Jump to content
Guest Kirsi-Mari

Miks kaal trenniga tõuseb

Recommended Posts

Kaalulanguseks on toitumine. Ka shapingus saab mõningal määral kaalu lihaste arvelt suurendada.

Ega Sa shapingu toitumisnõuandeid ei kuula? Mina tegin seda kunagi ja raiusin mehele vastu, et treener ju ütles, et pärast trenni ei tohi süüa. Tulemuseks oli rasvasem keha. Kui meest kuulda võtsin ja normaalselt sööma hakkasin, kadus ka rasv.

Kirjuta siis, mida ja millal Sa sööd.

Niisiis panen kirja oma 1 päeva menüü:

8.15

2 võileiba, mis koosnesid:

1,5 väikest keedetud muna

Rännumehe 1 koorikleib (mõlemad pooled )

1 spl 3% rasvasisaldusega majoneesi

1 viil heeringafileed (nagu need seal plastmasskarbis on poes )

marineeritud kurk

roheline sibul

1 õhuke viil õuna-kohupiimakooki (ise tegin, pidin maitsma :( )

pojalt näppasin 2 pisikest vahukommi

2 tassi kohvi piimaga

11.30

pool õuna

12.15

kanakints nahata

100 gr 2,1% rasvasisaldusega jogrtit

2 pisikest kiivit

14.30

õun

jälle see enda tehtud õunakoogi pisike viiluke, mainin ära,et tegu suht väherasvaste koostisosadega kook.

15.30

u 60-70 gr rosina-mandli segu

õhtul shapingusse ning peale seda ilmselt tass 1%-list keerilri spl-täie kamaga.

No ma ei oska ise kuidagi arvustada ega halvustada oma menüüd täna, seega jube hea, kui keegi seda minu eest teeks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub väga madala kalorisisaldusega toidukava olevat. Mis su BAV on? Kui 1500kcal, siis jääb sellest toitumisest küll väheseks ja see on ka kaalutõusu põhjuseks, sest sa oled keha rasvast kinnihoidmise režiimile seadnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen üldiselt suht ahastuses sellise toitumise peale.

Kuigi toitained ise-enesest pole valed siis nende kogused on naeruväärsed.

Ning viimane toidukord on 15.30? See tass keefiri ei päästa küll enam midagi peale trenni...

Issand jumal. Sa lõpetad hauas niimoodi.

Sul peaks olema veel üks toidukord nt. kell 19 ja siis veel üks nt. kell 22.30 ja siis 23, 23.30 magama. Ning kogused arvatavasti poole suuremad teatud asjadest...

Igastähes muutusi on vaja teha, kuid ma ei oska kuskilt alustadagi. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub väga madala kalorisisaldusega toidukava olevat. Mis su BAV on? Kui 1500kcal, siis jääb sellest toitumisest küll väheseks ja see on ka kaalutõusu põhjuseks, sest sa oled keha rasvast kinnihoidmise režiimile seadnud

Olen siin väga värske kasutaja ega tea, mida see BAV endast kujutab? Mul endal on küll selline tunne, nagu koguaeg sööks ainult ning ei ütleks, et kõht tühi oleks :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen üldiselt suht ahastuses sellise toitumise peale.

Kuigi toitained ise-enesest pole valed siis nende kogused on naeruväärsed.

Ning viimane toidukord on 15.30? See tass keefiri ei päästa küll enam midagi peale trenni...

Issand jumal. Sa lõpetad hauas niimoodi.

Sul peaks olema veel üks toidukord nt. kell 19 ja siis veel üks nt. kell 22.30 ja siis 23, 23.30 magama. Ning kogused arvatavasti poole suuremad teatud asjadest...

Igastähes muutusi on vaja teha, kuid ma ei oska kuskilt alustadagi. :(

Kas tõesti on liiga vähe??? :) päeval ma väga ei liiguta ka ennast,et seda energiat nii väga kuluks. Trenn algab 18.30 mul ja koju jõuan nii kaheksast - vahetult enne trenni süüa ei tahaks ning peale trenni ka kõhtu väga täis süüa ei tahaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me võimegi siin jääma solgutama seda teemat edasi-tagasi. Fakt on see, et inimene ei tea toitumisest midagi, seega oleks hea, kui ta võtaks kätte ja loeks läbi mõned siinsed artiklid, teeks endale selgeks, mis on BAV jne ning siis, kui on mingidki teadmised toitumisest ja toitainetest, tuleks tagasi konkreetsete küsimustega. No offence!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen siin väga värske kasutaja ega tea, mida see BAV endast kujutab? Mul endal on küll selline tunne, nagu koguaeg sööks ainult ning ei ütleks, et kõht tühi oleks :(

Mõttetuid toite on liiga palju menüüs, rasvu on liiga vähe. Väga toitainetevaene menüü.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõttetuid toite on liiga palju menüüs, rasvu on liiga vähe. Väga toitainetevaene menüü.

