Jump to content
btw

Vaja Abi Treeningus

Recommended Posts

Tervist . Olen 17 aastane , kaalun 69.7kg ning oleks vaja treeningu kava / söögi kava ,et suveks vormi ajada ;) Suurem lootus oleks saada rinnalihas / kõhulihas .

NB! Suhteliselt peenike olen ka käe vartest ning öelge mida oleks teha kõige mõtekam ja kiirem ;) Mida sööma jne jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa ei raatsi maksta veebitreenerile 57 eurot , siis kavasid sulle tasuta siin küll keegi ei tee. Vaata foorumis toitumise alt kaalust juurde, enda pikkuse ja kaalu juures. Loe jõusaali alt treenimise kohta. Võta endale tööriistade alt mingi algaja kava ja anna tuld! Ega kui ise asja vastu huvi ei tunne ega siis pole lootust midagi eriti saavutada ka. Toitumisest kui sa pole tegelnud asjaga on sul palju õpida, jõusaalis tean omast käest et esimesed paar kuud õppid ainult õiget tehnikat ja lihaseid tunnetama ja siis hakkab päris trenn alles pihta,minul vähemalt.Ja ära karda baasharjutusi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee kangiga kükke! Kui jõuad, siis trenni lõpus paar seeriat hantlitega biitsepsile, nii saad käed jämedaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumise kohta ei saa keegi midagi siis öelda ? ;) Soovitage keegi midagi ;D

Hea ja lihtne algajate kava: http://www.startingstrength.net/workouts/

Toitumine: selle kohta on mustmiljon artiklit.

Pane lihtsalt Google'isse "how to gain muscle", või "muscle gaining diet" või "beginner strength/bodybuilding routine" ja sa saad mustmiljon vastust. Ka siin samas Fitness.ee lehel on artiklite all palju häid artikleid nii trenni kui toidu kohta. Otsi ja sa leiad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumise kohta ei saa keegi midagi siis öelda ? ;) Soovitage keegi midagi ;D

eks ma siis soovita MIDAGI (kuigi jah, targem oleks lugeda siin lehel olevadi artikleid)

lühidalt: pane paika päevane valgu-süsivesiku-rasva vahekord

söö tihti, kuid väikseid koguseid

süsivesikuid söö õhtul vähem (trenn on erand)

ära söö lihtsüsivesikuid nagu nt hommikusöögihelbed, suhkur, valge sai, küpsised, pagaritooted, peenleib, valge riis, tavline pasta jne

valke saad nt munast, kohupiimast (jälgi kriitilise pilguga süsivesikute ja suhkru sisaldust neis), kodujuustust, kanafileest, väherasvasest veiselihast, tuunikalast jne

söö värsket juurvilja ja kögivilja kindlasti, mõõdukalt ka puuvilju

söö täisteraputrusid, nt kaerahelbe, rukki jne

ravade headeks allikateks on nt avokaado, muna(kollane), hapukoor, extra virgin oliiviõli, kalamaksaõli

loodetavasti on sellest pisutki abi. aga KÕIK see - ning paaaaaaaaaaalju muudki targemat - on artiklites ja lugematutes teemades siin foorumis juba olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist . Olen 17 aastane , kaalun 69.7kg ning oleks vaja treeningu kava / söögi kava ,et suveks vormi ajada ;) Suurem lootus oleks saada rinnalihas / kõhulihas .

NB! Suhteliselt peenike olen ka käe vartest ning öelge mida oleks teha kõige mõtekam ja kiirem ;) Mida sööma jne jne

Suveni on ligikaudu 2,5 kuud. Ei tea sinu praegust olukorda, kuid selle ajaga enam imesid ei tee. Võta eesmärgiks järgmise aasta suveks vormi saada.

Võid rahulikult tööriistade alt valida endale meelepärase kava. Rõhku pane suuremal jaol baasharjutustele. Söö rohkem, kui kulutad ning küll kunagi seda lihasmassi juurde tuleb. Praeguses olukorras oleks sul kõige targem siit saidilt erinevaid artikleid lugeda nii toitumise kui ka treeningu kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Umbes midagi sellist. Natuke võib nokkida.

I Hommikul puder või maisihelbed. Piima, mett. 3 keedumuna

II vahepalaks pähklid, rosinad, kohupiim

III Lõunal: Suur praad, täisteraleiba, kodujuustu, tuunikala

IV Trenn: peale trenni kiireid süsikaid ja valke.

V Õhtul: veel sooja toitu ;)

VIja kui veel magama ei ole läinud siis veel kohupiima

Täpselt mida 'vrsm' ütles võid teha.

Käi jõusaalis, jooksmas, ujumas.. Rebestada ei ole vaja ega üle pingutada. Korralik soojendus alati.

Suuri lihaseid enam ei jõua, aga suve lõpuks on võimalus korralikult massis juurde võtta ja siis oled ilus pruun ja tervislik. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otseloomulikult. Sellele küsimusele on alati vastus jah. 17 aastane ja juba suitsetad.....

Noo ma arvan, et ega ma ainukene ei ole ;) Ma ligi 5 aastat suitsetanud, ja nüüd se võibki tagajärg olla, et ma suht peenike ;)

Muidu õhtul nüüd tõmbasin 2x muna sisse suhkruga ja tegin 1 x 50 kõhulihast / 1x30 kõhulihast , 3 x 10 kätekõverdust

Muudetud kasutaja btw poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noo ma arvan, et ega ma ainukene ei ole ;) Ma ligi 5 aastat suitsetanud, ja nüüd se võibki tagajärg olla, et ma suht peenike ;)

Muidu õhtul nüüd tõmbasin 2x muna sisse suhkruga ja tegin 1 x 50 kõhulihast / 1x30 kõhulihast , 3 x 10 kätekõverdust

Palun mitte suhkruga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu õhtul nüüd tõmbasin 2x muna sisse suhkruga ja tegin 1 x 50 kõhulihast / 1x30 kõhulihast , 3 x 10 kätekõverdust

- kõlab psühhadeelselt...

edit: nagu kodus veini üksinda joomine ja bohemian rhapsody kuulamine...

if you know what i mean

Muudetud kasutaja vrsm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×