Jump to content
rainer1985

aasta ajaga vormi :)

Recommended Posts

Pole siin varem postitanud, kuid mõtlesin jagada enda kogemust.

Kunagi sai tegeletud spordiga üpris kõvasti (kergejõustik, korvpall, võistlustantsu ja breaktantsuga isegi tegeletud) kuid siis tekkis tööe ja elu tõttu üks 8-9 aastane paus spordist.

Nüüd aasta aega jõusaalis käinud. Alguses oli 5 kuud ilma lisanditeta.. kaalusin 115 kg (rasvaprotsent oli üle 35... ei taha mõeldagi enam sellele ;) ), langes kaal 95-le, siis hakkasin tarbima Hera80 ja HTR (kaal tõusis natuke üle 100kg) ning viimased kuu aega juurde omega, joint+, vitamiine, mineraale. Aa jah... kuu aega tagasi vahetasin Hera80 hoopis Tempro vastu ja see tundus olevat märksa parem. HTR on endiselt peale trenni väga hea... ei ole söögi soovi ja taastumine on piisavalt tõhus, et mitte olla ulmeline (väsimust peab ikka ka tunda olema :D ). omega ja joint+ võtsin kasutusele sest liigesed andsid väheke tunda ning vitamiinid ja mineraalid juurde... peab tunnistama et liigesvalusid ei ole enam olnud.

Nüüd täna sai esimest korda proovitud Kreadiini. Seda siis: http://fitshop.fitness.ee/kreatiinid/1/rea...%20Mega%20Caps/

Olen kõigi lisandite kohta eelnevalt palju siit lugenud + Internetist juurde enne kui tarbinud, seega teada mis võib ja võib mitte olla.

Võtsin pakendi järgi hommikul enne trenni sisse (peale hommikusööki) sest trenn on hommikul ja päris tühjale kõhule ma neid manustada ei soovi.

Trenn oli hea, tuli ka rekordeid ning mis parim, et trenni lõpuni oli tunne parem. Eks näis mis nädal toob, kuid siiamaani ei saa küll öelda et oleks mingi loomajõud või peavalud või süda paha või mida muud kõike kirjutatakse. Nagu palju lisandite kohapealt mainitud, siis iga inimene on erinev.

Väheke toitumisest rääkida, siis söön kõike, kuid märksa mõõdukamalt kui varem + loen kõikide asjade pakendeid, kui midagi uut söön. Palju on menüüs kodujuustu, kanafileed, muna, kala proovin süüa kuidas saab, salatid on alati väga meeldinud ja kanafilee oli juba enne lemmik liha, seega polnud see ka teab mis raskus.

Vahepeal ka sealiha (puhast fileed).

Ülimalt väheseks on jäänud alkoholi tarbimine (kuigi ma polnud ka varem suurem alko sõber :P.. seega ka see on lihtne olnud).

Lõpetuseks on hetkel kehakaal 93-94kg ja rasvaprotsendi kohapealt ei oskagi öelda... masinad näitavad erinevalt 13-17 kanti :P

Kui tahtmist on, siis saab 1 aastaga end vormi küll. Kui trepist üles käies hakkasin enne hingeldama ja oli raske tunne, siis nüüd seda pole, pole pidevat väsimust, kurnatust, uni on ka parem :D

Treeningkavast. Esimesed 5 kuud tegin iga päev pe akogu keha.. palju ratast ja jooksmist. Peale 5 kuud võtsin kasutusele selle kava:

http://www.fitness.ee/treeningkavad/22

Soovitan kõigile meeldivat sportimist mõistust kasutades (Y)

aa ja kui keegi enne ja pärast pilte soovib näha, sisi neid kahjuks pole, sest ei teinud enne pilte ja ega pärast ka väga ei tõmba tegema :D...

keegi soovib näha, siis MyFitness Rocca al Mare :P

Muudetud kasutaja rainer1985 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore lugeda, kui trenn sujub ja hästi läheb, ning ka häid tulemusi annab. Motivatsiooniks kindlasti nii mõnelegi alustajale (nagu kasvõi mina).

Edu ja jaksu ka edaspidiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore lugeda, kui trenn sujub ja hästi läheb, ning ka häid tulemusi annab. Motivatsiooniks kindlasti nii mõnelegi alustajale (nagu kasvõi mina).

