Jump to content
Rainerr

Tunne Eesti tegijaid: Rainer Neemsalu ja Taavi Merisalu

Recommended Posts

Naisterahvastel küll ei soovita minna kui Kristjan just trikoos pole.

Enda kohta nii palju, et esmaspäeval või teisipäeval teen kiirusliku trenni: kükk, surumine ja tõmme, ja siis kõik. Kolmapäeval ja neljapäeval on kindlasti puhkepäevad.

Eile panin algraskused paika, tõmbe kohta veel ei oska öelda, kas 190kg või 200.

Ütlen nii palju, et kükis sidemeid peale ei panegi kuna sääred lähevad krampi ja see hakkaks mind terve võistluse vältel häirima. Kaks korda olen sidemeid proovinud ja siis on terve päev raskendatud olnud, kuna sääres mingid lihaskiud kuni järgmise päevani krampis.

Kas kellelgi oleks tõmbeks säärikuid ja jalanõusid laenata :) ?

Ma võin plätusi anda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudu!

Innustatuna oma muusast, kirjutan ka siia mõned read.

Viimane nädal enne Balti Matši on olnud mõnus. Iga päev on täielik nauding! Seda ilmselt uute toitainete tõttu oma menüüs. Nimelt otsustain loobuda igasugu jamast ning süüa vaid kvaliteetset. Ehksiis Euroopa liha! Hommikusöögiks igasugused EU meistrid :)

:D

Kaalunumber näitab õnneks veel kahekohalisi arve. Seega mingit imelist kokkukuivamist olnud ei ole. Mõned asjad on aga ikkagi muutunud :) Kes näeb varem-kes hiljem.

Eesmärk on kõikidele konkurentidele märulit teha!

Kevadine periood on pikaks veninud ja tahaks juba kommi süüa! Nimelt mul on jõuludel saadud kommikotid ikka avamata. Loodan, et halvaks pole läinud :D

Kool ja muu võtab muidugi oma.. energia ja aja. Üritan autokooli ka ära lõpetada kõige selle kõrvalt. Kooli sõidueksam on planeeritud järgmisele kolmapäevale. Neljapäeval aga juba kevadisele suurõppusele "Kevadtorm". Löön kaasa Kaitseliidu Tartu Maleva ridades. Kes siit lugejatest ka sellega seotud on ja mind näeb, võib tutvust teha. Teeme kätekõverdusi vahepeal ntks :rolleyes:

R.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimelt otsustain loobuda igasugu jamast ning süüa vaid kvaliteetset. Ehksiis Euroopa liha! Hommikusöögiks igasugused EU meistrid :rolleyes:

:D

Kaalunumber näitab õnneks veel kahekohalisi arve. Seega mingit imelist kokkukuivamist olnud ei ole. Mõned asjad on aga ikkagi muutunud :) Kes näeb varem-kes hiljem.

Eesmärk on kõikidele konkurentidele märulit teha!

Kevadine periood on pikaks veninud ja tahaks juba kommi süüa! Nimelt mul on jõuludel saadud kommikotid ikka avamata. Loodan, et halvaks pole läinud :P

"Tahaks grillida, aga midagi kerget" pole seega vist sinu selle suve moto, kui nii rasked tükid juba hommikul ette võtad.

Aga see jõulu kommikottide pärl on küll hea. :) Võid bussi kaasa võtta, saame krõbistada ja lätakatele näidata veel üht asja milles neist paremad oleme ehk Kalevi toodang. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No nüüd võid natu uurida, meil siin suguvõsas mitmeid tõstjaid olnud, kes märkimisväärseid tulemusi teinud, küll minu otseliinis, aga siiski :rolleyes::)

Näed siis!

Fitness.ee-s leiavad kauged sugulased oma hõimuvendasid! Nüüd on Renkul põhjust kulturismivõistlustel Rainerile kõva häälega kaasa elada. Näiteks: "Murra, nõbu!", "Näita, hõimlane!", "Kanguta, sugulane soomeugrilane!" :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartumaa meister 2011 jõutõstmises.

