Jump to content
Koomikaa

vajaks sutsu abi

Recommended Posts

tere

käin regulaarselt jõusaalis , kuna viimasel ajal hakkasin tundma , et jõudu kudagi vähe

kuid kaal kõigub pidevalt ma ei tea üritan kül normaalselt toituda , kuid minu vanuse kohta natuke

liiga vähe vist 59-65 (kõikuv) olen 17 pikkus küündib sinna 173cm peale ja kuna see kaal kõigub siis tahaksin teada

kas oleks tarvis toitumis kava endale kudagi soetada

Olen totaalne algaja ka

Muudetud kasutaja Koomikaa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole tingimata vaja toitumiskava tellida.

Otsi siit foorumist toitumisega seotud teemasid, saad Kindlasti väga palju targemaks.

Lõpuks koostad ise endale toitumiskava. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole tingimata vaja toitumiskava tellida.

Otsi siit foorumist toitumisega seotud teemasid, saad Kindlasti väga palju targemaks.

Lõpuks koostad ise endale toitumiskava. :D

Selles asi ongi ma alles jätsin suitsetamise maha ja mu toitumine ei ole ka just kõige paremas korras , kuid ma üritan ennast parandada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere

käin regulaarselt jõusaalis , kuna viimasel ajal hakkasin tundma , et jõudu kudagi vähe

kuid kaal kõigub pidevalt ma ei tea üritan kül normaalselt toituda , kuid minu vanuse kohta natuke

liiga vähe vist 59-65 (kõikuv) olen 17 pikkus küündib sinna 173cm peale ja kuna see kaal kõigub siis tahaksin teada

kas oleks tarvis toitumis kava endale kudagi soetada

Olen totaalne algaja ka

Oleks tore, kui sa annaksid täieliku ülevaate oma treeningust. Kaalulangus võib ka tingitud olla ülekoormusest, eriti kui kurdad, et jõudu pole.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks tore, kui sa annaksid täieliku ülevaate oma treeningust. Kaalulangus võib ka tingitud olla ülekoormusest, eriti kui kurdad, et jõudu pole.

te mõtlete naq ülevaadet kavast ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Too oma toitumine välja, siis oskab paremini aidata,et mida ja kus parandada.

No päeva rutiin on umbes nii ,et hommikul 7.10 ülesse üks kohv (kindlasti) + kui jõuab 2-3 juustusaia

koolis 12.25 lõuna tavaliselt praad midagi ikka seal puhvetist saab mingisugused kodused kotletid vms,

14.55 jõuan koju siis näksin midagi paaar võileiba või midagi , 18,30 õhtusöök tavaliselt kartulid soust või midagi , kuidas kunagi kuid alati on see toit nägu rammus

ja peale seda ma enam ei söö

Ma ise arvan siiski , et seda ei ole piisavalt või on midagi minuga väga mäda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No päeva rutiin on umbes nii ,et hommikul 7.10 ülesse üks kohv (kindlasti) + kui jõuab 2-3 juustusaia

koolis 12.25 lõuna tavaliselt praad midagi ikka seal puhvetist saab mingisugused kodused kotletid vms,

14.55 jõuan koju siis näksin midagi paaar võileiba või midagi , 18,30 õhtusöök tavaliselt kartulid soust või midagi , kuidas kunagi kuid alati on see toit nägu rammus

ja peale seda ma enam ei söö

Ma ise arvan siiski , et seda ei ole piisavalt või on midagi minuga väga mäda

Nagu alati, on ka sul menüü olematu. Keegi niisama sulle vist kava koostada ei viitsi, aga kui natukene ringi vaatad ja mingi kondikava kokku paned, saaks juba lihtsamalt suunata/parandada.

Algajate treeningakava saad siit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No päeva rutiin on umbes nii ,et hommikul 7.10 ülesse üks kohv (kindlasti) + kui jõuab 2-3 juustusaia

koolis 12.25 lõuna tavaliselt praad midagi ikka seal puhvetist saab mingisugused kodused kotletid vms,

14.55 jõuan koju siis näksin midagi paaar võileiba või midagi , 18,30 õhtusöök tavaliselt kartulid soust või midagi , kuidas kunagi kuid alati on see toit nägu rammus

ja peale seda ma enam ei söö

Ma ise arvan siiski , et seda ei ole piisavalt või on midagi minuga väga mäda

Toit on sul rammus ainult süsivesikutest. Ürita rohkem liha ja piimatooteid lisada.

Näiteks: hommikul juustusaiade kõrvale praetud mune. Õhtu ootele lisa singiviilud peale või söö kodujuustu lisaks. Viimane söögikord on veidike liiga vara, õhtul võiks veel korra midagi süüa valgu/rasvaga näiteks mune või kodujuustu kalaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toit on sul rammus ainult süsivesikutest. Ürita rohkem liha ja piimatooteid lisada.