Hästi öeldud.

See kanakints nahata on kulinaarialetist? Naha seest on ilusti kõik rasv lihasse imendunud, vbl gramm-paar on veel nahas:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hästi öeldud.

See kanakints nahata on kulinaarialetist? Naha seest on ilusti kõik rasv lihasse imendunud, vbl gramm-paar on veel nahas:)

Avardage minu silmaringi ka, palun! :(

Mis loom on 3% rasvasisaldusega majonees? Mida see "sigudik" sisaldada küll võiks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun Raivoga, et toitumine on liiga puudulik, et seda saaks (No, ok saaks - aga vaevalt keegi seda tegema hakkab) siin foorumis niisama kenasti paika panna.

Sul on vaja korraliku treeneri poolt koostatud toitumiskava. Ning soovitan eelkõige võistlevaid treenereid. (Ehk inimesi, kes ka reaalselt oma toitumist peavad hästi valdama, kuna sõltub sellest nende enda tulemused)

Mingi suvaline aeroobikatreener kuskil saalis võib ju ilusti liikuda ning omada saledat keha, kuid täiesti võimalik, et tegemist samasuguse näljutajaga kelle keha nibin-nabin end veel elus hoiab.

Ehk telli endale korralik toitumiskava. Tellisin ka ise kava ning parim raha mida eales kulutanud. Ei pea muretsema tulemuste pärast ega pead vaevama selle üle mida osta ja kui palju.

Kõik on paberil ees ning vorm paraneb nagu ise-enesest. (No trenni teen ka ikka muidugi :( )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole kulinaarialetist- ise küpsetasin btw :(

See on küll tubli samm! :)

See pakiheeringas... võiks asendada ka millegi vähemsoolase ja vähem tontteabveelmidasisaldavaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõttetuid toite on liiga palju menüüs, rasvu on liiga vähe. Väga toitainetevaene menüü.

Täpselt! Kusjuures "normaalse inimese dieedi" (ehk 200-300kcal miinust) rikuvadki ära tüüpiliselt sellised mõttetud majoneesid, vahukommid ja koogid. Viska need menüüst välja ja söö selle asemel asju, mis sisaldavad midagi kasulikku. Kusjuures, ka nt. kohvi juures jätad mainimata, kas see on suhkruga või ilma. Tavaliselt inimesed, kes ka selliseid pisiasju jälgivad rõhutavad seda - suhkruta, suhkruga. 2 tassi kohvi, kummassegi 1tl - 60 kcal juba sealt. Vahukomm, kook - ja nii need tühjad kalorid tulevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on küll tubli samm! :(

See pakiheeringas... võiks asendada ka millegi vähemsoolase ja vähem tontteabveelmidasisaldavaga.

Seda heeringat sõin üle pika aja täna- üldiselt satub see mu leivale u kord kuus. Tavaliselt on hommikuse võileiva peal kanasink ja juust. ei tea, kas see just parem, aga mulle maitseb :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt! Kusjuures "normaalse inimese dieedi" (ehk 200-300kcal miinust) rikuvadki ära tüüpiliselt sellised mõttetud majoneesid, vahukommid ja koogid. Viska need menüüst välja ja söö selle asemel asju, mis sisaldavad midagi kasulikku. Kusjuures, ka nt. kohvi juures jätad mainimata, kas see on suhkruga või ilma. Tavaliselt inimesed, kes ka selliseid pisiasju jälgivad rõhutavad seda - suhkruta, suhkruga. 2 tassi kohvi, kummassegi 1tl - 60 kcal juba sealt. Vahukomm, kook - ja nii need tühjad kalorid tulevad.

