Jump to content
vanderloll

hommiku/õhtu söök

Recommended Posts

Millised on Teie lemmik/enamkasutatavad toidud:

1) hommikul;

2) õhtul?

Hommikusöök:

-Müsli valgupulbriga

-Jogurt

-Õun

-Singi-juustu võileib

-Kohv, kakao või tee

Vahest söön müsli asemel putru

Õhtusöök (ehk päeva viimane eine, mul ei ole klassikalist hommik-lõuna-õhtu ülesehitust):

-3-4 muna mingil viisil kas siis keedetuna, omletina või praetult

-Singi-juustu võileib

-Tee

-Vahest klaas piima ja valgupulbriga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel (kaalu hoidmisel) on tihti nii:

1) 2 praemuna ja 2 viilu omaküpsetatud leiba, mille peal eriti rohkelt avokaadot ning sutsu soola ja pipart; kohv koorega (ilma suhkruta).

2) Kodujuust, kartuli-porgandi-kaalikapuder, (mahe)piim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hommikul kohupiim, valgupulber, kuivatatud puuviljad, kohv, tee, kaerahelbed

õhtul munad, valgupulber, kohupiim, tee, keefir

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) 25 pähkleid, 25g sihvkasid, 1 activia, 70-80g-st kuivainest neljaviljapudru,50g rosinaid, 200g 4%kodujuustu, 2 viilu juustu, rasvatu kohupiim 100g, 3 kuivatatud virsikut, 1 125g jogurt, vahest 2 klaasi piima, ( täna ntx veel lisaks 250g isetehtud õunakooki), linaseemneõli 10g ja pool tablet multivitamiini

2)5 muna sh. 3 kollast, 1 viil leiba, 100g rasvatut kohupiima, 10g linaseemneõli, 5g lõheõli, 1,5 klaasi piima 2,5%-st, pool tablet multivitamiini

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1) 25 pähkleid, 25g sihvkasid, 1 activia, 70-80g-st kuivainest neljaviljapudru,50g rosinaid, 200g 4%kodujuustu, 2 viilu juustu, rasvatu kohupiim 100g, 3 kuivatatud virsikut, 1 125g jogurt, vahest 2 klaasi piima, ( täna ntx veel lisaks 250g isetehtud õunakooki), linaseemneõli 10g ja pool tablet multivitamiini

2)5 muna sh. 3 kollast, 1 viil leiba, 100g rasvatut kohupiima, 10g linaseemneõli, 5g lõheõli, 1,5 klaasi piima 2,5%-st, pool tablet multivitamiini

Kas see 1) on kõik korraga? ~1000kcal pole veits palju korraga? :)

A ja veel see, et kui sa 2 klaasi piima jood niisama vahepeal ja kuivainena putru(ma küll ei suudaks), kas poleks mõttekam need 2 kokku segada pliidil, et saaks sooja putru süüa? ;)

Muudetud kasutaja Viiking poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tegelt ongi seal kirjas et 70-80 g-st kuivainest neljaviljaPUDRU veega tehtud, piimaga tahab põhja kõrbeda kui terve aeg pudru juures ei passi ja probleemi pole ei kalorite ega söögi koguse suhtes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul tegelt ongi seal kirjas et 70-80 g-st kuivainest neljaviljaPUDRU veega tehtud, piimaga tahab põhja kõrbeda kui terve aeg pudru juures ei passi ja probleemi pole ei kalorite ega söögi koguse suhtes.

Selge, osad lihtsalt kirjutavad, et söövad seda lihtsalt kuidagi kuivalt või millegi sisse segatuna. Muidu, ma teen alati piimaga, 400ml piima läheb kuumaks mingi 1,5 minutiga juba, viskad sinna pudru sisse koguaeg segades ja paned kuumust järjest vähemaks, mul kulub max 5 minti kogu selle värgi peale, ma usun, et palju maitsvam ka, kui veega keetes(pole ise kunagi veega teinud). Aga okei, veits teemast kõrvale juba ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul: hommikuhelbed või müsli (oleme ka ise müslit teinud) piima või keefiriga. Neid joogijogurteid jms ei kannata, jube magusad mu jaoks. Mees jälle ainult jogurtiga sööbki. Kõrvale joon kohvi koorega (ilma suhkruta), vitamiini võtan ka teatud perioodidel.

Õhtul: ikka rohkem valgulist kraami, liha erineval kujul, kala, kohupiimad-kodujuustud, muna, erinevad salatid...

