Jump to content
Rainerr

Tunne Eesti tegijaid: Rainer Neemsalu ja Taavi Merisalu

Recommended Posts

Neid krõpsudega põlvesidemeid ei tohi minu teada jõutõstmis võistlustel kasutada...

Ei tohigi, aga õnneks on hea inimene Carolin Siimenson, kes oma roosasid laenab :). Nendega Marius kükkis 135kg. Ja hetkel krõpsudega 140 kuna need ei lase lihtsalt põhja minna. Muidu 160kg on ka ära kükkinud, aga sügavust nappis. Loodetavasti võistlustel saame ka 160-170 kätte :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubatud video siis Mariuse surumise algraskusest:

Säegi suurus 40, mis on T-särk seljas.

Marius on vägev mees, aga sa võiksid enda treeninguid ka natuke kajastada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marius on vägev mees, aga sa võiksid enda treeninguid ka natuke kajastada :rolleyes:

Praegu pole midagi kajastada. Mõned videod viskan.

Triitsale kitsalt surumine - mingi kord kuus teen seda harjutust. 120kg on ka pausiga üles tulnud, siin video siis 110kg :)

Olen alustanud ka kergelt kükkimisega. 4x olen juba jalga treeninud. Väike kükk ka 140 kg'ga. Mingi rõve valu on veel vasakus põlves, aga parem põlv juba ei sega kükkimist. Pooled kükid vajuvad ühe jala peale ära, kuna psühholoogiliselt hoian valusat jalga, kuid peab sellest jagu saama. Põhimõtteliselt on kükid veel läbi valu, kuid "No pain, no gain" :).

Kükk on tehtud pärast jõutõmmet.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

. Põhimõtteliselt on kükid veel läbi valu, kuid "No pain, no gain" :).

Kui sa teed trenni läbi valu, ma ei pea silmas laktaadist tingitud "väsimusvalu", siis oled ikka väga valel teel. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme Mariusega kenasti Tallinnas. Jõudsime kohale sõbra juurde, kui oma toidud külmikusse panime, sai tühi külmkapp kohe täis. Praegu sai ka just paar kilo puuvilju maitsestamata jogurtiga sisse aetud ja nüüd näksin kuivatatud kalmaare. Marius rõõmsalt laulab siin Arnold Oksmaa laule juutuubist ja sööb jogurtit, šokolaadi ja muud jama. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme Mariusega kenasti Tallinnas. Jõudsime kohale sõbra juurde, kui oma toidud külmikusse panime, sai tühi külmkapp kohe täis. Praegu sai ka just paar kilo puuvilju maitsestamata jogurtiga sisse aetud ja nüüd näksin kuivatatud kalmaare. Marius rõõmsalt laulab siin Arnold Oksmaa laule juutuubist ja sööb jogurtit, šokolaadi ja muud jama. :)

Laadi oma sõpra normaalselt, kui tahad paremat tulemust, mis ta trennis teeb. Aga muidugi eks ise tead.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, rahvas!

30 min pärast kaalumisele. Kaal hetkel 79.1kg ja kategooriasse saamisega probleeme pole. Kerge laadimine hommikul juba tehtud ja jätkan seda kuni võistlusteni. Grimm on natuke mäkra pannud torsol, eriti rinnal. Triibud on ära varjanud, aga loodetavasti saame selle kohapeal korda aetud Silvari abiga. Mis põhiline - jalg on hea! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii... jälle üks tavapärane laupäev möödas. Nimelt osalesin Lõuna-Eesti lahtistel karikavõistlustel. Olin kategoorias -80kg, juunior. Mis siin pikalt ikka rääkida.

Suured suured tänud emotsionaalsele publikule ja suured tänud kaasaelamast!

Veel tänan oma toetajat Noster Rexi, kes täiendas ka auhinnalauda. (Kui keegi tahab samat grimmi, mis mul peal on, siis saab seda tellida siit: http://nosterrex.ee/grimm/270-top-tan.html)

Korraldus oli hea ja auhinnalaud oli ka hea. Ütleme nii, et tore oli. Laadimine õnnestus, kuid energiat jätkus kuni meeste absoluudini, siis sai energia otsa - unustasin vahepeal süüa. Järgmine kord teab.

