Jump to content
Annnely

Fitness.ee FITSHOP + mu lisakilod. Mure!

Recommended Posts

Just! Kirjutasingi, kuna küsisin nõu inimestelt kes kindlasti targemad, kui mina. Öelda mulle siin, et mul totaalselt pohhui või et ma siin poole aruga on ka veits üleliia! See, et oled siin kindlasti targem, kui mina ja tead 10x rohkem , kui mina - ei anna Sulle mingit õigust mind nii 'rünnata' seda enam, et räägid totaalselt võõra inimesega!

Tagasi teemasse...

See, et ma hakkasin täna dieete uurima, on selle tulemusel, et olen teinud trenni igapäev, söönud ilusti, kuid EI tulemusi! Mõtlesin, et kui teen kehale puhastuse peale, et ehk keha mürkidest ja mitte vajalikest asjadest FREE ja, et siis pidev trenn ja hästi toitumine mõjub paremini. Hetkel tõesti tunne, et teen kõike, aga ei mingeid tulemusi. Hommikul tõusta ja tunda end veel raskemana pole just kõige meeldivad, kui peaksin just tõusma kergemana. Võibolla minul kerged 'luulud' ja võibolla isegi normaalne, et hetkel nii? Ma ei tea lihtsalt kus mida ma valesti teen.

Aaarggghhh.... :P

No kuidas ma saan sind ründamata jätta kui ME KÕIK SELETAME SULLE, ET SEE MIDA SA TEED ON VALE JA PAHA. NING SA IKKA TEED SEDA EDASI.

Kui sa tulid siia abi saama, siis vähemalt proovi meie nõuandeid vastu võtta, mitte ära peksa segast.

Need "Puhastusdieedid" on jura ja jama. Su kaal seisab, kuna sa toitud lihtsalt valesti. Tarbid õigeid asju aga liiga vähe ning valedel aegadel.

Ütlesime sulle, et hommikul söö korralikult. Okey, enne jooksmist ei söö - see veel sobiks. Aga et 2h peale trenni ei söö - on LOLLUS. Ning see, et sa meid ei kuula tähendab, et sind meie nõuanded ikkagist ei huvita järelikult. <_<

Igasugune näksimine on mõttetu. Kui kõht läheb tühjaks vahepeal siis see tähendab, et eelmine toidukord oli kas liiga kesine või on möödas juba liiga palju aega ning oleks paras aeg süüa korralik eine, mitte lükata tühja kõhu tunnet edasi salati näksimisega.

Kui kõht on tühi - siis keha nõuab toitu. Miks sa teda solvad mitte toitumisega? :(

No sorry, et ma nii kuri. Aga proovi ka meist aru saada, et väga raske on siin foorumis istuda ja kirjutada pikka juttu maha ning siis lugeda päev hiljem, et tehakse kõike ristivastupidi mingitel X põhjustel.

Ja siis leitakse veel vabandusi... Kuigi sulle anti ilus link: http://www.kaalustalla.ee/blogi/13-paeva-dieet/

Miks see 13 päeva dieet puhas jura on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlesime sulle, et hommikul söö korralikult. Okey, enne jooksmist ei söö - see veel sobiks. Aga et 2h peale trenni ei söö - on LOLLUS. Ning see, et sa meid ei kuula tähendab, et sind meie nõuanded ikkagist ei huvita järelikult.

Ma mainisin ennem, kuidas olid minu harjumused.

Täna tegin kõhulihaseid (tühjale kõhule, kuna tegin need kohe, kui voodist püsti sain) peale seda sõin yogurtit. Peale tegelesin oma asjadega ja tegin jalalihaseid. Täna sõin lõunat täpselt 1h peale trenni. Peale lõunat käisin jalutamas, kuna tundsin, et kõht oli kuidagi väga täis ja üldse täna hommikul tõustes oli siuke tunne nagu oleksin kaalust juures. Õhtust sõin 2h tagasi, et mitte minna magama täis kõhuga.

