Jump to content
symon

tõsine mure!!!!

Recommended Posts

Aga kas hommikul ja enne trenni kreatiini ja dextrot võtta oleks vale? Dextro aitab kreatiinil kiiremini imenduda või eksin ? Ja ka kreatiini purgi peal kirjas, et võtta koos lahustuvate süsivesikutega?

Ette tänades,Siim.

Kui sa massi tahad kasvatada, siis miks mitte. Muidu ma ei lahmiks süsikaid niisama sisse. Võta kreatiini ntx piimaga nagu AlanBastard siin ühes teemas soovitas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa massi tahad kasvatada, siis miks mitte. Muidu ma ei lahmiks süsikaid niisama sisse. Võta kreatiini ntx piimaga nagu AlanBastard siin ühes teemas soovitas.

Tobe on küsida, et mis allikatele tuginedes võetakse kreatiini piimaga (allikad on seinast seina...ja paber kannatab kõike jne)... Parem küsin, kas keegi meie seast nii ka võtab? Millised on tulemused? Ma pigem usaldan inimeste eneste kogemusi kui internetilehekülgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tobe on küsida, et mis allikatele tuginedes võetakse kreatiini piimaga (allikad on seinast seina...ja paber kannatab kõike jne)... Parem küsin, kas keegi meie seast nii ka võtab? Millised on tulemused? Ma pigem usaldan inimeste eneste kogemusi kui internetilehekülgi.

Ma olen võtnud kreatiini nii piima kui mahlaga ja mingit vahet ei olnud. Ei tabanud absoluutselt mingit muutust - jõunäitajad, kaal, enesetunne, taastumine kõik jäid samaks. Areng sama kui ilma kreatiinita. See lisand ei toiminud üldse, isegi kõige õhkõrnamat muutust ei tajunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen võtnud kreatiini nii piima kui mahlaga ja mingit vahet ei olnud. Ei tabanud absoluutselt mingit muutust - jõunäitajad, kaal, enesetunne, taastumine kõik jäid samaks. Areng sama kui ilma kreatiinita. See lisand ei toiminud üldse, isegi kõige õhkõrnamat muutust ei tajunud.

See oleneb sinu enese biokeemiast. Mõnel on juba loomulikult sisaldus kõrgem, siis ta lisamanustamisega oluliselt ei tõuse ja tuntav efekt ...on tagasihoidlik.

Korra mul oli selline treenitav. Tegi vereanalüüsi...ja ütlesime, et selge... võta või ära võta. Kuid ta arenes ka ilma kreatiinita hästi.

Üritasid sa teha ka laadimistsüklit?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üritasid sa teha ka laadimistsüklit?

Kahel korral olen võtnud, esimesel korral tegin laadimistsükli teisel korral mitte. Võib-olla oli probleem ka kohvi joomine, seda ma kipun liiga palju jooma ja ausalt öeldes ega kreatiini tarvitamise ajal ka ei vähendanud kohvi tarbimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahel korral olen võtnud, esimesel korral tegin laadimistsükli teisel korral mitte. Võib-olla oli probleem ka kohvi joomine, seda ma kipun liiga palju jooma ja ausalt öeldes ega kreatiini tarvitamise ajal ka ei vähendanud kohvi tarbimist.

Üs võtad kreatiini ja "loputad" siis jälle kohe välja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üs võtad kreatiini ja "loputad" siis jälle kohe välja?

Kohvi kohta on nii ja naasugust infot, ei oska mina öelda kui võimas või kui nõrk diureetik see tegelikult on. Võib-olla alahindasin kohvi mõju.

Muudetud kasutaja kunnar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa massi tahad kasvatada, siis miks mitte. Muidu ma ei lahmiks süsikaid niisama sisse. Võta kreatiini ntx piimaga nagu AlanBastard siin ühes teemas soovitas.

Plaan nagu on massi saada . Selle pärast ka sai valitud massikava. Plaan on teha umbes 1,5-2 kuud massikava järgi ja siis hakata relieefikava järgi tegema.

Tobe on küsida, et mis allikatele tuginedes võetakse kreatiini piimaga (allikad on seinast seina...ja paber kannatab kõike jne)... Parem küsin, kas keegi meie seast nii ka võtab? Millised on tulemused? Ma pigem usaldan inimeste eneste kogemusi kui internetilehekülgi.

Nii, et sa arvad et poel mingit mõtet hakata kreatiini jooma piimaga? Juua edasi lihtsalt veega/mahlaga? Ja kohvi joomist peaks pm piirama või siis unustama selle ültse?

Ette tänades, Siim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, et sa arvad et poel mingit mõtet hakata kreatiini jooma piimaga? Juua edasi lihtsalt veega/mahlaga? Ja kohvi joomist peaks pm piirama või siis unustama selle ültse?

Ette tänades, Siim.

võtad kreatiini koos süsivesikuga (nt rosinad, banaan, viinamarjamahl, dekstroos) - kindla peale minek. lihtne ja selge.

kohvi tasuks juua vähem, kui võimalik, siis ehk isegi joomata jätta. aga ega üks tass every now and then sind ära ka tapa ega lihaseid täitsa küljest ime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tobe on küsida, et mis allikatele tuginedes võetakse kreatiini piimaga (allikad on seinast seina...ja paber kannatab kõike jne)... Parem küsin, kas keegi meie seast nii ka võtab? Millised on tulemused? Ma pigem usaldan inimeste eneste kogemusi kui internetilehekülgi.

Piim on väga hea insuliinivallandaja. Ma ei tea kas kreatiini+piima kohta eraldi netilehekülgi üldse on. Mina massiliselt kiireid süsivesikuid süüa ei taha... kõhnad vennad võivad nii teha kui paisuda tahavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ohh kui naljakas lugeda... Kas keegi pole kunagi täheldanud et süda on vasemal pool ja kui mõnel inimesel on süda suurem, siis see pressib välja, mille tulemusena on vasak rind kõrgem... täiesti tavaline asi, mis esineb paljudel inimestel... seda pole nüüd küll vaja teha et hakkad paremat selle tõttu rohkem treenima :P...

... sa pole võipolla seda varem täheldanud kui rasva rohkem peal oli <_<?

... sama tark on kõhulihastega, et kellel on kõrvuti kellel mitte... :(

inimesed on ju erinevad... lihased erinevad, luustik erinev jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud kõigile.

Aga küsimus veel siuke et kas kolmapäevast jalapäeva võiks kuidagi vähendada või siis ültse ära jätta?

Ette tänades, Siim.

Oleneb, mis eesmärgid on. Kui vähegi kannatab, tee jalapäev ikkagi ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×