Jump to content
kaheksakaheks

ma ei taha enam paksmagu olla

Recommended Posts

Suveks saab vormi küll kuid JÄRGMISEKS suveks.miks kõik ärkavad paar kuud enne suve ja avastavad,et vorm on käes ära lastud?

Loomulikult paari kuuga annab ka vormi natuke parandada aga sellist vormi ilmselt ei saavuta mida tahaksite.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No esiteks väga hea, et sa sellise otsuse langetanud oled. Mida varem pihta hakkad, seda tõenäolisem on, et suveks juba midagi loob. Arvestades seda, et üle 1 kg nädalas ei soovitaks alla võtta.

Et su dieet edukas oleks, telli webtreeneritelt esilehelt toitumis- ja treeningkava, seal on kõik ära seletatud, mida tegema peab.

Muidugi võid ka oma jõududega hakkama saada. Sel juhul pead kõvasti siinseid eelnevaid teemasid ja artikleid lugema, ehk saad mingi pildi ette. Siis tule ja küsi juba spetsiifilisemaid küsimusi, sest kõike 0 rääkima hakata on üks väga pikk töö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas just sixpacki saad, aga toitumiskavaga saad sellest maost lahti küll.

Treening on juba teine asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ühesõnag pean rasvaimu tegema... kui aus olla ega ma eriti ei õgigi mõni päev ei söö pm midagi ma ei tea kust see magu ette tuleb

Ei. Pead õigesti toituma. See ei tähenda ainult kui palju ja mida, vaid ka millal. Sellepärast sul magu ees ongi, et sööd valesid asju ja ebakorrapärastel aegadel. Sumomaadlejad söövad 2x päevas ja hästi palju korraga, sest siis on ainevahetus eriti aeglane ja keha salvestab kohe eriti hästi rasva varuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ühesõnag pean rasvaimu tegema... kui aus olla ega ma eriti ei õgigi mõni päev ei söö pm midagi ma ei tea kust see magu ette tuleb

Et sina midagi ei söö ...

ja magu muudkui kasvab ...,

No sel juhul ei saa midagi isegi soovitada kui sa pms mõni päev midagi ei söö ..., ;)

Arvad et paisud Pühast Vaimust siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ühesõnag pean rasvaimu tegema... kui aus olla ega ma eriti ei õgigi mõni päev ei söö pm midagi ma ei tea kust see magu ette tuleb

Ürita ikka süüa,mitte õgida. Räägiks nagu metslasele ,et lusikas ja kahvel käivad lauakommete juurde ;)

See selleks siiski:Väike off-topic n-ö.Isiklikult söön iga ~2h järel, et ainevahetus "täiel lõkkel" hoida (st. koguaeg töös).Trikk on selles, et keha ei talleta üleliigset sellise himuga...

Esialgu vähenda tarbitavate koguste hulka - seejärel uuri oma toiduplaani.Tee kindlaks süsivesikute/valkude/rasvade sisaldus.Hakka rohkem vedelikku tarbima, nagu nt. vett.Vältima peaksid ebavajalikke süsivesikuid..

Fitness.ee aaddressil toredad kalkulaatorid selleks (http://www.fitness.ee/kaloriarvuti) (http://www.fitness.ee/bav-arvuti) jne.

Kui oled ikka enda mõtetega asja juures, siis uuri foorumis (kasuta otsingut) leiduvaid materjale, kuid ka neid, mis platseeruvad fitness.ee kodulehel

Laienda silmaringi,tee sellest oma eluviis..Seda selleks, et vältida vanadesse rööbastesse tagasisattumist.

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli august 2010 samasugune kõht, suuremgi veel... Alustades siis saalis käimist 4 korda nädalas oli alguses päris tore, rasva läks vähemaks, tunne oli nagu lihas kasvaks, kuid nähtavad tulemused tulid alles siis, kui tellisin omale toitumiskava (ca. 4 kuud hiljem). Hiljem kahetsesin veel, et oleks võinud kohe tellida omale ja siis ise uurida edasi, MIKS see kava just NII koostatud on.

Võin öelda, et toitumiskava ja selle portaali abiga, olen saanud nüüdseks juba kõhu rasvast vabaks... Sixpack ei ole enam "mägede" taga ;)

Sa võid ju puurida ja uurida ning siin foorumis räigelt küsida jne..

Kuid kiireim lahendus sinu soovile on personaalne toitumiskava treenerilt, no offence... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hakkasin kõhulihaste harjutusi tegema 2x50 ja jalatõsteid 2x10, aga kui ma õhtu teen ka 2x50 et päeva jooksul 200 tk et peaks aitab küll v? 4 korda nädalas teeks 2x50 ja õhtuti 2x50

Kui eesmärgiks on pekist vabaneda,siis võid oma "kõhulihaseid" teha ka 24X7X365,aitab ikkagi vaid toitumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga alla ei oleks midagi vaja võtta, lihtsalt on vaja pekki kulutada aeroobse trenni ja õige toitumisega, ja ka jõutrenni teha, et lihaseid asemele saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
saalis pole aega käia, aga toitumiskava ja koduse trenniga peaks korda saama asja ajapikku?;)

noh.... ajapikku vast aga enne järgmist aastat ära siis väga nähtavaid tulemusi oota. toitumist jälgi tõesti RANGELT ning kui usud, et on piisavalt tahtejõudu, et ka kodustes tingimustes korralikku trenni teha, siis pane oma igapäevased treeningsessioonid kindlalt paika ja kuku kütma.

kaalu kohta - täiesti nõus eeskõnelejaga, kaal on sul täiesti ok, võiks isegi rohkem kaaluda. probleem on lihtsalt selles, et lihaskaal on praegu kardetavasti väga väike, samas kui rasva% on tõenäoliselt suur. ja rasv kaalub vähem kui lihas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga palju ma kütma peaks et asi ajapikku jumet hakkaks võtma, 2x50? 4x50? 2x50 hommikul 2x50 õhtul?