Need "Puhastusdieedid" on jura ja jama. Su kaal seisab, kuna sa toitud lihtsalt valesti. Tarbid õigeid asju aga liiga vähe ning valedel aegadel.

Tunnistan, et tavaliselt liha mis teen grillil pole just väga väike <_< vastupidi. Just üritan ise vähem süüa, kuna mul on paha komme end tihti lihtsalt üle süüa, mis tekitab mul üleliigse täis kõhutune. Peaksin õppima just lõpetama, kui tunnen, et kõht on täis, kuid mitte liiga.

Tean, et pean ära õppima hommikusöögi ja ehk isegi rammusemalt ja rohkem sööma, lõunal, vahepala ja õhtul. Muidugi ma pean alles õppima MIDA täpselt süüa, sellepärast ma kavatsengi lasta omale teha ka toitumiskava + küsisin nõu mis põletajad ja toidukorra asendajad oleks parimad mulle. Lihtsalt ma ei oska midagi Fitness lehelt tellida, kuna põletajad on rohkem, kui 1 tüüp ja ma ei tea mis oleks kõige parem.

Igasugune näksimine on mõttetu. Kui kõht läheb tühjaks vahepeal siis see tähendab, et eelmine toidukord oli kas liiga kesine või on möödas juba liiga palju aega ning oleks paras aeg süüa korralik eine, mitte lükata tühja kõhu tunnet edasi salati näksimisega.

Kui ma näksin tähendab see seda, et söön kas ube või salatit mozzarellaga, või lihtsalt salatit või vahel isegi spinatit. Mu probleem pigem selles, et kui ma lõunal söön, söön liiga palju! Lugedes vastuseid mis olen saanud, olen aru saanud, et see on nii, kuna hommikuti ma ei söö ja lõunaks on kõht eriti tühi. Täna hommikul sõin jogurti (need kus ühelpool jogurt ja teisel pool need krõbinad mis sisse viskad jogurti) ja tunnistan, et kuigi polnud kes teab mis hommikusöök (muidu ma üldse ju ei söö hommikuti) lõunal oli mul väiksem isu. Kolmeajal mul muidugi tuli jälle isu. Sõin. Ja peale seda sõin õhtul kell 19. Nüüd sööks ka midagi, aga ma hoian tagasi, kuna see pole kõht mis on tühi, vaid lihtsalt on isu midagi süüa. Kõht on täis, aga lihtsalt oleks ikka tahtmine niisama midagi peale näksida. Ma tean, et toitumisest nii palju mul veel õppida ja mind teeb kurvaks, et ma ei oska toituda, kuid samas ma tean, et õpin, kuna sain nende päevade sees (Tänu Teile) teada, et süsivesikud õhtuks ja pigem valgud õhtuti. Muidugi ma pean paremini endale selgeks tegema täpsemalt KÕIK süsivesikud, valgud... Mida täpselt millal süüa.

Ja siis leitakse veel vabandusi... Kuigi sulle anti ilus link: http://www.kaalustalla.ee/blogi/13-paeva-dieet/

Miks see 13 päeva dieet puhas jura on...

Ma just hetkel loengi täpsemalt! Ma alguses, kui avasin lingi mõtlesin, et lihtsalt, et näidata mis see dieet endast kujutab. Alles nüüd loen, et all kõik muu tekst. Ma mõtlesin, et see puhastaks mu keha, ma mõtlesin.. Kuid küsisin arvamust ka siit ja tuleb välja, et pole mingi puhastus kehale... Sorry, et vihale ajasin... Sa targemad ja tead kõike, oled neid asju kindlasti tosin juba kõigile seletanud. Kindlasti ma küsin kõik kõik üle, kuna minu jaoks on kõik alles nii uus... Dieedid, toitumine, trenn. Oeh... Ma jälle kirjutasin nii palju :P

PS; Vett olen ka hakanud veidi rohkem jooma. Täna läks L ilusti :(:P öösiti isegi tõusen, kuna on vee isu.

