Jump to content
atk111

Rebimine

Recommended Posts

Tere! olen 17-aastane, kaalun kusagil 75-80kg ja tahaks teada, et kas see on hea kui ma suudan rebida rinnani 77.5kg.(spetsiaalselt ei tegele sellega)

Ja tahaks veel teada, et mitu päeva võib lihastele puhkust anda. Ma puhkepäeviti jõusaalis ei käi ja mulle on viimasel ajal tunduma hakanud, et mu lihased muutuvad puhkepäeviti väiksemaks.

Muide, kas keegi oskab aidata mind ja öelda kuidas vanu postitusi fitnessist ära kustutada.

Muudetud kasutaja atk111 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! olen 17-aastane, kaalun kusagil 75-80kg ja tahaks teada, et kas see on hea kui ma suudan rebida rinnani 77.5kg.(spetsiaalselt ei tegele sellega)

Ja tahaks veel teada, et mitu päeva võib lihastele puhkust anda. Ma puhkepäeviti jõusaalis ei käi ja mulle on viimasel ajal tunduma hakanud, et mu lihased muutuvad puhkepäeviti väiksemaks.

Muide, kas keegi oskab aidata mind ja öelda kuidas vanu postitusi fitnessist ära kustutada.

Rinnani rebimine? Mis harjutus see veel on?

Ning teiseks mis vahet see teeb sulle kui keegi ütleb et "see on hea"? Kas sa siis lõpetad treenimise?

Ning puhkepäeviti ei lähe lihased väiksemaks, vastupidiselt just puhates lihased kasvavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhkepäevadel lähevad lihased selles mõttes jh väiksemaks, et peale trenni, on nad sul verd täis pumbatud ja siis nad on suured.

Puhkepäevadel aga ei ole nad verd täis jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17-aastaselt kui veel kordagi jõusaalis polnud käinud, kaalusin sama palju ja rinnale rebida jõudsin ka umbes sama palju.

Sama lihase treenimisel peab kindlasti paar päeva vahet olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×