Jump to content
AnneP

Mr O Jay Cutler

Recommended Posts

Super!

Väga korralik võistlusväline vorm juba praegu ja loodetavasti see mees võtab sügisel ka oma viienda tiitli. Trapets oli mehel kuidagi eriti silmatorkavalt punnis. Thank You, Anne! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole vahet kas pingutab lihast või ei, üks ja sama ühtlane mass on koguaeg ;)

Ongi.

Arnold vist ütles omal ajal selle kohta nii, et temale vähemalt tundub arusaamatu, miks treenitakse keha nii, et lihas oleks kogu aeg punnis. Ehk see on vist väiksemate raskustega treenimise tulemus - Cutler pidi niipalju kui olen kuulnud, eelistama väiksemaid raskusi ja rohkem kordusi vs Coleman näiteks, kes raius ikka rämedate raskustega pidevalt.

Arnold nagu teame spetsiifilist treeniski nii, et kui ta lõdvestub siis keha on hea, aga mitte liiga massiivne. Aga siis kui lihased pingule ajas tekkis nagu teine mees juurde ;) - keha nagu plahvatas suureks nagu ta ise ütles.

Pidi kulturismi mõttes vaatemängulisem olema ja parema effekti andma.

Kuid eks määrav on siiski lihasmass ja kvaliteet. Tänapäeval eriti - ikka rohkem massi ning polegi enam niiväga tähtsust, kuidas see mass välja tuuakse - peaasi, et tuuakse. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jay puhul on minu meelest selline eripära, mis võib talle isegi kasuks tulla. Niinimetatud massiperioodil on mees ilma igasuguse reljeefita selline paks poiss.

Kui teda nüüd neegritega võrrelda, siis neil on ju aastaringi biitsepsil veresoon punnis ja vorm väga viis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodanik Hiiglane, vaata mis tehnikaga Hr.Jay lendab, kas tuleb tuttav ette Revalis.... ;)

Mis puutub lihaste separatsiooni ehk siis lihasrühmade eraldusjoontesse, siis see on suurest geneetikas kinni ja ei sõltu seeriate ja korduste arvust, me võime teha ühtemoodi täpselt trenni, kuid me ei hakka päris sarnased kunagi välja nägema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott ma vaatan, et need lendamised sarnanesid suuresti sinu omale:)

Järelikult on kõik õigesti tehtud ja lootust arenemiseks on. Kelle pealt siis veel õppida, kui mitte oma ala tippude:)

Olen nüüd isegi 2 trenni samas taktis lasknud ja ka raskused valisin nagu tipul 30-sed. Neil küll seal 60-nd aga selle numbri saame ilusti 2-ga jagada ja siis veel paar kilo lahutada:)

Nüüd on süda rahul ja lihas kasvab mühinal ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott ma vaatan, et need lendamised sarnanesid suuresti sinu omale:)

Järelikult on kõik õigesti tehtud ja lootust arenemiseks on. Kelle pealt siis veel õppida, kui mitte oma ala tippude:)

Olen nüüd isegi 2 trenni samas taktis lasknud ja ka raskused valisin nagu tipul 30-sed. Neil küll seal 60-nd aga selle numbri saame ilusti 2-ga jagada ja siis veel paar kilo lahutada:)

Nüüd on süda rahul ja lihas kasvab mühinal ;)

Seda ma silmas pidasingi - kui ma nii lendasin vaatas Hiiglane mu tegemisi ja ei saanud aru, mis ma teen...ehk nüüd mõistab mind paremini. Eks ta nii on et tuleb leida ensele sobivam variant, kuid kindlasti isoleeritud harjutuste puhul ei saa lihastunnetus päris ära kaduda - st. et kuskilt maalt kui võtta liiga suur raskus, ei tunne enam üldse mida sa teed... Suuri raskusi tuleb panna näiteks jalapressile.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×