Jump to content
Doc

Lihasemälu peale 5 kuud?

Recommended Posts

Olen 5 kuud kusgil pidanud pausi jõusaalist ja nüüd tagasi. Olen kokku kuivanud küll, aga üldine vorm pole kuhugi kadunud. Ning küsimus, et mida kauem pausi pead seda kauem läheb vormi tagasi saamiseks ja kas pulbrid võivad kiirendada vormi tagasi saamist (HERA, DEXTRO, Kreatiin)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervislik toitumine, piisavalt und ja õige treeningkava. Muidu pole vahet, mis õnneküpsiseid sisse ajad, tulemus ikka sama- null:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin seagripis ja südamelihase paistetusega kokku ära saalist pool aastat. Kahe kuuga suutsin teha parema vormi, kui olin enne seda (jõutõstmises siis). Lisandiks ainult WGPD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olin seagripis ja südamelihase paistetusega kokku ära saalist pool aastat. Kahe kuuga suutsin teha parema vormi, kui olin enne seda (jõutõstmises siis). Lisandiks ainult WGPD

Paistetus? Põletik või hüpertroofia?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervislik toitumine, piisavalt und ja õige treeningkava. Muidu pole vahet, mis õnneküpsiseid sisse ajad, tulemus ikka sama- null:)

Ma küll arenen. :(

Hetkel kükin sidemetega ca 2.5x keharaskus, surun ilma kõigeta ca 1.6x ning tõmban ka kuskil ca 2.5x. Ja mingit arengu pidurdumist veel märganud pole. Okei, vb toitumine ja treeningkava on enam-vähem paigas, aga uni mõjutab neid kahte päris korralikult. Üks päev 13h, siis 3h, 2h, 3h, 8h - sellist asja näeb nädala sees päris tihti. Ja selle une pealt pole võimalik jälgida mingit kindlat treeningkava või süüa iga päev samamoodi. Ärkveloleku aeg erineb päeviti 10-11h, seega kulutatav energiahulk pole ka päris sama.

Muidu jõud taastub üsna kiiresti. Lamades surumine on vb kõige hullem, aga kõik ülejäänud näitajad peaksid kuu ajaga juba paremad olema kui kunagi varem. Lihasmassi kohta seda öelda ei saa. Kreatiin hoiab vett lihastes kinni, jõusaali naastes esimese asjana seda tarbima ise ei hakkaks. Pigem kaks-kolm kuud ilma trenni ja siis üks kuur. Ülejäänud toidulisandid on ka enam-vähem sama teema. Pigem rohkem raha kulutada kvaliteetsemale tavatoidule kui lisandeid massiliselt ligi krabada. Paha nad ei tee, aga nii nagu ka pakendid ütlevad, siis tervislikku toitumist ka ei asenda. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põletik

Ja mis arst ütles, mis põhjuseks oli?

Ravi?

Päris palju siin südamekomplikatsioonidega noori juba <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×