Muudetud kasutaja Annnely poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütlesime sulle, et hommikul söö korralikult. Okey, enne jooksmist ei söö - see veel sobiks. Aga et 2h peale trenni ei söö - on LOLLUS. Ning see, et sa meid ei kuula tähendab, et sind meie nõuanded ikkagist ei huvita järelikult.

Ma mainisin ennem, kuidas olid minu harjumused.

Täna tegin kõhulihaseid (tühjale kõhule, kuna tegin need kohe, kui voodist püsti sain) peale seda sõin yogurtit. Peale tegelesin oma asjadega ja tegin jalalihaseid. Täna sõin lõunat täpselt 1h peale trenni. Peale lõunat käisin jalutamas, kuna tundsin, et kõht oli kuidagi väga täis ja üldse täna hommikul tõustes oli siuke tunne nagu oleksin kaalust juures. Õhtust sõin 2h tagasi, et mitte minna magama täis kõhuga.

Need "Puhastusdieedid" on jura ja jama. Su kaal seisab, kuna sa toitud lihtsalt valesti. Tarbid õigeid asju aga liiga vähe ning valedel aegadel.

Tunnistan, et tavaliselt liha mis teen grillil pole just väga väike <_< vastupidi. Just üritan ise vähem süüa, kuna mul on paha komme end tihti lihtsalt üle süüa, mis tekitab mul üleliigse täis kõhutune. Peaksin õppima just lõpetama, kui tunnen, et kõht on täis, kuid mitte liiga.

Tean, et pean ära õppima hommikusöögi ja ehk isegi rammusemalt ja rohkem sööma, lõunal, vahepala ja õhtul. Muidugi ma pean alles õppima MIDA täpselt süüa, sellepärast ma kavatsengi lasta omale teha ka toitumiskava + küsisin nõu mis põletajad ja toidukorra asendajad oleks parimad mulle. Lihtsalt ma ei oska midagi Fitness lehelt tellida, kuna põletajad on rohkem, kui 1 tüüp ja ma ei tea mis oleks kõige parem.

Igasugune näksimine on mõttetu. Kui kõht läheb tühjaks vahepeal siis see tähendab, et eelmine toidukord oli kas liiga kesine või on möödas juba liiga palju aega ning oleks paras aeg süüa korralik eine, mitte lükata tühja kõhu tunnet edasi salati näksimisega.

Kui ma näksin tähendab see seda, et söön kas ube või salatit mozzarellaga, või lihtsalt salatit või vahel isegi spinatit. Mu probleem pigem selles, et kui ma lõunal söön, söön liiga palju! Lugedes vastuseid mis olen saanud, olen aru saanud, et see on nii, kuna hommikuti ma ei söö ja lõunaks on kõht eriti tühi. Täna hommikul sõin jogurti (need kus ühelpool jogurt ja teisel pool need krõbinad mis sisse viskad jogurti) ja tunnistan, et kuigi polnud kes teab mis hommikusöök (muidu ma üldse ju ei söö hommikuti) lõunal oli mul väiksem isu. Kolmeajal mul muidugi tuli jälle isu. Sõin. Ja peale seda sõin õhtul kell 19. Nüüd sööks ka midagi, aga ma hoian tagasi, kuna see pole kõht mis on tühi, vaid lihtsalt on isu midagi süüa. Kõht on täis, aga lihtsalt oleks ikka tahtmine niisama midagi peale näksida. Ma tean, et toitumisest nii palju mul veel õppida ja mind teeb kurvaks, et ma ei oska toituda, kuid samas ma tean, et õpin, kuna sain nende päevade sees (Tänu Teile) teada, et süsivesikud õhtuks ja pigem valgud õhtuti. Muidugi ma pean paremini endale selgeks tegema täpsemalt KÕIK süsivesikud, valgud... Mida täpselt millal süüa.