Muide pooljuhuslikult avastasime päris hea asja: see ricotta kohupiim, mis müüakse, nimeks "Tervisi", segad hakitud sibula ning kas siis singitükkide vms., väga hea:) Hapukoort ka panna natuke.

Üldiselt õhtuti mingeid tummiseid sööke ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1) 25 pähkleid, 25g sihvkasid, 1 activia, 70-80g-st kuivainest neljaviljapudru,50g rosinaid, 200g 4%kodujuustu, 2 viilu juustu, rasvatu kohupiim 100g, 3 kuivatatud virsikut, 1 125g jogurt, vahest 2 klaasi piima, ( täna ntx veel lisaks 250g isetehtud õunakooki), linaseemneõli 10g ja pool tablet multivitamiini

2)5 muna sh. 3 kollast, 1 viil leiba, 100g rasvatut kohupiima, 10g linaseemneõli, 5g lõheõli, 1,5 klaasi piima 2,5%-st, pool tablet multivitamiini

mis nende munakollastega teed siis? viskad ära v? arumaisaa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis nende munakollastega teed siis? viskad ära v? arumaisaa...

kardab vitamiini üledoosi saada,

oeh iga kord kui hommikusöögile mõtlen, tekib isu maisihelveste ja külma piima järele :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikusöök:

1) 3 muna, juustu, majonees või hapukoor

2) 5-6 muna, majonees või hapukoor

Õhtusöök:

1)kohupiim + hapukoor + pähklid + juustu

2)Kodujuust + hapukoor + pähklid + juustu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui rasvane see ricotta on? Tavaliselt kipuvad need rasvased olema.

Mina söön hommikuti tavaliselt kas piimaga kaerahelbeputru või keedumuna/omletti.

Õhtuti ka midagi valgulist. Õhtu on suhteline mõiste, sest õhtul on mu 2 söögikorda.

Liha, köögiviljad näiteks. Mõnikord kohupiim, kodujuust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) HOMMIK: puder (60-120g), jogurt 100g, kohvi piima ja suhkruga, puuvili ja/või juurvili, 1-2 võileiba paljalt (kui on siis singi või juustuga). Pudru sisse panen aegajalt 50-100g marju või banaani.

2)ÕHTU: kohupiim või kodujuust aegajalt juurde ka puuvili ja/või juurvili, tee suhkruga

Kui magusa isu on siis see murakamoosiga kodujuust on päris mõnus, soovitan kindlasti proovida! :D

Muudetud kasutaja kalmer87 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul alati kookosrasvaga praetud ökomunad(5 tk hetkel), sibul ja küüslauk, peale maitseaineid(karri, basiilik, paprikapulber jms+PANsool), juurde toorsalatit ~150 g ja maitsestamata mahejogurtit, kõrvale 2 viilu (seemne)leiba ja enne ka 2 viilu juustu. Lõppu must kohv. Hetkel ka pakk Ultralife Fruit&Veg vitamiine.

Viimane õhtusöök Pajumäe mahekohupiim+kaneel+maitseks mõnda valgupulbrit(Hera80)+pähkleid maitse pärast+suhkruasendajat. Mõnikord lõigun sisse ka banaani vm puuvilja. Mõnikord söön banaani asemel ka putru. Mõnikord ka roheline tee meega lõppu. Ja enne sööki lonks kalamaksaõli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1) HOMMIK: puder (60-120g), jogurt 100g, kohvi piima ja suhkruga, puuvili ja/või juurvili, 1-2 võileiba paljalt (kui on siis singi või juustuga). Pudru sisse panen aegajalt 50-100g marju või banaani.

2)ÕHTU: kohupiim või kodujuust aegajalt juurde ka puuvili ja/või juurvili, tee suhkruga

Kui magusa isu on siis see murakamoosiga kodujuust on päris mõnus, soovitan kindlasti proovida! :D

Jaa, see murakamoosiga kodujuust on superhea:) Ma ei tea, kuidas teistes poodides, kuid näiteks Õismäe Maximas ja Säästukas ei müüda enam seda, pole tükk aega näinud. Peab vist spetsiaalselt otsingutele suunduma ja varu ostma:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et rahva lemmikud on munad ja kohupiim/kodujuust. Damn, mul on palju konkurente, kui nõudlus nii suur on siis lähevad ju hinnad üles...

<_< ma ajan pudru hinna ka üles, mul jätkub ühest 500g Nordic pakist ~ viieks korraks heal juhul, 4,5 rohkem :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×