Edu ja jaksu ka edaspidiseks.

Tänud... eks see selline elu üks osa ole juba. Isegi kui hommikul on raske, siis lähed trenni ja lihtsalt teed ja peale soojendust on juba mõnus ja trennitahe hea :D

Üks asi mida ma olen täheldanud on soojendusel, et kui on päev või paar vahele jäänud, siis on raskem kui siis kui on järjest trennid... lihas ei lähe nii kergelt soojaks ja läheb raskemalt soojaks... ei teagi, et kas see on minu eripära või nii on kõigil :D.. iga 2 kuu tagant teen ka nädalase pausi ja peale pausi on esimesed paar trenni raskemad, kuigi peaks nagu kergem olema... kolmandast trennist on juba näha arengut.

Edu kõigile (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud... eks see selline elu üks osa ole juba. Isegi kui hommikul on raske, siis lähed trenni ja lihtsalt teed ja peale soojendust on juba mõnus ja trennitahe hea :D

Üks asi mida ma olen täheldanud on soojendusel, et kui on päev või paar vahele jäänud, siis on raskem kui siis kui on järjest trennid... lihas ei lähe nii kergelt soojaks ja läheb raskemalt soojaks... ei teagi, et kas see on minu eripära või nii on kõigil :D.. iga 2 kuu tagant teen ka nädalase pausi ja peale pausi on esimesed paar trenni raskemad, kuigi peaks nagu kergem olema... kolmandast trennist on juba näha arengut.

Edu kõigile (Y)

hmm, mul sama asi.

olgu, mõned ütlevad, et üldse ei tohiks kahel järjestikkusel päeval jõusaali teha. tegelikkuses kipub mul aga olema kohati nii, et käin mitu-mitu päeva järjest saalis enne kui ühel päeval lähen ujuma või teen velo või lähen jooksma...

aga trenni teen ka mina hommikuti ning pean tõesti ütlema, et kui pärast jooksu- või nt ujumispäeva minna saali, tundub kõik kuidagi tüütu ja raske ja... no kohe ei liigu. samas kui käid mitu päeva järjest siis u kolmandal päeval läheb trenn nagu õlitatult käima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutaks veel juurde toidulisandite teemal, et olen palju vaadanud algajaid, kes umbes esimesest päevast peale endale kõike sisse ajavad. Ise võtsin teise tee ja kui mõelda inimorganismile, siis ma usun et õige tee. Algul tegin kuni jõudu oli loomulikult.. loomulikult, siis midagi juurde jne.

Kui algul kõike korraga alla valada, siis harjub keha mingi ajaga ära ja kasutegur väike... olen igati sellega nõus, et lisandeid peaks vahetama, mitte olema aastaid ühe sama asja peal.

Lisaks kui põhi on all nõrk, sööd igasugu asju sisse, tundub et küll nüüd on jõudu, siis paljud kipuvad üle pingutama. Vigastustest paranemine on aga väga pikk tee... seda tean enda kergejõustiku ajast väga hästi (isegi valusalt).

Mõistusega trenni :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole mingisuguseid salanippe hea vormi saavutamiseks, on vähe motivatsiooni! Kus kandis asud ja kas Tartusse ka teinekord satud? Võimalusel teeksin sinuga ükskord ühe trenni koos ja siis kindlasti vaatad oma treeningud ja süsteemid uuesti üle!

Pea vastu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kahjuks Tartusse ei satu... nagu esimeses postituses mainisin täitsa Tallinn ja My Fitness Rocca al Mare-s :D

Kindlasti vaataks üle... alles ju aasta teinud... õppida on tohutult. Ega ma mingiks võistlejaks ilmselt ei hakka, kuna vanust ka juba 25... pea 26 ;)

Kui kedagi huvitab :P

Areng selle 1 aastaga (kava kasutusel siis pool aastat kuid mõned harjutused olid ka enne, seega panin algraskused kirja, et millega aasta tagasi alsutasin juhul kui tegin seda harjutust ehk sisi alguses raskused on need, mis olid sisi kui mainitud harjutusi esimest korda tegin):

