Jump to content
hehee

Üleolevus foorumis

Recommended Posts

Halvasti sõnastatud, tobedale küsimusele ei ole küll nüüd keegi kohustatud ilusti kenasti vastama. :D

Päris tihti on siin foorumeis selliseid 14-15 aastaseid teismelisi, kelle keelekasutus pole kõige parem. Kui küsimus ei meeldi, pead seda tobedaks, siis miks sa üldse pead vaeva nägema selle vastamise. Pole ju vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah, kui midagi tarka öelda pole siis parem üldse mitte midagi öelda... mingi mõttetu kriitika inimese suhtes kes omakorda kiirelt oma mitte kõige targemalt ja hästi sõnastatud küsimusele vastust tahab saada on täiesti mõttetu. Milleks...

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega jah, kui midagi tarka öelda pole siis parem üldse mitte midagi öelda... mingi mõtetu kriitika inimese suhtes kes omakorda kiirelt oma mitte kõige targemalt ja hästi sõnastatud küsimusele vastust tahab saada on täiesti mõtetu. Milleks...

ttetu! [ÕS] Võin lingi komade kohta ka visata, avalda ainult soovi! :D

Ma ei võtnud tolles teemas sõna, aga häirivaks muutusid inimesed siin, kes antud juhul hakkasid kaitsma teda. Ta sai täpselt sama kvaliteetseid vastuseid kui ta küsimus oli, milles probleem? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Riigiametnikud nii suhtlevadki, ainult et juriidilises slängis.

Sellegipoolest ei pea neid järgi tegema.

Olge neist üle ja säilitage külma meelt.

Muidu ongi selline nõiaring, et kõik on "jobud tropid ****** ". :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellegipoolest ei pea neid järgi tegema.

Olge neist üle ja säilitage külma meelt.

Muidu ongi selline nõiaring, et kõik on "jobud tropid ****** ". :D

+1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on väga lihtne- kui esitatakse küsimus, mis tundub kuidagi imelik, siis on 2 varianti:

1. ära vasta

2. küsi täiendavat informatsiooni

Kõige debiilsem on hakata virisema küsija küsimuse osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olks, kle tänud! heh :D

kui juba õigekeelsuse teema üles võeti, piiksuksin oma hääle ka sekka: jube paljud inimesed siin foorumis kirjutavad KOHVI, tegelikult on õige ainuse nimetav KOHV. tean, ise teen ka õigekirjavigu, kuid lihtsalt paljud teevad seda ühte kindlat viga, seega ehk on kasuks teadmine...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui juba õigekeelsuse teema üles võeti, piiksuksin oma hääle ka sekka: jube paljud inimesed siin foorumis kirjutavad KOHVI, tegelikult on õige ainuse nimetav KOHV. tean, ise teen ka õigekirjavigu, kuid lihtsalt paljud teevad seda ühte kindlat viga, seega ehk on kasuks teadmine...

sõnaga PUDER on ka probleeme, hommikune PUDER mitte PUDRU jms... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust on väga lihtne- kui esitatakse küsimus, mis tundub kuidagi imelik, siis on 2 varianti:

1. ära vasta

2. küsi täiendavat informatsiooni

Kõige debiilsem on hakata virisema küsija küsimuse osas.

Samas pisut peenetundelist nöökimist on teatavates olukordades siiski hädasti vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sõnaga PUDER on ka probleeme, hommikune PUDER mitte PUDRU jms... :D

Üks asi on otsesed kirjavead, aga murdelised sõnad ja vanad kirjapildid ei ole mingi häbiasi. Vabalt võib wiiking kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui juba õigekeelsuse teema üles võeti, piiksuksin oma hääle ka sekka: jube paljud inimesed siin foorumis kirjutavad KOHVI, tegelikult on õige ainuse nimetav KOHV. tean, ise teen ka õigekirjavigu, kuid lihtsalt paljud teevad seda ühte kindlat viga, seega ehk on kasuks teadmine...

Siin ka vähemalt kolm kirjaviga. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta sai täpselt sama kvaliteetseid vastuseid kui ta küsimus oli, milles probleem? :D

Siin on ka koma puudu.