Ja siis leitakse veel vabandusi... Kuigi sulle anti ilus link: http://www.kaalustalla.ee/blogi/13-paeva-dieet/

Miks see 13 päeva dieet puhas jura on...

Ma just hetkel loengi täpsemalt! Ma alguses, kui avasin lingi mõtlesin, et lihtsalt, et näidata mis see dieet endast kujutab. Alles nüüd loen, et all kõik muu tekst. Ma mõtlesin, et see puhastaks mu keha, ma mõtlesin.. Kuid küsisin arvamust ka siit ja tuleb välja, et pole mingi puhastus kehale... Sorry, et vihale ajasin... Sa targemad ja tead kõike, oled neid asju kindlasti tosin juba kõigile seletanud. Kindlasti ma küsin kõik kõik üle, kuna minu jaoks on kõik alles nii uus... Dieedid, toitumine, trenn. Oeh... Ma jälle kirjutasin nii palju :D

PS; Vett olen ka hakanud veidi rohkem jooma. Täna läks L ilusti :(:P öösiti isegi tõusen, kuna on vee isu.

:P

Ega ma ka nüüd mingi eriline tarkur pole. Ühteteist kõrva taha muidugi pandud läbi aegade. ;)

Lihtsalt jah - alguses on kõik raske. Ning nagu me juba mainisime, siis toitud selles suhtes juba väga hästi, et kõik toidukorrad vähemalt sisaldavad häid toite. Nüüd tuleb lihtsalt veidi korrigeerida koguseid ning ainete ajastust. Ning muud midagi.

SInu puhul muutused minimaalsed. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jogurteid ma üldse ei soovitaks, kuna need on suhkrut täis ja valku annavad ülivähe.

Pigem siis maitsestamata jogurt ning sega see värskete marjadega (või külmutatud omadega siis) / kirsikompotiga nagu ma seda teen. Maitse hea, sisalduses keemiat vähe, suhkruid vähe. Kõik hea. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära muretse, siin ongi kombeks üle reageerida ja põlema minna <_<

Kõik on hingega asja juures :(

Jogurtitest niipalju, et jogurtit olen edukalt kasutanud kaalu juurde võtmiseks. Aga noh, hommikul mõneti veel andestatav. Sellegipoolest söö peale trenni. Eeldan, et sa tahad, et su keha meenutaks keha, mitte mingeid hunnikusse visatud vardaid :P ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahsooh... Ühesõnaga jah <_< ma mõtlesin, et yogurt on just kasulik (0,1% light mingi müsli osaga) ma pean ikka omale korralikult selgeks tegema MIS on SÜSIKAD ja mis on VALGUD!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahsooh... Ühesõnaga jah <_< ma mõtlesin, et yogurt on just kasulik (0,1% light mingi müsli osaga) ma pean ikka omale korralikult selgeks tegema MIS on SÜSIKAD ja mis on VALGUD!

Ja mis on rasvad. :(

See 0,1% jogurt on täielik kaalujälgijate vaimusünnitis. Kus rasvad (Mida just vaja oleks) viiakse nulli, kuid selle asemel maitsestatakse ohtralt süsivesikutega (suhkruga).