Pumpamisega tuleb varem alustada, jõudsin ainult paar korda hantlit tõmmata ja lennutada ning oligi juba lavale minek. Ei tea, kuidas see aeg järsku nii kiiresti hakkas minema. Järgmine kord jälle teab.

Tulemustega võib rahule jääda:

-80kg juuniorites I koht.

Absoluutne parim juunior.

Parim vabakava.

Meeste absoluutne III koht.

post-4814-0-60122500-1333825825.jpg

Vabakava:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

top-tan.jpg

Võistlusgrimm fitnessi ja kulturismiga tegelejatele. Aärmiselt kiiresti tekkiv tugev jume , meeldiv lõhn, absoluutselt atsetooni-vaba.

Pakend 200ml - kaks inimest saab vabalt ära grimmitud.

Hind: 28 EUR.

Ise kasutasin seda. Reedel panin 2 kihti ja laupäeval ühe kihi. Pärast võistlusi pesin nii palju maha kui tuli, kerge pruun jume on veel peal ja linad puhtad.

Saab tellida ka minu käest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused!

Pole ammu siia teemasse kirjutanud, ning aeg on kokku võtta mööduv.

Treeninguid jätkan Tartu Ülikooli Akadeemilises Spordiklubis Silvar Rückenbergi käe all. Hetkel on kavas jõutsükkel. Kava on jaotatud neljaks, kaks korda nädalas on aeroobne treening 45min x. Vahepeal põetud õlakõõluste põletik on tagasi andnud niipalju, et häireteta saab teha rinnale surumisi, kuid teadlikult hoian end veel mõnes harjutuses tagasi. Seljalordoos on tänu spetsiaalsetele harjutustele ja venitustele paremaks läinud. Tõsi-kaua olen möllanud nendega, kuid seda just seepärast, et treenisin väga pikka aega koos valuga, sellele tähelepanu pööramata. Söön keskmiselt 3500 kcal päevas, kaal on stabiilne. Pärast treeningute jätkamist, kreatiini ja muude lisade sisselülitamist, tõusev kaal on seisma jäänud. Endine lihastoonus taastunud ning edasi arenenud.

Märtsi lõpul ja aprillikuu alguses läbisin Kulturismi- ja fitnesstreeneri I astme omandamiseks vajalikud kursused. Tartus üldained, Tallinnas eriala. Lektoritest jäid enim meelde Rein Jalak ja Peep Päll. Nende loengud olid väga sisutihedad, loogiliselt ülesehitatud ja huvitavad. Sai nii kinnitust õpitule ja praktiseeritavale, kui ka uusi teadmisi. Suurimad tänud minu võõrustajatele pealinnas!

Viimasel nädalavahetusel olin vaatamas Lõuna-Eesti lahtiseid karikavõistluseid. Kohaasetustega olen päri. Mulle meeldis enim Nikolai vabakava, sest see oli hoogsa liikumise ja esitusega, huvitav jälgida. Kuid vist ei olnud kohustuslikud poosid kavas piisavalt fikseeritud. Igal juhul parimaks tunnistati akrobaatilise trikiga Taavi Merisalu vabakava.

Kevad südamesse! :wub:

Rainer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rainer, viskad mõne vormipildi ka üles? :D

Ise valmistun jõutõstmise võistlusteks, eile surumist tehes andis dieet ikka mõnusalt tunda ja jõudu üldse ei olnud. Kerge abiga sain 125kg üles, aga pole üldse rahul. Täna oli jala 6 trenn pärast pikka-pikka pausi ja iga nädal on küile 10kg juurde tulnud. Esimene trenn tegin 100kg'ga 4x6 poolkükke, teine trenn jäi viimaeks parimaks 125x2, siis kolmas juba 100x12, 110x10, 120x 8 ja140kg x5. Neljas trenn oli kerge ja 140x1 viimaseks seeriaks. Viies trenn nädal enne LEKVi 150x2 ja täna 160x1. Järgmine trenn on kergem jalale. Homme jõutõmme ja seal üle ka ei hakka pingutama, kuna väsimus veel sees - 200kg jätan piiriks. Kaal oli täna 82kg, võistluste hommikul 79.0 :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rainer, viskad mõne vormipildi ka üles? :D

Ise valmistun jõutõstmise võistlusteks,

Ei, saiapilte näeb mujalt ka.