ALUSTUSEKS ÜTLEN, ET KÕIGE NÕRGEMAD OLID MUL JALAD (õigemini reis), SIIS RIND JNE

1. päev - Esmaspäev - Rind, Kõht Seeria

1.2. Surumine kangiga lamades 4 x 6 - 10 >> 40kg algul >> 80kg hetkel

1.3.Surumine kangiga lamades negataiivse kaldega pingil 4 x 6 - 10 >> 30kg algul >> 65-70kg hetkel

1.4.Surumine hantlitega kaldpingil 4 x 8 - 10 >> asendan seda tihti kangiga kaldpingil... vaheldumisi... raskused väga erinevad oleneb palju eelnevate harjutustega pingutatud..

1.5.Ületõmme hantliga (pullover) 4 x 8 - 10 >> 18kg algul >> 28kg hetkel (vahest tuleb ka raskematega)

1.6.Käte kokku viimine trenazööril istudes (Liblikas trenazööril) 4 x 8 - 10 >> 30-35kg oli algul vist >> 54kg hetkel

1.7.Jalgade tõsted rippes varbseinal 4 x 10 - 20 >> algul ei tulnud 20 kindlalt täis... ja poolikult vaevu 12-15 >> nüüd 20 väga korralikult.. varsti peab ehk raskust lisama või leidma raskema asendi.

1.8.Keretõste kõhulihastele alaseljapingil 4 x 10 - 20 >> teen teist harjutust selle asemel... vahest lisaks veel kolmandat

1.9.Aeroobne treening 30 min

2. päev - Teisipäev - Selg,trapets,alaselg Seeria

2.1. Jõutõmme kangiga 4 x 6 - 10 >> teen kerge raskusega kuna alaselg on saanud kunagi vigastada ja algul jõusaali minnes lõi see välja,s eega taastumine pigem.

2.2.Tõmme rippkangil (Lõuatõmme) 4 x 6 - 10 >> 4 x3tk tuli ehk algul >> 4 x 6-7 nüüd... 10tk ei tule korralikult tehes veel kuidagi :P

2.3.Tõmme plokil ülalt kitsa haardega 4 x 8 - 10 >> 40-45kg algul >> 67-72kg hetkel.. viimane seeria 7-8korda

2.4.Tõmme küljele hantliga, ettekallutatult 4 x 8 - 10 >> 24kg algul >> 38kg hetkel... 36 on vähe ja 38 sutsu palju, kuid 36-ga ei tundnud enam mõju, 38-ga saab taas aru et nüüd tegid trenni.

2.5.Õlatõste smithi masinal 4 x 6 - 10 >> ei oska raskust öelda.. teen seda masinal (blokid) kus numbrid ei vasta reaalsusele.. 130kg näitab, kuid tean et seal 130 ei ole 130 tegelt :D

2.6.Keresirutus horisontaalsel alaseljapingil 4 x 8 - 12 >> pole teinud.

2.7.Aeroobne treening 30 min

3. päev - Kolmapäev - Jalad Seeria

3.1. Jala sirutus ette trenazööril 4 x 10 - 15 >> 35kg algul >> 75-85kg hetkel.. kasvatan iga seeriaga raskust 75 kg esimeseks hakkab isegi väheks jääma... teen 2 jalga koos.

3.2. Kükk kangiga, kang turjal 4 x 6 - 10 >> 40kg algul >> 80-85kg hetkel

3.3. Kükk kangiga, kang rinnal 4 x 8 - 12 >> polegi teinud väga.

3.4. Jalapress trenazööril 4 x 8 - 10 >> 90kg algul >> 150-170kg hetkel... saalis 2 jalapressi... oleneb millel teha

3.5. Jõutõmme kangiga sirgete jalgadega 4 x 8 - 12 >> teen väga väikse raskusega just alaselja pärast... aga iga kuu läheb paremaks... 15kg asemel on 25+.. selg taastub kenasti.

3.6. Jalgade kõverdamine trenazööril kõhuli 4 x 8 - 12 >> 30-35kg algul >> 55-60kg hetkel

3.7. Jalgade kõverdamine trenazööril istudes 4 x 8 - 10 >> 25-30kg algul >> 50-55kg hetkel

3.8. Pöiasirutus trenazööril istudes 4 x 8 - 12 >> 35-40kg algul >> 75-80kg hetkel

3.9. Pöiasirutus seistes hantliga 4 x 8 - 12 >> teen seda algusest peale smitimasinal >> 75kg algul >> 130kg hetkel... topanud siin juba mõnda aega... peaks ehk tagasi liikuma et edasi minna..