Jorgut valguallikana on tõesti suht mõttetu. Mina tarbin teda puhtalt toidukordade suurendajana, mitte eraldi toidukorrana. Pool pakki päevas panen kohupiimale otsa ning teise pool pakki (250ml) lisan õhtusöögile kastmeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis oleks mul siis hommikuti kõige kasulikum süüa? Mis oleks kg langetamisele hea? Olen kuulnud ka, et ei peaks sööma miinimum 2h enne tuduaega. Mul just see probleem, et mul on õhtuti söögiajad väga hilised. Kui olen kodus söön 19 ajal (nagu täna) , kuid enamus korrad söön alati 21.30 ajal :( tean, et see väga halb aeg kehale... Sellepärast üritangi alati väga light õhtuti süüa, nagu kala (ütlen nimed INK.keeles, kuna ei tea kuidas Eestikeeles) kalasi nagu; European seabass ahjus või grillil, Tuna ehk tuunikala grillil, Euroopa merikurat (ainult sabaosa) ikka grillil, või mõõkkala või mereande (austrid toorelt, scampi toorelt, scallop toorelt või grillil, lobster keedetuna või ahjus..Mereannid üldiselt enamus toorelt või grillil) Lõhe ma ei söö kunagi. Saia ma toidukõrvale ei söö kunagi. Ainult juurikaid grillil või salatis.

Kas kuskil oleks võimalik ehk leida tabel kus kirjas kõik süsivesikud, valgud ja rasvad? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Punase liha asemel üritan süüa rohkem valget, nagu kana ja kalkunit. Ma enamusajast söön ikka notsut... Kunagi ei lisa kartulit riisi pastat juurde. Kui söön riisi, siis seda kui uue toiduna, ilma lihata. Kartulit ja pastat ma üldse ei söö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Punase liha asemel üritan süüa rohkem valget, nagu kana ja kalkunit. Ma enamusajast söön ikka notsut... Kunagi ei lisa kartulit riisi pastat juurde. Kui söön riisi, siis seda kui uue toiduna, ilma lihata. Kartulit ja pastat ma üldse ei söö.

Riisi võiksid ikka liha/kalatoitude juurde tarbida. Niisama paljas riis pole ka suurem asi toidukord...

Mis puutub õhtu söömisse siis väga hea. Loll jutt, et õhtul söömine on kuidagi kehale ebamugav aeg. Toitumine peab olema suhteliselt ühtlane terve päeva vältel. Mitte nii, et vahepeal on pikad pausid ja õhtuti üldse ei söö vms.

Mingi tunnike enne magamaminekut võiks kindlasti süüa, mitte varem. Ehk kui jääb juba üle tunni aja söömise ja magamamineku vahele siis on mul tunne nagu võiks juba uuesti süüa. Ja kindlasti läheb kõht öösel tühjaks...

Ei peagi ennast täis pugima vaid mingi kodujuustu topsike või pakk kohupiima. Pole mingi meeletu kogus. :(

Hommikuti on ikka mune hea süüa, kõrvale võid näiteks kaerahelbe putru veidi teha või riisi jällegist. Tatart. Saad kokkuvõttes nii valke, süsivesikuid kui ka vajalikke rasvu. Mune võiks ikka mingi 3-4 tk olla. Mina maitsestan veel juurde hapukoorega (10%) ja lisaks veel tomatit ka.

Kaloriarvuti on siin lehel täitsa olemas. Vaata ülevalt "tööriistad" <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tops kodujuustu korraga ja hommikul putru ja 3-4 muna... Mul endalgi vahest selle söömisega raskusi <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Punase liha asemel üritan süüa rohkem valget, nagu kana ja kalkunit. Ma enamusajast söön ikka notsut... Kunagi ei lisa kartulit riisi pastat juurde. Kui söön riisi, siis seda kui uue toiduna, ilma lihata. Kartulit ja pastat ma üldse ei söö.