Aga võiks selle komade üle norimise juba ära lõpetada. Ma saaks aru, kui autori tekst oleks kirjavigade ja kirjavahemärkide puudumise tõttu täiesti loetamatu, kuid mõne kirjavea tõttu suurt poleemikat tekitada ei tasu. Siin teevad vigu praktiliselt kõik. Kui me hakkame igale veale tähelepanu pöörama, siis see foorum kaotab oma mõtte. Kahjuks on ka nii, et need, kes kirjavigadele teiste tähelepanu juhivad, kirjutavad ise ka vigaselt.

Olge sallivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris tihti on siin foorumeis selliseid 14-15 aastaseid teismelisi, kelle keelekasutus pole kõige parem. Kui küsimus ei meeldi, pead seda tobedaks, siis miks sa üldse pead vaeva nägema selle vastamise. Pole ju vaja.

Ma olen sinuga nõus, tihti on küsimus esitatud sellises vormis, et ei viitsi hakata süvenemagi. Näiteks: Kle, kuidas sa suured musklid said..... No mis ma oskan sellisele küsimusele vastata, kui inimene ei oska korralikult viisakalt kirja alustada ega lõpetada (see on umbes sama, et kohtudes sülitab sulle jalapeale ja siis soovib samas abi). Ma ei tea kas koolides tänapäeval õpetatakse, kuidas e-kirjas peaks inimese poole pöörduma?

Oma postkastis ma sellistele kirjadele ei reageeri. Tere, on esimene asi - mis käib kirja juurde, rääkimata siis sellest, kuidas kirja lõpetada ja inimest juba ette tänada, privaatkirjas ka kindlasti nimi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saagi loota, et teismelise suust midagi arukat tuleb:P

Pigem on küsimus, et meie pead ei kaota selle peale.

Aga lurjused jäävad alati lurjuseks:)

Foorumis on muidu selline funktsioon olemas nagu "Warn".

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on ka koma puudu.

Aga võiks selle komade üle norimise juba ära lõpetada. Ma saaks aru, kui autori tekst oleks kirjavigade ja kirjavahemärkide puudumise tõttu täiesti loetamatu, kuid mõne kirjavea tõttu suurt poleemikat tekitada ei tasu. Siin teevad vigu praktiliselt kõik. Kui me hakkame igale veale tähelepanu pöörama, siis see foorum kaotab oma mõtte. Kahjuks on ka nii, et need, kes kirjavigadele teiste tähelepanu juhivad, kirjutavad ise ka vigaselt.

Olge sallivad.

"Kui" järel on öeldis -> koma vajalik.

Nõustun Sinuga, vigu teevad kõik. Puhtalt komade pärast poleks seal midagi öelnudki, neid mainisin vaid lisaks. Häiris see osa, kus ühte lausesse mahutatakse 2x sõna "mõttetu" ning kirjutatakse mõlemad korrad valesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TEISmelise suut ei saa aga nii kui kaksKÜMMEND Saab siis kohe siis oodatakse kohe hüppelist arengut päevapealt?

Pigem on ikka nii,et NOOREMAD inimesed kipuvad liiga teravalt ütlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohjah.

Ok. Minul on igatahes tavaks saanud enne postitamist oma teksti läbi lugemine ja siis üldjuhul ka sellest piisab et ma ka oma postituse tegemata jätan.

Mis puudub igasuguseid grammar nazisis siis saan aru et igasugune "icic wä" teema on rõve ja ka minule häiriv aga kui tekst on loetav ja arusaadav siis FFFF---

Kui inimene ei hooli asjast niipalju et VÄHEGI natukene uurida enne postituse tegemist ei näe ma küll mingit probleemi väikses ülbuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaat, mis meelelahutuslik teema teil siin jälle käsil! :D

Pooldan huumorit ja väikest viis nöökamist igati. Kuidas ikka nalja saab, kui ise ei tee. ;)

Ametnikega võrdlus on kohatu. Maksumaksjad maksavad neile ise palka selle eest, et nad nende rumalad küsimused üle elaksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TEISmelise suut ei saa aga nii kui kaksKÜMMEND Saab siis kohe siis oodatakse kohe hüppelist arengut päevapealt?

