Jump to content
protein_pets

Pingutusel närin huult

Recommended Posts

Viimasel ajal on saanud kombeks, et tõsisel pingutusel, eriti viimastel seeriatel, hakkan alumist huult imema ja hammustama. See nagu aitaks kaasa tulemusele. Teadvustan endale, et ära tee, aga siis tundub, et jõud kaob silmapilkselt ära.

Kuidas lahti saada sellest harjumusest? Olen proovinud selle asemel karjuda, aga see on lisakoormus ja ei anna samaväärset tulemust. Lisaks tekitab see jõusaalis viibivates kaaskodanikes hirmutunnet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimasel ajal on saanud kombeks, et tõsisel pingutusel, eriti viimastel seeriatel, hakkan alumist huult imema ja hammustama. See nagu aitaks kaasa tulemusele. Teadvustan endale, et ära tee, aga siis tundub, et jõud kaob silmapilkselt ära.

Kuidas lahti saada sellest harjumusest? Olen proovinud selle asemel karjuda, aga see on lisakoormus ja ei anna samaväärset tulemust. Lisaks tekitab see jõusaalis viibivates kaaskodanikes hirmutunnet.

Ei ole probleemi!

Mul pisitütrel on ka see probleem ja siis pannakse talle lutt suhu

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa ei arva, et see on ehk natuke liiga ekstreemne soovitus? Peale trenni jääb mulje nagu ma oleks mesinädalatelt tulnud, huuled õhetavad ja punetavad.

Mis selles halba on? Tegus mees :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×