Päevast siis natukene. Hommikul üles, Tartusse, seal käisime poes kell 9 ja ootasime Kirpu 25 minutit ja siis sõit algaski elu esimesele jõutõstmise võistlusele. Kaal oli 82.1 kg ja kogusummaks tuli 460kg, wilkse üle 300p.

Võistlused olid päris huvitavad. Kõik sujus hästi ja katsed läksid kirja.

Esimene oli kükk, kus jäi mu plaaniks kükkida 145kg, kuna jalgadel ülekoormus ja päris valusad on. Kuid 140 oli kuidagi kerge. Siis järgmiseks raskuseks 150kg. Päll ütles, et kui ei taha sidemeid panna, siis pane vähemalt kergelt. Nii ka tegin ja 150kg juures tuli paremal jalal side lahti, aga see ei häirinud mind kükkisin ära ja abistajad (Renku ja Pärsik) ütlesid, et suur varu jäi. Ma siis panin 160kg ja ka see oli üsna kerge. Sidemed olid põlvedel ja sain vabalt kõndida - ärge arvake, et ma ei oska siduda :D See oligi soojenduseks või nii. Kui ma peaksin kõvasti panema, siis mingi osa säärtes läheb krampi.

Järgmisena surumine. Pole kunagi rinna ja biitsa vend olnud. Seega 95 tuli üsna kergelt, 100 ka. Aga 105 enam üles ei läinud. Järgmine kord tean, mis tegema peaks. Käsklusi kuulasin korralikult.

Jõutõmme - 190kg algraskus. Läksin siis kangi juurde, aga seal oli teine kang. Siis oli suur ehmatus, et kust kohast ma kinni peaksin võtma. Harjunud tavaliste kangidega, et pärast siledat osa võtan kareda pealt kinni, aga sellel kangil oli kare osa suurem kui teistel. Nii, et siis võtsin suht lambist ja sättisin päris kaua, kuna sai ebaühtlaselt. Kuid sain üles. 200kg läks ka üles. 210 peal ja läksin, hakkasin tõmbama, kuid jalgadesse lõi liiga suure valu ja katkestasin. Eelmised tõmbamised kompenseerisin seljaga, et jalgadele vähem koormust anda.

Üldmulje on positiivne! Nalja sai ja kõik olid väga sõbralikud.

(Kirp võiks nüüd pildi ka lisada.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudu!

Olen Lätist tagasi. Kohalike bikiinimodellide arvukad lähenemiskatsed suutsin õnneks kõik eemale tõrjuda ning läbi vaeva õnnestus mul koondislastega bussile pääseda.

Emotsioon ja kogemus on hea : ) Illmselt Zenjal on ka hea meel. Õnnestus tal ju rematš minuga ära teha. Aga kord Piibeleht all.... Hea meel on mul ikkagi. Küll me jälle poose vahetame :D Koondisega oli tore reisida ja ka Lätlased olid sõbralikud. Lõpetuseks ka veel kohtumine Arvydasega.

:D

Hakkasin õhtul vaatama oma erinevaid ülestäheldusi eelmisest aastast ja leidsin ni mõndagi huvitavat mida teiega jagada:

Enne I Lõuna Eestikaid

Kiire!

Täna hommikul otsustasin võtta ainult 45g kaerahelbeputru ja 1 tass kohvi. Vorm ei ole veel valmis. Kuivus on kadumas rsk!

Toitumiskava enne 2010 aasta Eesti Karikavõistlusi Kulturismis

100g kaerahelbeputru , 2 tassi kohvi, 2 rohelist fat burnerit, ja 2 väikest rusikasuurust portsu makarone

Ja pärast karikaid algas massiperiood:

Hommikul (0900) Kartul, makaron 1 muna, piim 2 klaasi, kohv

Lõuna (peale 12) Kartul, makaron, 1 muna, jogurt-2 klaasi

Lõunal proteiinibatoon

Õhtul (08xx) Kartul, makaron, 1 muna, klaas keefiri, klaas jogurt

Hilisõhtu (2230) Müsli, klaas keedist, 1l piima

Ja kunagine Metsatöllu kodulehelt leitud motiveeriv jutuke. Ilmselt seletus minu olemusele...