Pigem on ikka nii,et NOOREMAD inimesed kipuvad liiga teravalt ütlema.

Sa aga võiksid küll kirjavahemärgid ära õppida:D

Pidin mitu korda su lauset lugema, et sisule pihta saada:)

Jah ma mõtlesin, et nii kui kell 20 kukub, siis ootame sinult ainult mõistlikku juttu. Kindel, et su kell pole kogemata edasi keeratud?:D

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes tunneb komadest puudust, siis palun ,,,,,,,,,,,,,,, siin teile hunnik komasid ;) Eksimine on inimlik ja mu arust need komad on jube keerulised elukad. Kord sinna sobib ja siis jälle tänna ei sobi, kuigi võiks sobida :D Kuigi tegelikult pole teemaalgataja üldse pidanud silmas seda, et arutelu võiks viia komadeni ;)

Mis aga puutub siin väljatoodud teemasse, siis kuidas see oligi.. nagu küla koerale nii ka koer külale? Või oli see vastupidi :P ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik teismelised ei ole sellised. Kõik oleneb inimese kodusest kasvatusest ja seltskonnast, milles inimene viibib. Ja kahtlemata oleneb inimese iseloomust. Olen täheldanud, et palju lollusi tehakse üksnes seltskonna poolehoiu teenimiseks. Aga kuidas saab seltskonna poolehoidu teenida? Enamasti nalja tegemisega. Aga mis on ühele keskmisele inimesele naljakas? Teise inimese lollus või teise lolli inimese peale osutamine. Siin tekib nõiaring - teismelised, kellel on oma eluperioodis kõige olulisem just seltskonna poolehoid, hakkavad tegema lollusi, mille tulemusel muutuvad nad ise poolearusteks. Nad imavad endasse kõik erinevad lollusemoodulid, mis reformeerivad ajapikku ka nende mõistust ja käitumismaneere. Ja tulemuseks ongi mõne mooduli populariseerimine, mis muutub suurte gruppide seas standardiks. Tõenäosusteooria näitab oma olemasolu ja ütleb seejuures, et ühe inimese peale leidub kindlasti vähemalt üks sellest standardist juhinduv isik. Aga need inimesed, kellel on teistest erinev iseloom, jäävad puutumatutena, sest nad mõistavad, et seltskonna poolehoidu saab ka teisiti teenida, kui selle teenimine on üldse oluline.

Paraku leidub neid inimesi ka siin ja nende käitumist sa enam vaevalt muudad, sest 1)standard 2)Internet 3)vanus. Seetõttu pakun välja sellise variandi: kuna iga inimese põhivajadus (Maslow püramiidi alus) on eneseteostamise vajadus, siis las nad kraaksuvad, sest võibolla on nad veel ka karmi elu ohvrid, s.t nende eneseteostamise vajadus jääb olude sunnil rahuldamata. II kategooria inimesed ja miks mitte I kategooria inimesed ei tee neist väljagi, salamisi mõeldes, et nad kõik on kõigest inimesed, kes tahavad oma vajadusi rahuldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes tunneb komadest puudust, siis palun ,,,,,,,,,,,,,,, siin teile hunnik komasid ;) Eksimine on inimlik ja mu arust need komad on jube keerulised elukad. Kord sinna sobib ja siis jälle tänna ei sobi, kuigi võiks sobida :D Kuigi tegelikult pole teemaalgataja üldse pidanud silmas seda, et arutelu võiks viia komadeni ;)

Mis aga puutub siin väljatoodud teemasse, siis kuidas see oligi.. nagu küla koerale nii ka koer külale? Või oli see vastupidi :P ?

Kuidas see nüüd oligi... Kirjavahemärkideta kirjutamine on nagu vette peeretamine. Mulinat on palju, kuid aru midagi ei saa.

Foorum on eelkõige ikkagi meelelahutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin ka vähemalt kolm kirjaviga. ;)

Tore.

Aga too need 3 õigekirjaviga nüüd välja. Väiksed ja suured tähed ei ole õigekirjavead :D

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×