Mitme alaga sa meil tegeled? Kas nii haigeid üldse jõutõstmise võistlustele lastakse? Suusahüppaja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, saiapilte näeb mujalt ka.

Mitme alaga sa meil tegeled? Kas nii haigeid üldse jõutõstmise võistlustele lastakse? Suusahüppaja...

Tegin jalgadele 2 kuud täielikku puhkust, selles suhtes, et korvpalli ei käinud mängimas, akrobaatikat ei teinud jms jama. Jään nüüd ainult jõusaali. Iga suvi olen osalenud Käärikul Üliõpilaste suvemängudel, mis on rohkem pidu ja lõbu kui sport, aga seal tuleb ikka võrku ka mängida. Ujumises isegi 5. koht saadud seal :). Sel aastal v-o ka rammumehes välja seal, võimalik, et ka kuskil mujal - eelmine aasta ei jõudnudki tudengirammumehele. Plaan võistelda ka klassikalises tõstmises. Pole veel trenniga alustanud, kuid 2 korda olen elus rebinud ja tõuganud - 82kg ja 110kg :). Kui trenni teha, tuleb veel rohkemgi. Mingi pisike plaan on ka kergejõustikus 100m ja kaugushüpet proovida. Mitteametlikult sai keskkoolis hüpatud üle 6.50m ja 100m joostud 11.7 s.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitmekordne Tartu Ülikooli meister kergejõustikus.

Eile veenis kursavend mind siis võistlema ja eks pidin. Võtsin osa kaugushüppes, kuulitõukes, kõrgushüppes ja 200m teatejooksus. Kaugushüppes I koht, kuulitõukes II koht, kõrgushüppes I koht ja teatejooksus I koht ning võistkondlik I koht. :)

Kaal oli täna 80.6kg. Homme peaks olema plaanipäraselt 80.3kg umbes ja võistlusteks umbes 78kg :). Kui mind arvatakse võistkonda, et osaleda Balti matšil, siis tolleks ajaks peaks juba 77kg ligi olema kaal ja vorm ülikuiv :).

Loodame parimat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitmekordne Tartu Ülikooli meister kergejõustikus.

Eile veenis kursavend mind siis võistlema ja eks pidin. Võtsin osa kaugushüppes, kuulitõukes, kõrgushüppes ja 200m teatejooksus. Kaugushüppes I koht, kuulitõukes II koht, kõrgushüppes I koht ja teatejooksus I koht ning võistkondlik I koht. :)

Kaal oli täna 80.6kg. Homme peaks olema plaanipäraselt 80.3kg umbes ja võistlusteks umbes 78kg :). Kui mind arvatakse võistkonda, et osaleda Balti matšil, siis tolleks ajaks peaks juba 77kg ligi olema kaal ja vorm ülikuiv :).

Loodame parimat!

Ma olen jätkuvalt seisukohal, et haige inimene! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Konkurentsi polnud, selle pärast ka võidud madalate tulemustega :D.

Lisaks oli veel dieet ja kogu aeg tühi olla.

Kaugushüpe 6.08m - ei oska ma seda hüpata, ma jooksen kaugust :D. See on ka ametlikult uus rekord. Mitteametlik rekord on tehtud 11. klassis ja siis oli tulemus üle 6.50m - suudaksin ka praegu seda hüpata. Üks võistlus hüppasin 5.98m ja "tõuge" oli meeter pakust tagapool. Kui põlved lubavad, siis lähen kunagi võistlema ka 60m/100m ja kaugushüpe. Plahvatust ja põrget on.

Kõrgushüppes hüppasin karjapoissi 1.65 :D. Tehke järgi või makske kinni :P. 1.70 juures lõi vana põlvevigastus välja ja ei suutnud 1.70m alistada. Muidugi tühi oli juba olla ka.

200m teatejooksus aega ei mäleta, aga polnud üldse paha aeg Eesti mastaabis. Võitsime II kohta ligi 70m :P.

Lisaks tuli veel võistkondlik võit ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×