Kuidas alastikultuur Tallinnasse jõudis

14.08.10220

Elanud kord kaugel Inglisemaal kaks kaunist venda – Rainer ja Ants. Velled olnud maiad naistemehed ja vaprad oravakütid ning oma lihaselisi rinnapartiisid võidsid nad igal pärastlõunal öökullirasvaga. Rasva lõhn meelitanud ligi palju käima peale kippuvaid naisterahvaid ja kärbseid. Küll siis olnud palju kilkeid ja suminat kosta. Pärast pikka liiderliku elu elamist aga lõppenud äkitse käimahuvilised naisolevused saja aakri raadiuses otsa ja keigaritel olnud kohe ka nutuvõrud suude ja kaelade ümber kasvanud. Ei olnud kasu ei rasvastest rindadest ega mehemahlast aetud juuksegeeli kasutamisest, peale kärbeste ei paistnud meeste vastu enam keegi huvi tundvat. Pärast kolme päeva tungide käes piinlemist löönud vennad käega. Pärast seda läinud paadiga merele mõnd head naistelantimise kohta otsima. Seilanud läbi mitme üüratu lahe ja setme tohutu väina kuni lõpuks maabunud linnas nimega Reval. Sealt leitudki üks kena sinisilmne näitsik, kes tundunud tiivaripsutamisest huvitet olevat. Tütarlapsele aga ei meeldinud vennaste koledad inglisekeelsed nimed ja seepärast ikkagi pipardanud. Ei jäändki aadliveristel noormeestel muud üle, kui lihahimule ohverdudes oma nimed ära eestistada. Nii saanudki Rainer omale kena eestikeelse nime Vihmuti ja Ants nime Sipelgad. Ja Vihmuti skoorinudki mehemoodi. Kohe nii mehe moodi, et Sipelgad’le ei jätkunud ikkagi kepiraasugi. Olnud Sipelgad jaoks ikaldus. Seepeale olla ilmajäänu väga solvunud ja kolinud ühes oma tursunud soojätkamisaparatuuriga Wiesenbergi paganmetalli harrastama. Olevat inglisekeelse nime kah tagasi võtnud, sest eestikeelsega ei saanud isegi kitsede ja hulkuvate koerte käest kätte. Passilaua töötaja aga olnud sel päeval raskes pohmeluses ning teinud kirjavea. Nii jäänudki mehepoja nimeks hoopis Ank. Vihmuti aga jäänud Revalisse ühele ilueedide ansamblile oma ihu müüma ning alastikultuuri propageerima.

Aga õnneks otsustasin ma peale süsivesikute ka valku sööma hakata :D

post-17434-1304880800_thumb.jpg

Särage!

Rainer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsau

Mai on mööda veerenud ning jälle olen tegudel lainel.

Pärast Balti Matši puhkasin 4 päeva, seejärel võtsin ühes Võnnu Maakaitseväe allüksuses osa Kevadtormist.

Torm oli mõnus. Vihma sadas kõvasti ja aeroobset trenni sai isuga. Süüa nii enamvähem kah.

Sealt tagasi jõudnud, tegelesin kooliga veits ja kuu viimasel nädalavahetusel olin ka lõpuks tagasi trennis. Esimene oli suhteliselt kehv. Kuid sellele järgnenud trennid juba superhead. Jõud on normis, motivatsioon hea. Süüa on ka õnnestunud sebida endale.

Kaal on praegu 78. Pikkus 169.

Tehke tööd ja pidage vastu! Kui midagi muud ei ole, siis õhk ja armastus ikkagi (koos sääskedega muidugi)

R.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tsau

Mai on mööda veerenud ning jälle olen tegudel lainel.

Pärast Balti Matši puhkasin 4 päeva, seejärel võtsin ühes Võnnu Maakaitseväe allüksuses osa Kevadtormist.

Torm oli mõnus. Vihma sadas kõvasti ja aeroobset trenni sai isuga. Süüa nii enamvähem kah.

Sealt tagasi jõudnud, tegelesin kooliga veits ja kuu viimasel nädalavahetusel olin ka lõpuks tagasi trennis. Esimene oli suhteliselt kehv. Kuid sellele järgnenud trennid juba superhead. Jõud on normis, motivatsioon hea. Süüa on ka õnnestunud sebida endale.

