Jump to content
tawu

Kõhulihased

Recommended Posts

Tere!

Treening olen kõhtu 2-3 kuud ning probleem on selles,et paremapoole kõhulihased tunduvad väiksemad,nt kõigeülemist parempoolset kõhulihast ei anna võrreldagi vasakuga..

Treeninud olen kõikki kõhulihaseid samapalju ning ei oska öelda,et miks nii on ja tahaks,et nad oleks samasuguse suurusega nagu vasakuomad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Treening olen kõhtu 2-3 kuud ning probleem on selles,et paremapoole kõhulihased tunduvad väiksemad,nt kõigeülemist parempoolset kõhulihast ei anna võrreldagi vasakuga..

Treeninud olen kõikki kõhulihaseid samapalju ning ei oska öelda,et miks nii on ja tahaks,et nad oleks samasuguse suurusega nagu vasakuomad.

Endal on ka kõhulihased ebasümmeetrilised, selle vastu pole midagi teha. Aga see on paljudel nii.

Näiteks siis Imre Vähi:

post-50-1299757083.jpg

Taavi Koovit:

post-11217-1270043785.jpg

Ott Kiivikas:

3452_orig.jpg

Janar Rückenberg:

578_orig.jpg

Marek Kalmus oleks vist ainuke Eesti kulturismimaastikul tuntumatest nimedest, kelle puhul saab öelda, et kõhulihased sümmeetrilised:

2085287144_c7a1d92e5c.jpg

Minu kõhulihasete paigutus on umbes sama mis sellel pildil oleval kutil:

SIX%20PACK%20ABS%20IMG_1692.jpg

Ehk väga ebasümmeetriline. Pigem nagu mingi trepp. ;)

Enivei geneetikat ei saa muuta. Kui kõhulihaste ebavõrdsus häirib, võid nende massitreeningust ju loobuda ning hästi pikki vastupidavusele suunatud seeriaid teha. Saad sileda kõhu. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×