Kohv on alati suhkruTA :( ma ei kujuta ette, et ma ei tohiks endale päevajooksul midagi head lubada nagu täna oli kõigest 2 vahukommi ja ok kooki tõesti just igapäev ei söö, seda tegin üle pika aja täna, kuna eile olin küpsetamise lainel :) Ja nt kord-paar kuus luban endale jäätist kah, on jah tühjad kalorid, aga no päris nii ma ka ennast keelama ja piirama ei hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Avardage minu silmaringi ka, palun! :(

Mis loom on 3% rasvasisaldusega majonees? Mida see "sigudik" sisaldada küll võiks...

See on Felixi Kerge Majonees Süües terveks 2009 konkursi võitja, mille koostisesse kuulub: joogivesi, suhkur, modifitseeritud maisitärklis, rapsiõli, munakollasemass, keedusool, emulgator, lõssipulber, äädikhape, sinepipulber, toiduvärvid, säilitusaine. pole jah teab, mis tervislik asi, aga tundus kuidagi sobivat mu tänasele võileivale :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohv on alati suhkruTA :( ma ei kujuta ette, et ma ei tohiks endale päevajooksul midagi head lubada nagu täna oli kõigest 2 vahukommi ja ok kooki tõesti just igapäev ei söö, seda tegin üle pika aja täna, kuna eile olin küpsetamise lainel :) Ja nt kord-paar kuus luban endale jäätist kah, on jah tühjad kalorid, aga no päris nii ma ka ennast keelama ja piirama ei hakka.

Kas see sind motiveeriks rohkem, kui ma ütleks, et see teeb sind lihtsalt enneaegu vanaks... :) Tonti sellest kehakaalust! See on sekundaarne.

See on Felixi Kerge Majonees Süües terveks 2009 konkursi võitja, mille koostisesse kuulub: joogivesi, suhkur, modifitseeritud maisitärklis, rapsiõli, munakollasemass, keedusool, emulgator, lõssipulber, äädikhape, sinepipulber, toiduvärvid, säilitusaine. pole jah teab, mis tervislik asi, aga tundus kuidagi sobivat mu tänasele võileivale :)

Selle kohta öeldakse lühidalt: Söödav toidusarnane substants.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaalutõusu ees :) Naiste värk :(

Miks? Mis siis juhtub? Oletame, et ärkad homme ja oled 5 kg raskem. Mis siis teistmoodi on (peale selle fakti)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks? Mis siis juhtub? Oletame, et ärkad homme ja oled 5 kg raskem. Mis siis teistmoodi on (peale selle fakti)?

Jorx, mul on raske uskuda, et sa isegi seda nii kergelt võtaks... :(

Hea oleks ikka, kui inimesed saavad aru, kas me oleme püsti või pikali :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle lehe järgi on minu BAV 1383

Sa vaata edasi ka...

Sellist kalorihulka on sul vaja selleks, et lihtsalt elus püsida (termoregulatsioon, hingamine jne)

Kogu energiakulu tuleb sul siis 2000 kcal ümber. Tahad maha võtta, siis üle 10 % ära kaloraazhi alla lase.

St, kuskil 1800 kcal päevas....toiduainetega, mis on toitainerikkad.

Pea alati meeles, et mida vähem sa sööd, seda vähem sa ka süüa saad ilma, et kaal tõuseks. Mitte mingeid kiirdieete. Kindel viis paksuksminemiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen siin väga värske kasutaja ega tea, mida see BAV endast kujutab? Mul endal on küll selline tunne, nagu koguaeg sööks ainult ning ei ütleks, et kõht tühi oleks :(

Pidevalt nii paljuga kalorites miinustes olemine aeglustab ainevahetust, sellepärast ple ka tühja kõhu tunnet. Aga selle funki saab ainevahetusele tagasi keerata kui hakkad rohkem sööma.

Soovitan lugeda läbi see postitus. Sealt (ning seal olevatest linkidest) saad enamus baasteadmised kaalulangetuseks.

Muudetud kasutaja jõuents poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jorx, mul on raske uskuda, et sa isegi seda nii kergelt võtaks... :(

Hea oleks ikka, kui inimesed saavad aru, kas me oleme püsti või pikali :)

Kas ma ütlesin midagi kergelt võtmise kohta? Ma tunnen lihtsalt uudishimu, et mida teemaalgataja mõtleks. Et mis siis olekski tema jaoks teistmoodi kui ta hommikul oleks 5 kg ühtäkki raskem. Mida ta tunneks, mida see tähendaks, mida ta mõtleks.

Äkki viitsid vastata Mari?

(ja Aile, kui tunned, et see teema sind puudutab, siis võid ise ka kirjutada - mida see sinu jaoks tähendaks?:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×