3.10. Pöiasirutus jalapressil 4 x 8 - 10 >> kuna 2 jalapressi siis erinev 70kg algul >> 140-160kg hetkel

4. päev - Neljapäev - Puhkepäev

5. päev - Reede - Õlg, triitseps Seeria

5.1. Surumine kangiga istudes eest 4 x 6 - 10 >> 20kg algul >> 6065kg hetkel... hakaksin seda smitimasinal tegema, kuna vasaku õla kunagine breaktantsu vigastus andis tunda kui pidi tasakaalu hoidma kangi tagasi pannes ja pole mõtet end lollitada ja rohkem vigastada.

5.2. Lendamine hantlitega küljele istudes 4 x 8 - 12 >> 6kg algul.. see ka suure vaevaga 8-10sed seeriad >> 10-12kg hetkel.. lõpuni 11-12 korda kuid raskus oleneb.. kahe vahel kõigub.

5.3. Ettetõste plokksüsteemil, lamades 4 x 10 - 12 >> teen seistes kas blokkidega või hantlitega ... hantlitel 12 asemel nüüd 16kg ja need tunduvad kerged kohati.. 18kg aga liiga raske, seega olen 16 peal ja pikemad seeriad.

5.4. Eest ülestõmbed plokksüsteemil 4 x 10 - 12 >> tegin algul, hakkas randmetele, jätsin pooleli, nüüd proovisin uuesti kangiga ja märksa parem ja mõju on ka suurem... blokil algas umbes 25 kg juurest ja lõpetasin 38 oli... kangiga tegin eelmine trenn esimest korda...35kg

5.5. Prantsuse surumine kangiga lamades 4 x 6 - 10 >> teen blokiga, vahest kangiga...raskused.. hmm >> 20kg algul >> 40kg hetkel.. väga umbes panin.. ei mäleta

5.6. Ploki alla surumine seistes 4 x 10 - 12 >> 20kg algul >> 35-40kg hetkel

5.7. Prantsuse surumine hantliga ühe käega, istudes 4 x 8 - 10 >> asendan erinevate harjutustega... vähi viimases fitness tv treeningvideos näitas head harjutust kus hantlit keerad lõpus.. peak mainima et 3-4 trenniga juba oli näha et toimib... alguses oli 6kg raske... nüüd 12kg seega see osa triitsepsist oli täitsa vagusi enne :P

5.8. Aeroobne treening 30 min

6. päev - Laupäev - Biitseps, käsivars , kõht Seeria

6.1. Küünarvarte kõverdamine hantlitega istudes 4 x 6 - 10 >> teen 2 kätt koos 10kg algul >> 20kg hetkel

6.2. Küünarvarte kõverdamine kangiga scottipingil 3 x 8 - 10 >> teen seda blokkidel.. 1 käsi korraga 14kg algul >> 23-24kg hetkel

6.3. Küünarvarre kõverdamine hantliga istudes kontsentreeritult 3 x 8 - 10 >> 6kg algul >> 14kg hetkel.. vahest harva tuleb ka 16kg ära kuid lohakalt.

6.4. Küünarvarte kõverdamine hantlitega seistes, neutraalne hoie 4 x 8 - 12 >> 12kg algul >> 16kg hetkel... väheks jääb... 18 jällegi raske, seega toppame :P

6.5. Randmepainutus kangiga istudes, pealthoie 4 x 8 - 12 >> teinud algusest peale seistes kangiga.. nii ette kui ka taha.

6.6. Keretõste kõhulihastele alaseljapingil 4 x 10 - 20 ... sama mis eelmises esmaspäevases trennis

6.7. Jalgade tõsted kaldpingil 4 x 10 - 20 ... sama mis eelmises esmaspäevases trennis

6.8. Aeroobne treening 30 min

7. päev - Pühapäev - Puhkepäev

Mainin juurde, et iga kord soojendust 15 minutit + venitus on peale iga trenni 15-20 minutit.. + teen kerge sauna... mitte pikalt ja liiga kuuma vaid kergelt soojaks.