Näiteks: hommikul juustusaiade kõrvale praetud mune. Õhtu ootele lisa singiviilud peale või söö kodujuustu lisaks. Viimane söögikord on veidike liiga vara, õhtul võiks veel korra midagi süüa valgu/rasvaga näiteks mune või kodujuustu kalaga.

aga midagi muud selle kala asemel ei võiks v, probleem selles ,et ei söö kala

Muudetud kasutaja Koomikaa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noo nii ma olen sinu vanune 17 aastane kaalun 65 kg . pikkust on mul palju 181 cm aga tead mis aitab . vähemalt mind see kava aitab .

kuigi ka minul on kaalu tõusmisega olnud pidevalt probleeme .nüüd olen selle üsna paika saanud :D

proovi ehk on abiks .

Hommikusöök :

Kell 06:30 100grammi kuivainena neljaviljahelbeid

200 ml piima

umbes kausitäis müslit

Siis koolis 09:30

Kaks keedumuna

2tkk rimi topsi 100 grammist kohupiima

Kell 11:50 koolitoit

Tavaliselt on Makaronid, Kartulipuder , Risotto või

Keedukartulid kastmega , tavaliselt mingi singitükkidega

või siis kõrval on viinerid . aga minu arust jääb seda vähekks

siis peale seda lähen käin poes ostan 350 Grammi Kanakoibasid

Lisaks koolitoidule on joogiks kas piim või keefir 200ml ,

2 viilu mustaleiba .

Kell 14:00

Kodujuust , 2 banaani .

kell 16:00

Kodune toit nagu ikka . Makaronid jms . Liha , Pelmeenid .

Joogiks Piim , kohv .

17:00 TRENN !

Peale trenni kohee 350 Grammine Kohupiim

18:30

3 muna millest teen omletti .

Kurgi salat

Või siis puder .

2viilu leiba ka.

21:30

tuunikala konserv segan seda kodujuustu ja lisan sinna hulka

veel paprikat , tomatit , kurki .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud proovinb järgi , kuid üritan kala millegi muuga asendada

ehk läheks peale see :D

150 – 250 gr. Kodujuustu 4% või kolm kuni neli tervet muna

2 - 3 viilu leiba singiga või juustuga

1 tass rohelist teed, suhkru või 1tl. Mett

Juurde võib süüa veel juurvilju (kui muidugi kõht peaks tühi olema, ise lisan kas hapukurki või tomatit).

soovitan päevas korra võtta ka üks teelusikatäis kalamaksaõli minu arust väga hea asi :D hoiab tervena ja puha.

aga edu ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah.

enne trenni tuleb soendus venitus ja 1km sõudmist

kangi surumine lamades 3X10 40-50kg raskused

lendamine hantlitega kaldpingil 3X10 15kg hantlid

surumine kangiga kukla tagant istudes 3x10 25kg raskused

siis mulle on ka sõbra poolt leiutatud 5kg kang millega ma treenin käsi , käed on sirgel selle istumis asjanudse peal ja siis rusikatega tõmban seda kangi ülesse alla 3x10

lendamine hantlitega külgedele 3x10 10kg hantlid

siis on kõõhulihasel 3x20

trenasööri peal külje pealt keskele 3x10 30kg = see ma täpset nime ei tea kuid see pidi rinnalihast treenima

Kava on mul enda jaoks natuke ümber tehtud , kuid lähiajal pean ka seda muutma

jalgadele teen nii palju trenni et surun jalgadelt 3x10 90kg

ja jalgade surumist küljelt küljele 3x10 30kg taas ei tea masina nimetust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea mis teised selle kohta ütlevad, aga minu arust on kangi kukla tagant surumine ohtlik harjutus õlaliigesele, õlale.

Ise seda ei tee.

Ja kahtlustan, et just sellepärast läks mul õlg sinna kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
enne trenni tuleb soendus venitus ja 1km sõudmist

kangi surumine lamades 3X10 40-50kg raskused

lendamine hantlitega kaldpingil 3X10 15kg hantlid

surumine kangiga kukla tagant istudes 3x10 25kg raskused

siis mulle on ka sõbra poolt leiutatud 5kg kang millega ma treenin käsi , käed on sirgel selle istumis asjanudse peal ja siis rusikatega tõmban seda kangi ülesse alla 3x10

lendamine hantlitega külgedele 3x10 10kg hantlid

siis on kõõhulihasel 3x20

trenasööri peal külje pealt keskele 3x10 30kg = see ma täpset nime ei tea kuid see pidi rinnalihast treenima

Kava on mul enda jaoks natuke ümber tehtud , kuid lähiajal pean ka seda muutma

jalgadele teen nii palju trenni et surun jalgadelt 3x10 90kg

ja jalgade surumist küljelt küljele 3x10 30kg taas ei tea masina nimetust

Seega sa treenid rinda, rinda, õlga, biitsepsit, õlga, kõhtu, rinda, natuke reie nelipealihast ja tuharalihast?

Kui on tahtmine jagada treeningkava mitme päeva peale, siis jaga näiteks nii, et üks trenn teed rind/triitseps, teine selg/biitseps ja kolmas jalg/õlg. Kui tahad jätkada umbes nagu praegu ja teha "üle keha" kava, siis praeguse võid kohe ära kustutada - puudub reie tagaosa, säär, selg jne. Ülekeha kava võta siitsamast Tööriistad -> Treeningkavad alt näiteks. Eelista vabu raskusi (hantlid ja kangid) masinatele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×