Kaal on praegu 78. Pikkus 169.

Tehke tööd ja pidage vastu! Kui midagi muud ei ole, siis õhk ja armastus ikkagi (koos sääskedega muidugi)

R.

Nüüd ruttu tööle!

Sul ei ole see kehakaal vist nii suur olnudki? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd ruttu tööle!

Sul ei ole see kehakaal vist nii suur olnudki? :D

Mõnel perioodil on löönud ikka. Kuid praegu on kvaliteet sutsu teine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõudu!

Kõik kiired tegemised ja asjad on ometigi lõpule viidud ja saan vaikselt suvesse end ära keerata. Homme on 11 klassi lõpuaktus, sügisel juba abituuriumisse. Võrreldes põhikooliga on gümnaasium täielik kiirtee. Päev päeva ja midagi ei jää alles. Ainult mälestus, kuidas võibolla oli.

ARK´i eksamid sain tehtud! Nüüd oleks ainult bemmi vaja ja teedhirm saaks uusi vallutusi tegema minna :DB):D

Trennis progressi on ja surun aga takka, et teel edasi minna. Söögiga tuleb ka enamvähem välja. Lisanditest läheb hetkel ainult kevadel lavalaudadelt teenitud Olimpi Gainbolic sisse. Võtan kopsikutäie pärast trenni. Maitse ja lahustuvus on super.

Täna ostsin poest panni :P Muidu oli üks vana raudpann ja ega hästi seal midagi valmida ei tahtnud. Loodan, see hakkab mind hästi teenima.

Katsetasin kohe järgi ka, ning umbes sellised on minu 2 söögikorda päevas. (vähmalt esimese poole kuust :D )

post-17434-1307358320_thumb.jpg

Rainer

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma panen 25g valgupulbrit ja 100g (6 kulbi täit) Olimpi Gain Bolicut. B)

Ütleks ise ka, et olen jõusaalist eemal olnud ligi 2 nädalat ja täna alustasin uuesti. Järgmine nädal tuleb jälle väike seisak ja siis tuleb veel 2-3 nädalane seisak kuna jõusaal on suletud. Aga eks näeb, mis saama hakkab. Elame ja näeme.

Nädal aega sai laagris oldud, kus oli lõunasöögiks kaks pakki kiirnuudleid, 3-4 muna, kaks Jussi seemneleiba kodus tehtud lihakonserviga või siis juustuga, 500ml piima ja magustoiduks üks õun.

Ühe päeva veetsin rannas ka, pruun jume peal, rohkem pole sinna enam asja ka. V-o jahutama vahel või õhtul sõpradega paar õlut võtta. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma panen 25g valgupulbrit ja 100g (6 kulbi täit) Olimpi Gain Bolicut. B)

Ütleks ise ka, et olen jõusaalist eemal olnud ligi 2 nädalat ja täna alustasin uuesti. Järgmine nädal tuleb jälle väike seisak ja siis tuleb veel 2-3 nädalane seisak kuna jõusaal on suletud. Aga eks näeb, mis saama hakkab. Elame ja näeme.

Nädal aega sai laagris oldud, kus oli lõunasöögiks kaks pakki kiirnuudleid, 3-4 muna, kaks Jussi seemneleiba kodus tehtud lihakonserviga või siis juustuga, 500ml piima ja magustoiduks üks õun.

Ühe päeva veetsin rannas ka, pruun jume peal, rohkem pole sinna enam asja ka. V-o jahutama vahel või õhtul sõpradega paar õlut võtta. :P

:DSügiseplaanid? Tuled hirmutad vanamehi lavalaudadel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõudu!

Kõik kiired tegemised ja asjad on ometigi lõpule viidud ja saan vaikselt suvesse end ära keerata. Homme on 11 klassi lõpuaktus, sügisel juba abituuriumisse. Võrreldes põhikooliga on gümnaasium täielik kiirtee. Päev päeva ja midagi ei jää alles. Ainult mälestus, kuidas võibolla oli.

