Jump to content
Ka1c

Toidulisandid: kas ja millal?

Recommended Posts

Tere, olen 19 a. noormees. Pikkust 170 cm ja kaalu 61 kg. Saalis olen käinud 6 kuud (kahjuks vaheaegadega erinevatel põhjustel). 3 kuud käisin trennis kasutades pärast trenni muscle+'i, kuid siis tuli paus vahele ning nüüd olen otsustanud jälle trenni minna.

Küsimus on järgmine: Kui ma teen jõutrenni 1,5-2h ning pärast seda ujun u. 0,5-1h, kas siis peaksin võtma muscle+'i pärast jõutrenni või alles pärast ujumist?

Teine küsimus oleks, kas 19 a. tohiks kasutada glutamiini(L-glutamiini) et saavutada paremaid tulemusi?

http://fitshop.fitness.ee/aminohapped/0/re...e%20%28250g%29/ <---

Tänud ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Jäta ujumine, kas jõusaali vabale päevale või hilisemaks, aga kui see pole võimalik, siis tasub v6tta Muscle+ peale jõusaali.

2)Toidulisandid ei ole imeasjad.

Muudetud kasutaja PumaZ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmetunniseid trenne küll ei soovita.

Aga üldiselt jooks sellisel juhul peale jõutrenni.

Ja glutamiini võid vabalt kasutada, kui arvad et sul just see puudu on..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina võtaksin muscle+ siis, kui ujumine lõpetatud. ujumine on ka trenni, kui päris sulla-mulla ei tee seal.

Ma võtaks peale ujumist ka, aga vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sulla-mulla plaanis küll polnud. Pigem ikka tõsine trenn ujumise näol. :D

Aga, kas Muscle+'i tohib tarvitada koos L-Glutamiiniga? (muscle+'is on juba glutamiin sees)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas toidulisandeid peab kohe peale trenni tarbima või võib ka umbes kuni 45 minutit hiljem?

Selles nende point ongi, et võimalikult kiiresti peale treeningut toitained sisse saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas toidulisandeid peab kohe peale trenni tarbima või võib ka umbes kuni 45 minutit hiljem?

Oleneb ikka toidulisandist. Mõnda tuleb tarbida kohe pärast trenni, mõnda enne trenni, mõnda enne magamaminekut jne. Täpsusta, millist lisandit sa silmas pead.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma mõtlesin kreatiini

Väikesteks doosideks päeva peale laiali jagada, millest üks peaks olema enne ja teine pärast trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väikesteks doosideks päeva peale laiali jagada, millest üks peaks olema enne ja teine pärast trenni.

Ah ma võtan iga päev 3-5g 1x päevas. Trennipäeval siis peale treeningut ja ei kurda ka tulemuste üle. See siis monohüdraadiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah ma võtan iga päev 3-5g 1x päevas. Trennipäeval siis peale treeningut ja ei kurda ka tulemuste üle. See siis monohüdraadiga.

Aga proovi nii nagu mina soovitasin ja vaata kuidas siis tulemused on :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga proovi nii nagu mina soovitasin ja vaata kuidas siis tulemused on :D

Et siis enne trenii ja peale trenni? Jagan siis 5g kaheks doosiks?

Ja vabal päeval palju soovitad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis enne trenii ja peale trenni? Jagan siis 5g kaheks doosiks?

Ja vabal päeval palju soovitad?

5g 3-5 doosiks iga päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen 19 a. noormees. Pikkust 170 cm ja kaalu 61 kg. Saalis olen käinud 6 kuud (kahjuks vaheaegadega erinevatel põhjustel). 3 kuud käisin trennis kasutades pärast trenni muscle+'i, kuid siis tuli paus vahele ning nüüd olen otsustanud jälle trenni minna.

Küsimus on järgmine: Kui ma teen jõutrenni 1,5-2h ning pärast seda ujun u. 0,5-1h, kas siis peaksin võtma muscle+'i pärast jõutrenni või alles pärast ujumist?

Teine küsimus oleks, kas 19 a. tohiks kasutada glutamiini(L-glutamiini) et saavutada paremaid tulemusi?

http://fitshop.fitness.ee/aminohapped/0/re...e%20%28250g%29/ <---

Tänud ette!

Ma loodan, et sa ülejäänud ajast burgereid näost sisse ei aja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×