Jump to content
Skydrive

Päevane kaloraaž - soov kaalu kaotada

Recommended Posts

Olen 33a. naisterahvas. Kaalu on 79kg ja pikkust 176 cm. Selleks, et nö. elus püsida, on minu päevane kaloraaž 1943. Soovin kaalu alandada. Kas on üldse reaalne, kui soovin kaalu alandada 3kuuga kokku 14 kg?Selle järgi tuleb minu päevane kaloraaž 1398. On see mõistlik? Kui mitte, siis mis numbrid on üldse mõistlikud?

Infoks enda kohta veel niipalju, et trenni ma ei tee. Päevas jalutan koos pisikesega ca 60-90minutit rahulikus tempos.

Muutsin ka kõvasti toitumist. Abi leidsin endale kaaluabi.ee näol, mille abil jälgin kalorite sh. rasvade, süsivesikute ja vallkude tarbimist. Püüan süüa nüüd tervislikult (3-5 xpäevas + 1-1.5l vett).

Ootan targematearvamust ja asjakohaseid nõuandeid.

Päikest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

I. Otsuse raamatust "Kulturism ja fitness":

"Energiadefi tsiit peaks olema 250–500 kcal ööpäevas. See tagab (vähemalt teoreetiliselt) 35–70 g rasva põletamise. Nädalaga väheneks kehakaal rasva arvelt 250–500 g. Selline defi tsiit on piisavalt väike, et säästa lihasmassi. Võib ka rehkendada nii, et toit peaks 90% katma energiavajaduse. Nagu näha, on maksimaalne kaalulanguse tempo, mida saab soovitada, vaid 2 kg kuus."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 33a. naisterahvas. Kaalu on 79kg ja pikkust 176 cm. Selleks, et nö. elus püsida, on minu päevane kaloraaž 1943. Soovin kaalu alandada. Kas on üldse reaalne, kui soovin kaalu alandada 3kuuga kokku 14 kg?Selle järgi tuleb minu päevane kaloraaž 1398. On see mõistlik? Kui mitte, siis mis numbrid on üldse mõistlikud?

Infoks enda kohta veel niipalju, et trenni ma ei tee. Päevas jalutan koos pisikesega ca 60-90minutit rahulikus tempos.

Muutsin ka kõvasti toitumist. Abi leidsin endale kaaluabi.ee näol, mille abil jälgin kalorite sh. rasvade, süsivesikute ja vallkude tarbimist. Püüan süüa nüüd tervislikult (3-5 xpäevas + 1-1.5l vett).

Ootan targematearvamust ja asjakohaseid nõuandeid.

Päikest!

Kindlasti ei ole 1400kcal mõistlik, kui soov on tasapisi kaalu langetada (ja ka tervislikult). 14kg 3 kuuga seda kindlasti ei ole, pigem 5-6 kuuga. Eeldades, et sa natukene ikkagi liigutad (jalutades), võiks sinu nn kehakaalu säilitamise kaloraaž olla ca 2100-2200. Kaloraaž kehakaali langetamiseks ca 1800-1900.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×