Sul tekib iga korraga aina rohkem küsimusi <_< - aga pole hullu. Kergem oleks võibolla tõesti toitumiskava tellida nagu sa ennem mainisid. Hetkel oleks elementaarne valgu/süsikate/rasva kogused päeva lõikes paika panna ja süüa ikka 3-4 tunni tagant ja siis edasi vaadata väiksemaid pisiasju. Meie mehed võime siin enda loogika järgi öelda, kuidas asjad võiks olla, aga keegi 100% tõtt sinu puhul ei tea. Lihaseid ära karda, need tulevad naistel suhteliselt raskelt. Pigem käib jutt nende trimmimises. Paljud naised teevadki selle vea, et kaalust võetakse alla lihaste arvelt, siis läheb enesetunne halvemaks ja lisaks muud probleemid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Punase liha asemel üritan süüa rohkem valget, nagu kana ja kalkunit. Ma enamusajast söön ikka notsut... Kunagi ei lisa kartulit riisi pastat juurde. Kui söön riisi, siis seda kui uue toiduna, ilma lihata. Kartulit ja pastat ma üldse ei söö.

Naisena on sul punast rohkem vaja <_<

Su olemasolev toiduvalik tundub ideaalne, ära hakka parem mingite trendidieetide järgi ümber tegema. Kala osakaalu võid suurendada kui midagi tahad muuta.

Ajastamist ja koguseid võid muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru.

Inimene ootab 2-3 päevaga mingeid erilisi kaalumuutusi, ja kui see ei toimi, siis kohe vaja kohendada ja veel midagi radikaalset teha.

Kuula mida targemad soovitavad ja toimi nii minimaalselt paar nädalat, v-o ka rohkemgi. Kui selle aja jooksul ei ole mingeid muudatusi toimunud, tule küsi ja täpsusta üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis oleks mul siis hommikuti kõige kasulikum süüa? Mis oleks kg langetamisele hea? Olen kuulnud ka, et ei peaks sööma miinimum 2h enne tuduaega. Mul just see probleem, et mul on õhtuti söögiajad väga hilised. Kui olen kodus söön 19 ajal (nagu täna) , kuid enamus korrad söön alati 21.30 ajal :( tean, et see väga halb aeg kehale... Sellepärast üritangi alati väga light õhtuti süüa, nagu kala (ütlen nimed INK.keeles, kuna ei tea kuidas Eestikeeles) kalasi nagu; European seabass ahjus või grillil, Tuna ehk tuunikala grillil, Euroopa merikurat (ainult sabaosa) ikka grillil, või mõõkkala või mereande (austrid toorelt, scampi toorelt, scallop toorelt või grillil, lobster keedetuna või ahjus..Mereannid üldiselt enamus toorelt või grillil) Lõhe ma ei söö kunagi. Saia ma toidukõrvale ei söö kunagi. Ainult juurikaid grillil või salatis.

Kas kuskil oleks võimalik ehk leida tabel kus kirjas kõik süsivesikud, valgud ja rasvad? <_<

Mereandidega kipub lugu olema väga individuaalne. Kui rääkida toidutalumatusest, siis üks levinumaid eestlaste hulgas on just talumatus igatsugu meremolluskitele. Kindel viis "paistes" väljanägemiseks...

Üks raudne no-no... on krõbinad ja lisanditega jogurtid.

Kui tundub, et sööd vähe ja vorm ei ole selline nagu sa tahaksid, tee varjatud toidutalumatuse test prof. Adik Levini juures

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikuti on ikka mune hea süüa, kõrvale võid näiteks kaerahelbe putru veidi teha või riisi jällegist. Tatart. Saad kokkuvõttes nii valke, süsivesikuid kui ka vajalikke rasvu. Mune võiks ikka mingi 3-4 tk olla. Mina maitsestan veel juurde hapukoorega (10%) ja lisaks veel tomatit ka.

Mul see probleem, et ma sööks tatart heameelega... Koguaeg! Kui mul seda oleks :P Itaalias ongi just see probleem, et nii palju tooteid mis Eestis on siin pole. Tatart vahel venepoes ma leian ja alati ostan, kuid putre (kaerahelbe, neljavilja, hapukoort, kodujuustu jne.. Neid meil pole. Sellepärast küsisingi kas kodujuustu asemel sobiks näiteks light mozzarella? Hommikuti üritan nüüd mune süüe, aga kas hommikuti näiteks müslit süüa oleks paha?

