Jump to content
priya

söömine

Recommended Posts

Tere Marek Kalmus!

Ma ei tea, kas Te saaksite mind isikliku dieedi koostamisel aidata. Olen väga suures hädas. Nimelt olen 25aastane tüdruk/naine ja eluaeg sporti teinud, peamiselt küll (üle 13 aasta aktiivselt) tennist kuid nüüd ka karate ja jõusaal. Kahjuks olin haige kaua ja nüüd on 168cm juures kehakaal 47kg ja juurde ei saa. Tahaks kohutavalt trenni minna, aga arst ei luba, et liiga nõrk. Ühesõnaga ma ei saa enda söömist korda ja kaal ei tõuse. Käin küll dieediõe juures, aga ta annab selliseid umbmääraseid soovitusi. Oleksin väga tänulik, kui oleks võimalik, et Te aitaksite mul endale isiklik konkreetne dieet koostada. Kulturismi asi on mulle uus suhteliselt, aga mulle meeldib teie mõtteviis ja suhtumine sellepärast julgengi Teilt abi paluda. Loodan väga, et saate mind aidata. ahan kohutavalt terveks ja tugevaks saada ja trenni minna.

Ette tänades,

Merilyn Priya

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Arvan, et saan ikka aidata. saada mulle mail-ile täpsed kirjeldused oma praegusest menüüst. Toidukordade kaupa, kellaajad, võimalikult täpne toidu kirjeldus(kogus, parim kui on kaalu järgi) ja kui füüsiliselt aktiivne praegu oled, mitu korda trenni näd. ja tr.aeg. Jaq milline treening. Kirjuta mulle välja vähemalt 4ja päeva toitumine.

marek@avancia.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×