Jump to content
labrot

hantlite tõstmine arvuti ees

Recommended Posts

Kuulge ma siin huvi pärast tahaks teada kas keegi on teinud näiteks arvutis istudes ainult ühele käele trenni, ja kas tulemus et üks käsi väiksem ja teine suurem paistab välja ? kas keegi teab kuskilt pilti või videot sellisest vennast ? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulge ma siin huvi pärast tahaks teada kas keegi on teinud näiteks arvutis istudes ainult ühele käele trenni, ja kas tulemus et üks käsi väiksem ja teine suurem paistab välja ? kas keegi teab kuskilt pilti või videot sellisest vennast ? :(

Vaevalt, et keegi siinsest püsikasutajatest niivõrd loll on, et ühte kehaosa niimoodi eraldi treenib.

Kuskil netis mingid pildid ja videot on käesurumisvõistlejatest, kes tõesti ainult ühte kätt treenivad ning see ebanormaalselt suur võrreldes teise käega ja üleüldse kehaga... aga neil veidi katus sõidab ka vist... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulge ma siin huvi pärast tahaks teada kas keegi on teinud näiteks arvutis istudes ainult ühele käele trenni, ja kas tulemus et üks käsi väiksem ja teine suurem paistab välja ? kas keegi teab kuskilt pilti või videot sellisest vennast ? <_<

:(:P :P, kas sa otsid omale vabandust, miks üks käsi suurem kui teine, teades, et see on keskmise jala treenimisest ühe käega?(ok, tegelt ma ei tea, mis mõte sel teemal on, aga suht naljakas tundus ;))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
<_<:(:P, kas sa otsid omale vabandust, miks üks käsi suurem kui teine, teades, et see on keskmise jala treenimisest ühe käega?(ok, tegelt ma ei tea, mis mõte sel teemal on, aga suht naljakas tundus :P)

Ahahah , pole nii, ma lihtsalt oleks tahtnud näha videot või pilti, suht koom ju ;) endal kõik proportsioonis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
<_<:(:P, kas sa otsid omale vabandust, miks üks käsi suurem kui teine, teades, et see on keskmise jala treenimisest ühe käega?(ok, tegelt ma ei tea, mis mõte sel teemal on, aga suht naljakas tundus :P)

mina näiteks treenin vasakuga, aga parem on ikka suurem ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×