Täna hommikul tõusin ja jõin 1 kohvi ja sõin muna. Nüüd täna lõunaks söön keedetud kanapoeg + salat kõrvale. Ainult salat + kurk. Peale lõunat enne õhtusööki teen veel ühe söögikorra ja söön kas mozzarellat või ube ja õhtul ma veel ei tea :P tahtsingi veel küsida, et kas näiteks õhtuti tohiks ka mune süüa? Näiteks 1h enne magaminekut süüa 2 keedumuna maisi ja ubadega või lihtsalt spinatiga?

Tops kodujuustu korraga ja hommikul putru ja 3-4 muna... Mul endalgi vahest selle söömisega raskusi

Putru sööks tõesti heameelega, aga meil siin neid pole. Tegelt ma pean vaatama korralikult kas ehk leian venepoest. Vahel on ikka seal tooteid mis isegi Eestist tulevad. Aga sööd 3-4 muna iga hommik? Kolesterooli suhtes paha pole?

Naisena on sul punast rohkem vaja

Tegin endale just menüü ja panin 3x nädalas valgeliha, 2x kala, 2x punane.

Ma ei saa aru.

Inimene ootab 2-3 päevaga mingeid erilisi kaalumuutusi, ja kui see ei toimi, siis kohe vaja kohendada ja veel midagi radikaalset teha.

Jutt ei käi paarist päevast! Loe hoolikamalt ka eelnevaid postitusi. Ma lisasin postituse paar päeva tagasi! Olen nii edasi läinud kõvasti rohkem ;) küsisingi nõu targematelt, kuna kui toimid nii pikemat aega ja tulemusi ei näe, tekib suur "?"

Mereandidega kipub lugu olema väga individuaalne. Kui rääkida toidutalumatusest, siis üks levinumaid eestlaste hulgas on just talumatus igatsugu meremolluskitele. Kindel viis "paistes" väljanägemiseks...

Üks raudne no-no... on krõbinad ja lisanditega jogurtid.

Meil kahjuks siin pole kalasi, mis Eestis on. Väikses saati olen harjunud juba siin mereande ja molluskeid sööma. a'la 10a juba kindlasti, et usun, et mu keha juba ära harjunud nendega, seedimisel ;) aga kindlasti ma rohkem ei puudu neid jogurteid. Mina rumal jälle lasin end ära petta 0,1% :( mõtlesin, et kasulikum. Polnud õrna aimugi, et hoopis süsivesikuid täis. Kindlasti ma enam neid ei puudu!

Ma tean, et arvatavasti olen oma küsimustega Teid juba ära tüüdanud, aga paar küsimust oleks veel :D

Ma nüüd harjutan end hommikusöögiga (kas müslit ka tohib? Või mida peale mune ja putrude veel süüa tohiks, mis aitaks kaalulangetamisele) , kas mune tohib ka süüa (keedumune) õhtusöögiks? Näiteks spinati, lillkapsa või tavalise värske salatiga.. Või isedgi lihtsalt kurgiviiludega?

Peale lõunasööki (alati liha/kala + salat) harjutan end ka sööma veelkord.. Kas vahepalana sobiks näiteks ainult tatar, riis või mozzarella? Ma ei ole väga harjunud sööma neid liha kõrvale, kuigi sain aru, et nad pole mingi toidukord üksi söömiseks, aga näiteks tatar ehk ikka sobiks? Kas ube tohib süüa koos maisiga nagu vahepalana? Või kas ube tohiks süüa õhtuti või ainult vahepalana vahel?

