Jump to content
jakkru

Vahepala

Recommended Posts

Küsimus siis niisugune, et mida süüa vahepalana hommiku ja lõuna ning lõuna ja õhtusöögi vahel - äkki on mingeid häid soovitusi? Siiani olen kasutanud kruusisuppe aga ilmselt pole need kõige parmad. Olgu veel öeldud, et olen enamvähem kontoritöötaja ning mingit valmistamisvõimalust (v.a. soe vesi) eiti pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus siis niisugune, et mida süüa vahepalana hommiku ja lõuna ning lõuna ja õhtusöögi vahel - äkki on mingeid häid soovitusi? Siiani olen kasutanud kruusisuppe aga ilmselt pole need kõige parmad. Olgu veel öeldud, et olen enamvähem kontoritöötaja ning mingit valmistamisvõimalust (v.a. soe vesi) eiti pole.

apelsin, TÄISTERArukkileib, mõistlikus koguses kuivatatud viljad (ploom, aprikoos, virsik, pirn) ja pähklid, kohupiim (mitte kreemid ega pastad, vaid kohupiim!), tükike väherasvast juustu (juku juust), pirnid, porgand... kindlasti pakutakse veel väid variante, endal praegu rohkem meelde ei tule.

kruusisupid võiks jah heaga ära panna (ehkki ka mulle nad päris meeldivad tegelikult).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Kas võiksite välja arvutada maakera läbimöödu?"

"Vabandust, ei võiks ," Kostis Švejk. "Kuid ka mina tahaksin teile, mu härrad , ühe mõistatuse anda: neljakordne maja, majal on iga korra peal kaheksa akent, katusel kaks pööninguakent ja kaks korstnat, igal korral on kaks üürnikku.Nüüd ütelge mulle, härrad, mis aastal suri kojamehe vanaema?"...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
apelsin, TÄISTERArukkileib, mõistlikus koguses kuivatatud viljad (ploom, aprikoos, virsik, pirn) ja pähklid, kohupiim (mitte kreemid ega pastad, vaid kohupiim!), tükike väherasvast juustu (juku juust), pirnid, porgand... kindlasti pakutakse veel väid variante, endal praegu rohkem meelde ei tule.

kruusisupid võiks jah heaga ära panna (ehkki ka mulle nad päris meeldivad tegelikult).

Miks need head on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OKK Teemakohane igatahes ...

Vaata , sinu küsimusele on sama lihtne vastata , kui Sveijk´i omale , kui enamvähem teada mis ajal esimene neljakordne maja võidi ehitada (kui vana on kojamehe amet jne) siis võib hakata vaikselt pakkuma...Ühesõnaga peaks teadma mis on sinu eesmärk , milline on sinu hommiku- , lõuna- ja õhtusöögi menüü . Mis aegadel sa sööd jne .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata , sinu küsimusele on sama lihtne vastata , kui Sveijk´i omale , kui enamvähem teada mis ajal esimene neljakordne maja võidi ehitada (kui vana on kojamehe amet jne) siis võib hakata vaikselt pakkuma...Ühesõnaga peaks teadma mis on sinu eesmärk , milline on sinu hommiku- , lõuna- ja õhtusöögi menüü . Mis aegadel sa sööd jne .

Jah eks õige on, et algandmed veidi vähesed aga kuna postitus on kaalu kogumise teema all siis võiks eeldada, et see mu eesmärk ongi. Hommiku lõuna ja õhtusöögid püüan hoida vahelduvana e. siis täpsustan:

Hommikul - reeglina nelja/viievilja puder, klaas piima ja tass kohvi

Lõunal - söön mingi prae koos piima/keefiriga üritan ikka vähemasti sooja sööki süüa

Õhtul - Noh keeruline lugu söön mis saan eile näiteks tegin ahjus lõhe. vahest asendan HTR-i portsuga (peale trenni)

Ja enne magamaminekut söön mingi kodujuustu näiteks 220 g

Ja kellaajad siis:

Hommik 07:00

Vahepala 10:00 - siinkohal paluks inffi mida tarbida (peaks tegema mingi 150...200 kcal)

Lõuna 13:00

Vahepala 16:00 - siinkohal paluks inffi mida tarbida (peaks tegema mingi 150...200 kcal)

Õhtu 19:00

Enne magamaminekut c.a. 21:00

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seljuhul vahepalad küll väiksed, (150-200 kcal) kui kaalu koguda tahad. 50g kooritud päevalilleseemneid annab juba 306 kcal.

Näitek selline mõnus vahepala...

1 banaan, tükeldad kaussi

lisad ca 25g päevalille seemneid

ca 25g koorituid maapähkleid

veidi rosinaid

eks kogustega vaatad ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan väga, et inimesed ei pea siin vahepalade all päris niisama näkitsemist silmas.

Vahepala peaks olema eine nagu iga teinegi. Ainult sellise vahega, et otseselt nimetust talle anda ei oska. Või noh - minu jaoks on:

Hommikusöök, lõuna, ennetrenni sheik, pealetrenni sheik, õhtusöök, enne magamaminekut söök. :P

Nagu mulle selgeks tehti siis sellist asja nagu vahepala ei tohikski olemas olla. Kui tekib vajadus vahepala järele, siis on eelmine toidukord liiga kehva olnud. Iga toidukord peaks olema korralik eine. :D

Aga eks enamik inimesi tahab ikka mitme suurema toidukorra vahepeal millegi pärast mingit väikest näkitsemist mingil põhjusel. Hmmm... See selleks.

Hommikusöök on igal juhul juba suhtkoht lahja - muuda kõigepealt see veidi mehisemaks, siis võib "vahepalade" kallale asuda. ;)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu "vahepalad" ehk siis pisut väiksemad söögikorrad: kella 11 paiku 140g kodujuustu (1/2 pakki) + 1 õun/pirn ca 150g ning 16:30 kandis 1 keedumuna ca 60g + 200ml mahla + 1 õun/pirn ca 150g.

Muudetud kasutaja Killhoven poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×