Ei ole kellekagi võrrelda enda kaalus ja 1 aastat jõusaali... ehk keegi oskab kommenteerida, et kas areng on hea, mis osa tundub nõrk, mis hea olevat?

Tänud abi eest ette :D

Muudetud kasutaja rainer1985 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See kava on minu meelest liiga mahukas ja üleliigselt spetsialiseerunud ning pigem midagi mida mõni edasijõudnud kulturist teeks. Eks sa arened ikka sellega kuid ma arvan et on paremaid alternatiive.

Areng on sul aga täitsa korralik olnud vaadates neid raskusi.

Mõned päevad nagu laupäevane biitsepsi päev on veidi mõttetud ning pea kõigil päevadel on sul lihtsalt liiga palju harjutusi. Kui sa suudad neid nii palju teha siis ma kahtlustan et sa ei tee peamisi baasharjutusi piisavalt intensiivselt.

Samas aga kui areng toimub ja su eesmärgid täituvad siis võid ka praeguse kavaga edasi minna kuid ma soovitaks järgmist:

Võta veidi lihtsam ülesehitus, näiteks jaota kava kolmeks:

1. Rind, õlg, triitseps ehk suruvad lihased

2. Jalad

3. Selg, biitseps ehk tõmbavad lihased

Käi trennis näiteks 4x nädalas ehk et 2 trenni, 1 vaba, 2 trenni 2 vaba, niimodi sa treenid igat lihasgruppi/harjutust 4-6 päeva tagant mitte vaid 1x nädalas.

Mainisid ka seda et õlapressi tehes kasutad Smithi turvalisuse huvides: ma pigem vaidlen vastu sest Smith sunnib sind kasutama mingit kindlat liikumistrajektoori mis ei pruugi olla kõige loomulikum asend sinu keha jaoks. Vabaraskusega tehes liigutad sa kangi niimodi nagu on keha jaoks kõige loomulikum. Kuid eks sa ise vaata kumb sulle paremini sobib/meeldib. Kui vähegi võimalik siis eelista vabaraskusi masinatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See kava on minu meelest liiga mahukas ja üleliigselt spetsialiseerunud ning pigem midagi mida mõni edasijõudnud kulturist teeks. Eks sa arened ikka sellega kuid ma arvan et on paremaid alternatiive.

Areng on sul aga täitsa korralik olnud vaadates neid raskusi.

Mõned päevad nagu laupäevane biitsepsi päev on veidi mõttetud ning pea kõigil päevadel on sul lihtsalt liiga palju harjutusi. Kui sa suudad neid nii palju teha siis ma kahtlustan et sa ei tee peamisi baasharjutusi piisavalt intensiivselt.

Samas aga kui areng toimub ja su eesmärgid täituvad siis võid ka praeguse kavaga edasi minna kuid ma soovitaks järgmist:

Võta veidi lihtsam ülesehitus, näiteks jaota kava kolmeks:

1. Rind, õlg, triitseps ehk suruvad lihased

2. Jalad

3. Selg, biitseps ehk tõmbavad lihased

Käi trennis näiteks 4x nädalas ehk et 2 trenni, 1 vaba, 2 trenni 2 vaba, niimodi sa treenid igat lihasgruppi/harjutust 4-6 päeva tagant mitte vaid 1x nädalas.

Mainisid ka seda et õlapressi tehes kasutad Smithi turvalisuse huvides: ma pigem vaidlen vastu sest Smith sunnib sind kasutama mingit kindlat liikumistrajektoori mis ei pruugi olla kõige loomulikum asend sinu keha jaoks. Vabaraskusega tehes liigutad sa kangi niimodi nagu on keha jaoks kõige loomulikum. Kuid eks sa ise vaata kumb sulle paremini sobib/meeldib. Kui vähegi võimalik siis eelista vabaraskusi masinatele.

ma olen selle peale mõelnud, kuid probleem on lihtne... kui ma võtan mitmed lihasgrupid ühele trennile siis ma ei saa koormust kätte 1-2 harjutusega... jõudu jääb üle. Raskusi märksa suuremaks ajades et koormust saada ei ole ka hea, koormab liigeseid ning eesmärkk on pigem ka vastupidavust säilitada, mitte et suudaks võimalikult suure raskusega mõned korrad. Samas igale lihasgrupile teha 3-4 harjutust, siis trenn venib mitme tunni pikkuseks... hommikune trenn, tööd on vaja ka teha et elada :D + liiga pikad trennid ma arvan ei ole head... aga see minu arvamus koos loetuga kogenud tegijatelt.

