Jump to content
fluid

Massi juurde kuid kõhtu vähemaks

Recommended Posts

Minul siis selline probleem, et kõht hakkab ette tekkima. Muidu olin suht kõhna ja sain jõusaaliga ikka massi juurde, hakkasin 5 korda päevas sööma, üritasin rohkem tervislikke asju süüa, kasutasin massilisajat ja mingi aasta aega kasvas kogu keha ilusti. Nüüd aga viimasel ajal kipub kõhu kasvamine teistest kehaosadest ette ruttama. Kõhulihaseid teen 2 korda nädalas viimase asjana ühe korra ühesugust harjutust ja teine päev teistsugust.

Kas viga otsida vähestest kõhulihaste harjutusest kuigi varem tegin neid samapalju või isegi veidi vähem ja pole seda probleemi olnud

Kas ma ikkagi ei toitu piisavalt õigesti?

Massilisajat võtan ennem magamaminemist ja vahelduva eduga lõunaoote asemel, kas see tekitab seda?

Ei tahaks toitumise arvelt ka midagi väga tagasi tõmmata, kuna ei soovi kogu keha kaalulangust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul siis selline probleem, et kõht hakkab ette tekkima. Muidu olin suht kõhna ja sain jõusaaliga ikka massi juurde, hakkasin 5 korda päevas sööma, üritasin rohkem tervislikke asju süüa, kasutasin massilisajat ja mingi aasta aega kasvas kogu keha ilusti. Nüüd aga viimasel ajal kipub kõhu kasvamine teistest kehaosadest ette ruttama. Kõhulihaseid teen 2 korda nädalas viimase asjana ühe korra ühesugust harjutust ja teine päev teistsugust.

Kas viga otsida vähestest kõhulihaste harjutusest kuigi varem tegin neid samapalju või isegi veidi vähem ja pole seda probleemi olnud

Kas ma ikkagi ei toitu piisavalt õigesti?

Massilisajat võtan ennem magamaminemist ja vahelduva eduga lõunaoote asemel, kas see tekitab seda?

Ei tahaks toitumise arvelt ka midagi väga tagasi tõmmata, kuna ei soovi kogu keha kaalulangust.

Eeee... sa ikka tead, et lihaseid treenides nad lähevad suuremaks, eksole? Seega kui treenid kõhulihaseid oleks tobe eeldada, et nad sul väiksemaks läheksid, :D

Toitumine vale muidugi. Massilisajat ma enne magamaminekut küll ei võtaks ja eks muutusi usun, et võib sul palju teha. Kui oled toitumiskava ise teinud siis 99% kindel, et päris mitu viga on seal sees...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul siis selline probleem, et kõht hakkab ette tekkima. Muidu olin suht kõhna ja sain jõusaaliga ikka massi juurde, hakkasin 5 korda päevas sööma, üritasin rohkem tervislikke asju süüa, kasutasin massilisajat ja mingi aasta aega kasvas kogu keha ilusti. Nüüd aga viimasel ajal kipub kõhu kasvamine teistest kehaosadest ette ruttama. Kõhulihaseid teen 2 korda nädalas viimase asjana ühe korra ühesugust harjutust ja teine päev teistsugust.

Kas viga otsida vähestest kõhulihaste harjutusest kuigi varem tegin neid samapalju või isegi veidi vähem ja pole seda probleemi olnud

Kas ma ikkagi ei toitu piisavalt õigesti?

Massilisajat võtan ennem magamaminemist ja vahelduva eduga lõunaoote asemel, kas see tekitab seda?

Ei tahaks toitumise arvelt ka midagi väga tagasi tõmmata, kuna ei soovi kogu keha kaalulangust.

Massilisaja peale trenni ja kindlasti peaks aeroobset mingil määral tegema, et rasva% kontrolli all hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eeee... sa ikka tead, et lihaseid treenides nad lähevad suuremaks, eksole? Seega kui treenid kõhulihaseid oleks tobe eeldada, et nad sul väiksemaks läheksid, :D

Toitumine vale muidugi. Massilisajat ma enne magamaminekut küll ei võtaks ja eks muutusi usun, et võib sul palju teha. Kui oled toitumiskava ise teinud siis 99% kindel, et päris mitu viga on seal sees...

Noh pigem kipub ta paksuks minema, mitte suureks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh pigem kipub ta paksuks minema, mitte suureks :D

Kehva toitumisega kipub ikka rasva ladestuma. Ning positiivse kaloraažiga on see pm. vältimatu (mida rohkem kaloreid üle vajaliku - seda rohkem võid kindel olla, et rasvmassi ka kehale koguneb).

Kõige rohkem kipub rasv just kõhu ümbrusesse ladestuma, kui stressis ka veel oled siis seda enam.

Igastähes selle vastu ei ole muud ravimit kui toitumine korda teha. Kui sul just treeneri haridust ei ole, siis võid enam-kui kindel olla, et su toitumiskavas on vead sees.

Tahad kõige paremaid ja kiiremaid tulemusi siis pead treeneriga läbirääkimisi pidama ning kava tellima.

Kui tahad ise vaeva näha siis edu foorumite lugemisega. Seda pead palju tegema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OK. Väga hea :( Aga nüüd see küsimus, et kas üldse enne magamaminemist peaks midagi sööma? Võtsin massilisajat enne magamaminemist, sest kuskilt tulnud teadmine et enne magamaminemist peaks valku sööma. Ja kas keegi oskab soovitada kuskohast ma enda jaoks just õige toitumiskava saan kui ma ei tea ühtegi treenerit?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumiskava saad fitness.ee lehelt tellida

Enne magamaminekut tuleb kindlasti süüa, et lihastele toitu anda. Paljud söövad kohupiima või kodujuustu. Ise eelistan natuke tummisemat toitu - praemuna rohke oliiviõliga + kõrvale salat oliiviõliga segatult.

Kõigile ei pruugi igasugune toit päeva viimaseks toidukorraks sobida. Selleks peabki katsetama ja kuulama oma keha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OK. Väga hea :( Aga nüüd see küsimus, et kas üldse enne magamaminemist peaks midagi sööma? Võtsin massilisajat enne magamaminemist, sest kuskilt tulnud teadmine et enne magamaminemist peaks valku sööma. Ja kas keegi oskab soovitada kuskohast ma enda jaoks just õige toitumiskava saan kui ma ei tea ühtegi treenerit?

Kindla kvaliteedi saad toitumiskava tellides. Muidu hommiku ja õhtusöögist saad infi ka siit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×