Ja kõige tähtsam küsimus; kui tellin toitumiskava, kas saadate selle ka näiteks Itaalia? Või tooteid? Tahaks see nädal kõik vajaliku Fitness poest ära tellida, toitumiskava, põletaja + toidukorra asendaja. Et kindlasti sooviks (kui võimalik) et soovitaksite kas ma peaks tellima omale FAST Burner või Therm Line II 120kaps ja toidukorra asendajast kas FAST Dietmix või S 55 Koelbel . Suur suur aitäh Teile kõigile, vabandan, et olen oma küsimustega nii tüütu olnud <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Putru sööks tõesti heameelega, aga meil siin neid pole. Tegelt ma pean vaatama korralikult kas ehk leian venepoest. Vahel on ikka seal tooteid mis isegi Eestist tulevad. Aga sööd 3-4 muna iga hommik? Kolesterooli suhtes paha pole?

See jamalugu jah, 2008 astusin ise sellesse ämbrisse, lootes kusagil supermarketiski pudruhelbeid leida <_< Nutt tuli peale, kuid eelmisel aastal, kui 2 nädalat Itaalias olin, siis olin juba vähe targem ja vedasin ise kaasa :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See mis sa ise eelnevalt tegid ei ole see teema.

Sa tulid siia nõu küsima paar päeva tagasi ning siis hakatigi sulle nõu andma ja mille järgi eeldatavasti ka hakkasid toimima.

Sa eeldad, et kohe toimuksid muudatused. Ei ole see nii. Keha vajab harjumist ja kohanemist nagu sulle ennist on mainitud. Sellega läheb aega.

Kui pole muudatusi ühe kuu pärast, siis tuleb üle vaadata ja täpsustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See jamalugu jah, 2008 astusin ise sellesse ämbrisse, lootes kusagil supermarketiski pudruhelbeid leida <_< Nutt tuli peale, kuid eelmisel aastal, kui 2 nädalat Itaalias olin, siis olin juba vähe targem ja vedasin ise kaasa :(

Täpselt nii ongi... Siin pole isegi pudruhelbeid ega midagi. Õnneks ükspäev jalutated leidsin Venepoe ja ohoo.. Isegi mõningaid Eesti tooteid oli. Seal olen omale tatart ostnud ikka, putre ma pole väga näinud, aga olen aus... Pole väga otsinud ka, kuna ma pole kunagi eriti hommikuti söönud (Mida aga hakkan nüüd tegema!) mis oleks üldse kõige parem pudru hommikuti süüa? Kaera või nelja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodujuustu on Itaalias täiesti võimalik leida. Mine uuri nö- värske juustu lette lähemalt. Vähemalt sellistes suurtes marketites nagu Auchan või Lidl on olemas. Ja ricotta on meie nö tavalise kohupiima moodi. Auchanist ja Coopist võib leida ka tatrajahu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodujuustu on Itaalias täiesti võimalik leida. Mine uuri nö- värske juustu lette lähemalt. Vähemalt sellistes suurtes marketites nagu Auchan või Lidl on olemas. Ja ricotta on meie nö tavalise kohupiima moodi. Auchanist ja Coopist võib leida ka tatrajahu.

Olen otsinud ja tavaliselt käin alati IPERs ja väga suurtes toidupoodides, et kõik vajaliku kätte saaksin. Proovin kindlasti täna lähemalt uurida kodujuustu kohta, kuna kahjuks ricotta mulle ei meeldi, hoopis teine maitse, kui kohupiimal. Kuid samas, kindlasti lahjem, kui mozzarella. Pean uurima! Tatart pole mul mõtet isegi otsida, kuna see olemas täiesti venepoes.

Nelja. Neljamunapuder

Pole kuulnudki <_< et lihtsalt neljaviljapuder ja 1 keedumuna sisse? Mul on tunne, et ma panin selle lausega väga mööda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nelja. Neljamunapuder

Pole kuulnudki <_< et lihtsalt neljaviljapuder ja 1 keedumuna sisse? Mul on tunne, et ma panin selle lausega väga mööda!

Joergeni huumor :(

...et neljaviljapudru asemel võiks sul olla pigem munapuder neljast munast :P

Scrambled eggs :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×