Kava järgi hakkasingi tegema pigem selle pärast, et mitut lihasgruppi korraga tehes tundsin et varu on veel palju ning saalis olid juba 2 tundi olnud... kusjuures algul kui sai palju joostud ja ratast vändatud, sisi käisin 6-7 korda nädalas trennis (2 korda bodypumpi, mis oli väga julm eriti alguses)... seega 5 korda on juba vähem ;).. podypumpi ei harrasta juba mõnda aega, peaks prooviks minema mõni päev, et kuidas nüüd jaksu on :D

Aga ideed kõik teretulnud. Üksi jõusaalis käies ei ole kellekagi arutada ka nendel teemadel, seega edasise arengu huvi tõttu igati tänulik kõigi soovituste osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen selle peale mõelnud, kuid probleem on lihtne... kui ma võtan mitmed lihasgrupid ühele trennile siis ma ei saa koormust kätte 1-2 harjutusega... jõudu jääb üle. Raskusi märksa suuremaks ajades et koormust saada ei ole ka hea, koormab liigeseid ning eesmärkk on pigem ka vastupidavust säilitada, mitte et suudaks võimalikult suure raskusega mõned korrad. Samas igale lihasgrupile teha 3-4 harjutust, siis trenn venib mitme tunni pikkuseks... hommikune trenn, tööd on vaja ka teha et elada :) + liiga pikad trennid ma arvan ei ole head... aga see minu arvamus koos loetuga kogenud tegijatelt.

Kava järgi hakkasingi tegema pigem selle pärast, et mitut lihasgruppi korraga tehes tundsin et varu on veel palju ning saalis olid juba 2 tundi olnud... kusjuures algul kui sai palju joostud ja ratast vändatud, sisi käisin 6-7 korda nädalas trennis (2 korda bodypumpi, mis oli väga julm eriti alguses)... seega 5 korda on juba vähem :D.. podypumpi ei harrasta juba mõnda aega, peaks prooviks minema mõni päev, et kuidas nüüd jaksu on ;)

Aga ideed kõik teretulnud. Üksi jõusaalis käies ei ole kellekagi arutada ka nendel teemadel, seega edasise arengu huvi tõttu igati tänulik kõigi soovituste osas.

Mina pööraks palju rohkem tähelepanu põhiharjutustele,eriti kükile.

Pealegi,ise ütlesid kah ju,et jalad kõige nõrgemad ...

Et seljale mitte liiga teha,siis jalad küki puhul rohkem harki - minu puhul too hr.Silbaumi soovitus toimis 150%.

Ja üleüldse võiks küki osa jalapäeval olla ~90%,muud harjutused olgu vaid abistavad.

Saad põhja alla,siis võib edasi vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina pööraks palju rohkem tähelepanu põhiharjutustele,eriti kükile.

Pealegi,ise ütlesid kah ju,et jalad kõige nõrgemad ...

Et seljale mitte liiga teha,siis jalad küki puhul rohkem harki - minu puhul too hr.Silbaumi soovitus toimis 150%.

Ja üleüldse võiks küki osa jalapäeval olla ~90%,muud harjutused olgu vaid abistavad.

Saad põhja alla,siis võib edasi vaadata.

jalatrenn on kolmapäeviti... neljapäeval on õhtupoole lihased õrnalt valusad, reedel on juba pakud all... esmaspäevaks saab liikuma taas...

... ei tea kas õnnestub veel kuhugi 1 lisakoormust jalgadele teha.

kui siis iga trenn väheke lisa juurde.

krt... varsti peab uued püksid ostma... vanemad teksad hakkavad reiest kitsaks jääma ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jalatrenn on kolmapäeviti... neljapäeval on õhtupoole lihased õrnalt valusad, reedel on juba pakud all... esmaspäevaks saab liikuma taas...