ARK´i eksamid sain tehtud! Nüüd oleks ainult bemmi vaja ja teedhirm saaks uusi vallutusi tegema minna :P:D:P

Trennis progressi on ja surun aga takka, et teel edasi minna. Söögiga tuleb ka enamvähem välja. Lisanditest läheb hetkel ainult kevadel lavalaudadelt teenitud Olimpi Gainbolic sisse. Võtan kopsikutäie pärast trenni. Maitse ja lahustuvus on super.

Täna ostsin poest panni :D Muidu oli üks vana raudpann ja ega hästi seal midagi valmida ei tahtnud. Loodan, see hakkab mind hästi teenima.

Katsetasin kohe järgi ka, ning umbes sellised on minu 2 söögikorda päevas. (vähmalt esimese poole kuust :D )

post-17434-1307358320_thumb.jpg

Rainer

Krt, Rainer sai juhiload... Nüüd peab silmad tänaval lahti hoidma, et hull alla ei ajaks B):D Bemmi sulle küll vaja ei ole! Sulle sobib rohkem SMART või midagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
B)Sügiseplaanid? Tuled hirmutad vanamehi lavalaudadel?

Kui massiperioodil kaaluks 90 kätte saan, siis suht tõenäoline, et siis 85kg lavale tulla, aga muidu mitte. Praegu veel 8-9kg minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui massiperioodil kaaluks 90 kätte saan, siis suht tõenäoline, et siis 85kg lavale tulla, aga muidu mitte. Praegu veel 8-9kg minna.

Optimismi päris palju Sul B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahoi, rahvas!

Nädalavahetused on väga igavad kuna jõusaal on kinni. Kaal on mingil imekombel 81.9kg. Toitumine jumala paigast ära kuna väga vähe olen kodus ja poest ka pole midagi eriti osta.

Eile käisin korvpall peale loopimas. Kaks korda panin niisama enne äraminekut pealt ka ja siis teine kord oli nii, et maandusin, vaatasin video ära ja siis hakkasin kõndima lõi valu põlve. Vaatan siis põlve ja patella all on mingi ränk muhk üleval. Eks lükkub jalatrenn jälle edasi. Pole juba mingi pool aastat teinud vist. Ei mäletagi enam.

Väike illustreeriv pildike ka. Kes tahavad kõrgele hüpata siis kükkige, kükkige, kükkige ja hüpake. Pole siin mingit saladust. Minu puhul vähemalt töötab nii. Pole mingeid spets kavasid teinud ega mingusuguseid hüppeid toolile ja maha või mis iganes. Ainult kükkinud ja proovinud pealt panna kuni see välja tuleb. Kes veel ei tea, siis pikkust 180 cm ja kõige kõrgem punkt mida seistes suudan puudutada on 233cm.

post-4814-1307871503_thumb.jpg

PS! Dunkitud kõvera käega :lol:

Päikest!

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahoi, rahvas!

Nädalavahetused on väga igavad kuna jõusaal on kinni. Kaal on mingil imekombel 81.9kg. Toitumine jumala paigast ära kuna väga vähe olen kodus ja poest ka pole midagi eriti osta.

Eile käisin korvpall peale loopimas. Kaks korda panin niisama enne äraminekut pealt ka ja siis teine kord oli nii, et maandusin, vaatasin video ära ja siis hakkasin kõndima lõi valu põlve. Vaatan siis põlve ja patella all on mingi ränk muhk üleval. Eks lükkub jalatrenn jälle edasi. Pole juba mingi pool aastat teinud vist. Ei mäletagi enam.

Väike illustreeriv pildike ka. Kes tahavad kõrgele hüpata siis kükkige, kükkige, kükkige ja hüpake. Pole siin mingit saladust. Minu puhul vähemalt töötab nii. Pole mingeid spets kavasid teinud ega mingusuguseid hüppeid toolile ja maha või mis iganes. Ainult kükkinud ja proovinud pealt panna kuni see välja tuleb. Kes veel ei tea, siis pikkust 180 cm ja kõige kõrgem punkt mida seistes suudan puudutada on 233cm.

post-4814-1307871503_thumb.jpg

PS! Dunkitud kõvera käega :P

Päikest!

Merisalu hüppas ja kass kargas, vanakaru lõi trummi... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×