Saad sa aru, sellest pole kasu palju sa kütad endale neid kõhulihaseid, tee pigem 4x50 kükki kodus keharaskusega,kätekõverdusi, lõuatõmbeid - küta neid.

Su suhtumine on selline "o jou kled ma ei saa saalis käia, palju ma kõhtu treenima pean, et suveks sikspäkk välja saada" - sellise suhtumisega sa oma sikspäkki nii pea ei näe. Kuluta oma aeg artiklite lugemisele ja pöördu konkreetsete küsimustege foorumi inimeste poole või võta ühendust personaaltreeneriga.

Nagu eelnevalt mainitud, siis postita enda ühe päeva toitumine siia, siis vats keegi oskab sind natukene rohkem suunata.

Muudetud kasutaja PumaZ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eile sõin ühepajatoitu ja õhtu mingid vorstisaiad teega.. täna panin peekonit ja muna hommiku ja paar tundi tagasi friikaid lihaga ja rohkem pole midagi söönd

mitte et ma üldse ei saaks saalis käia aga kui ma järgmine nädal lähen kuuks ajaks eestist 4000 km kaugusel siis väga ei ole võimalik käia ju....

Muudetud kasutaja kaheksakaheks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eile sõin ühepajatoitu ja õhtu mingid vorstisaiad teega.. täna panin peekonit ja muna hommiku ja paar tundi tagasi friikaid lihaga ja rohkem pole midagi söönd

mitte et ma üldse ei saaks saalis käia aga kui ma järgmine nädal lähen kuuks ajaks eestist 4000 km kaugusel siis väga ei ole võimalik käia ju....

ohhoo... väga hästi ei kõla. kaks söögikorda ja kõik. peekon rasvane, liha, võib karta, oli ka rasvane, friikartulid pole kunagi hea mõte. ainuke kasulik asi täna oli muna.

eile - ühepajatoit on vast ok, vorstisaiad võid kohe aknast välja visata.

söö kohupiima, kodujuustu, mune, juur- ja köögivilju, joo rohelist teed ja vett, saiatooted unusta, kaerahelbeid võib süüa, lõhe, tuunikala, kanafileed jne. aga jah, paraku on ka mul tunne et it's not gonna happen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eile sõin ühepajatoitu ja õhtu mingid vorstisaiad teega.. täna panin peekonit ja muna hommiku ja paar tundi tagasi friikaid lihaga ja rohkem pole midagi söönd

mitte et ma üldse ei saaks saalis käia aga kui ma järgmine nädal lähen kuuks ajaks eestist 4000 km kaugusel siis väga ei ole võimalik käia ju....

No sellise toitumisega võid küll und näha sixpackist.

Pead endale selgeks tegema, miks selline toitumine nagu sul praegu halb on... Ning siis seda muutma.

Igasugu saiad ja värgid on halvad kuna sisaldavad liigselt lihtsüsivesikuid. Ehk mõttetu energialaadung, mis salvestatakse sul kehas rasvana kuna suureks muuks seda vaja pole. Samuti kõigub üles-alla veresuhkru tase ja sellega seotult ka insuliinieritus. Kõik mõjutab su keha ning mitte just paremas mõttes.

Friikatega sama asi, tihtipeale praetakse neid rasvas ning see pole küll see "rasv" mida sul vaja oleks.

Ühepajatoit veel on kasulik, kui õigesti tehtud. Kenasti liha ning juurvilju mida pole liigselt keedetud või praetud vms, mis neist kõik toitained välja praagiks.

Igasugu vorstid on mõttetud asjad enamasti kuna nende lihasisaldus on minimaalne ning see vähenegi on pm. ülejääk muudest lihatoodetest. Ehk suhtkoht solk.

Peekon ja muna on hommikuti hea algus. Seda võid jätkata. Ka süsivesikuid võiks hommikusööki lisada. Kas törts putru, riisi, tatart või kasvõi viil-kaks head teraleiba...

Ahjah - usu või ära usu, aga Jõusaale leidub üle terve maailma. Ning tihtipeale on mujal hinnad isegi kõvasti soodsamad. Seega võta trennikott kaasa ning astu reisil olles mõnest saalist läbi - või käi lihtsalt jooksmas.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see toiduvärk on jaa nii nagu ta on praegu, aga ma võtan end kokku siin kohe kohe ja ostan toitumiskava.. tõsi ta on et jõusaal igalpool mujal maailmas ka eksisteerib... aga andke nüüd nõu milliseid harjutusi tuleks mul teha kodustes tingimustes.. keegi soovitas siin kätekõverdusi ja kükke teha aga mis veel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×