... ei tea kas õnnestub veel kuhugi 1 lisakoormust jalgadele teha.

kui siis iga trenn väheke lisa juurde.

krt... varsti peab uued püksid ostma... vanemad teksad hakkavad reiest kitsaks jääma :)

Ma ei soovitanud lisajalapäeva,ma soovitasin rohkem kükki teiste jalaharjutuste asemel, ;)

Kuigi jah, ise teen jalga jah 2X nädalas - raskem päev ainult kükk,kergem muud abistavad harjutused.Minu puhul toimib - +70kg 7 kuuga.

btw,võiksid hakata ka HIIT'i proovima.Rasvapõletusel väga effektiivne,samas,kui teha seda veloergomeetri või rattaga,ka suurepärane jalatrenn.

Uuri ise,millega tegemist - voorumis sellest piisavalt juttu olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei soovitanud lisajalapäeva,ma soovitasin rohkem kükki teiste jalaharjutuste asemel, ;)

Kuigi jah, ise teen jalga jah 2X nädalas - raskem päev ainult kükk,kergem muud abistavad harjutused.Minu puhul toimib - +70kg 7 kuuga.

btw,võiksid hakata ka HIIT'i proovima.Rasvapõletusel väga effektiivne,samas,kui teha seda veloergomeetri või rattaga,ka suurepärane jalatrenn.

Uuri ise,millega tegemist - voorumis sellest piisavalt juttu olnud.

kükile ei vaidle üldse vastu... väga hea trenn on jalgadele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd juba mõned päevad Kreadiini seljataga. Ei ole mingeid probleeme. Seeriaid jõuab pikemalt teha... raskused niiväga pole suurenenud, kuid kindlasti jõuab teha korralikumalt ja neljas seeria ei ole nii julm pingutus.

Ei tea kuidas teistel kuid mul kaal tõusnud küll ei ole. Rasva aga kindlalt vähemaks läinud, sest kõhulihaste teine paar hakkab juba pea tervenisti paistma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mai tea kas seda on juba keegi märkind, aga kreatiin on sees ka HT-R'is ...

Jah, aga kui iga päev trenni ei tee, siis on see kogus suht väike (kreatiini soovitatav kogus on niikuinii algajatele mõeldud :( ). Igatahes kui ma kreatiini eraldi tarbisin, siis peale trenne kasutasin julgelt HT-R-i (veidi süsikaid lisades, neid on liiga vähe seal)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah see kes loeb mida endale sisse sööb teab et HTR-s on kreadiin sees, kuid jah see kogus on seal suht väike + trennivaba päev jääb üldse tarbimata, seega see ei ole ilmselgelt siiski sama <_<

Miks trennivaba päev tarbimata jääb? :(

Ma joon alati sheigi ka trennivabal päeval. Ei näe põhjust mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks trennivaba päev tarbimata jääb? <_<

Ma joon alati sheigi ka trennivabal päeval. Ei näe põhjust mitte.

Ja trennivabal päeval vähendad kaloraazi muu arvelt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks trennivabal päeval peaks kaloraaži vähendama?

Kas just peab, aga kuna trennivabal päeval on kulutus väiksem, siis ma söön sisse väiksema kaloraazi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas just peab, aga kuna trennivabal päeval on kulutus väiksem, siis ma söön sisse väiksema kaloraazi.

Joon ühe sheigi kahe asemel. Ning kui tavaliselt enne trenni piimaga koks ja peale trenni veega. Siis trennivabal päeval ainult see veega. Ehk mingi 300g piima jääb joomata, 25g valgupulbrit.

Töötab küll. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joon ühe sheigi kahe asemel. Ning kui tavaliselt enne trenni piimaga koks ja peale trenni veega. Siis trennivabal päeval ainult see veega. Ehk mingi 300g piima jääb joomata, 25g valgupulbrit.

Töötab küll. <_<

Muidugi töötab, sinna tahtsingi jõuda.

Ma ei joo ülds etrennipäeval sheike, kuna kulutus on madalam ja jagan ülejäändud toidukorrad samas koguses lihtsalt suuremate vahedega ära (või siis teen 1 söögikorra kaheks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×