Jump to content
Sadist2

Uurimistöö

Recommended Posts

Tervist!

Ma viin läbi uurimistöö teemal "Geomagneetilised tormid ja inimene" ja ma sooviksin saada kiiresti Teie arvamust.

See ei võta üldse mitte palju aega, kõigest 2 küsimust:

1) Iseloomustage oma meeleolu ja füüsilist aktiivsust täna praegu 10-palli skaalal. (1p on kõige halvem ja 10p on kõige parem)

2) Kui on mingisuguseid spetsiifilisi sümptome (nt magamatus, söömishäired, närvilisus vms), siis postitage palun. Kui puuduvad, siis pange lihtsalt kriips.

Palun Teid vastata tõsiselt nagu reaalsuses on.

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. meeleolu ja füüsiline olemine on praegu nii umbes 7. trenn tehtud, mingeid kohustusi ja kaebusi pole, nüüd puhkan.

2. magada võiks muidugi rohkem kuid samas ei tapa ka praegu unepuudus. lhased on pisut kanged, õlad valusad kuid ei midagi tõsist.

üldjoontes igati ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeleolu ja füüsiline aktiivsus: 6- oleks rohkem kui oleks trennis käinud hommikul, aga kahjuks peab vahepeal ka puhkepäeva tegema.

Spetsiifilised sümptomid: Võimas närvivalu on paremal pool, roietes, loodan, et see homset trenni tuksi ei keera.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

meeleolu 7. Kehaline aktiivsus? Kuidas ma seda hindan?

Jube unine ja väsinud olek. Aga eelmisest 2st päevast on korralik trennikoormus all. Õhtul jälle trenni.

Töö metodoloogia on huvitav, mida sa edasi teed? Millega võrdled?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
meeleolu 7. Kehaline aktiivsus? Kuidas ma seda hindan?

Jube unine ja väsinud olek. Aga eelmisest 2st päevast on korralik trennikoormus all. Õhtul jälle trenni.

Töö metodoloogia on huvitav, mida sa edasi teed? Millega võrdled?

Töö eesmärk on võrrelda inimeste meeleolu ja füüsilise aktiivsuse taset (üldist enesetunnet) magnettormi aegadel ning nende vaheaegadel.

Mul on olemas tulemused magnettormi päevadest ja ma võrdlengi neid tulemustega magnettormi vaheaegade päevadega.

Pm ma püüan väljauurida, kas magnettormidel on mingisugust mõju inimestele, seda siis enesetunde hinnete ja kui on, siis iseloomulike sümptomite järgi.

Kehaline aktiivsus on pm lihtsalt, kas sa oled loid või sul on piisavalt energiat. (aktiivne vs. passiivne)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

meeleolu 9, füüsiline aktiivsus 7 (kuna püsin suht paigal ja pole vaja aktiivitseda)

olemine erksam kui tavaliselt (sain normaalselt magada); eilsest pikast päevast ja kahest järjestikusest trennipäevast väike väsimus ainult teatud lihastes (aga ega see takista õhtul taas trenni minemast)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Ma viin läbi uurimistöö teemal "Geomagneetilised tormid ja inimene" ja ma sooviksin saada kiiresti Teie arvamust.

See ei võta üldse mitte palju aega, kõigest 2 küsimust:

1) Iseloomustage oma meeleolu ja füüsilist aktiivsust täna praegu 10-palli skaalal. (1p on kõige halvem ja 10p on kõige parem)

2) Kui on mingisuguseid spetsiifilisi sümptome (nt magamatus, söömishäired, närvilisus vms), siis postitage palun. Kui puuduvad, siis pange lihtsalt kriips.

Palun Teid vastata tõsiselt nagu reaalsuses on.

Tänan!

1) Meeleolu 8, aktiivsus 5 (puhkepäev)

2) -

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Ma viin läbi uurimistöö teemal "Geomagneetilised tormid ja inimene" ja ma sooviksin saada kiiresti Teie arvamust.

See ei võta üldse mitte palju aega, kõigest 2 küsimust:

1) Iseloomustage oma meeleolu ja füüsilist aktiivsust täna praegu 10-palli skaalal. (1p on kõige halvem ja 10p on kõige parem)

2) Kui on mingisuguseid spetsiifilisi sümptome (nt magamatus, söömishäired, närvilisus vms), siis postitage palun. Kui puuduvad, siis pange lihtsalt kriips.

Palun Teid vastata tõsiselt nagu reaalsuses on.

Tänan!

1) Meeleolu 8, füüsiline aktiivsus 8

2) Koer ajas öösel üles...st uni jäi lühikeseks, kuid muidu OK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1) Meeleolu 8, füüsiline aktiivsus 8

2) Koer ajas öösel üles...st uni jäi lühikeseks, kuid muidu OK.

1) Sama

2) Kass ajas öösel üles ja hakkis une ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1) Sama

2) Kass ajas öösel üles ja hakkis une ära :D

Üs. loomad ei tundnud ennast just kõige paremini :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul oli vist tuba umbne, 2p. Päikese poolses toas oli väga kehv olla. Vastaspoolses oli hea.

Praegu pole viga 7p. Ma ei saa üle 7p panna, kuna vigasest toolist selg valus ja olen alles paranemas haigusest.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Iseloomustage oma meeleolu ja füüsilist aktiivsust täna praegu 10-palli skaalal. (1p on kõige halvem ja 10p on kõige parem)- meeleolu hommikutõttu 7p, füüsiline aktiivsus 7p

2) Kui on mingisuguseid spetsiifilisi sümptome (nt magamatus, söömishäired, närvilisus vms), siis postitage palun. Kui puuduvad, siis pange lihtsalt kriips.- puuduvad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×