Jump to content
sigrim

Jälle see toitumine.

Recommended Posts

Ma ei tea kohe, mis ma tegema pean ja loodan, et äkki targemad oskavad mind aidata.

Ma olen katsetanud erinevaid toitumisviise, aga ikka mulle ei mõju lihtsalt mitte midagi.

Ma olen 24 aastane 165 pikk ja 63 kilo. Teen nädalas 6 korda trenni. Teen 3 korda nädalas bodycombatit ja 3 korda lihastele mõeldud treeninguid p90x videote järgi.

Tellisin siit toitumiskava, aga sellega mul küll midagi alla ei läinud. Pigem vastupidi. Kavas oli ette nähtud süüa 1500 kalorit. Süsivesikuid 180 grammi, 120grammi valku ja 30 grammi rasva. Sellel ajal ma treenisin umbes 3 korda nädalas.

Siis proovisin süüa niimoodi, et sõin ainult 3 korda päevas ja kalorid hoidsin ikka 1500 kandis. Süsivesikuid sõin päevas umbes 60 grammi, valku 100grammi ja rasva 100grammi. Trenni tegin ka siis umbes 3 korda nädalas. Niimoodi toitudes mul ka midagi maha ei läinud ja lisaks sellele olid meeletud peavalud.

Praegu söön nii, et hoian oma kalorid umbes 1300 piires. Süsivesikuid söön 120grammi, valku 80grammi ja rasva 48 grammi. Vahepeal läheb nagu natuke alla, aga siis kui kahe nädala tagant teen sellise päeva, et söön natuke rohkem, siis tuleb kilo kohe otsa ja siis näen jälle nädal või 2 vaeva, et see kilo alla saada jälle.

Lisan veel, et söön enamus süsivesikud hommikuse pudruga, õhtupoole tulevad süsivesikud paprikast ja kurgist. Rasvad tulevad lõhest, pähklitest ja munast. Mingit rämpsu ma endale sisse ei aja, aga mitte kuidagi ei taha kaal alla minna ega sentimeetrid kaduda. Kui vahepeal natuke lähebki alla, siis võin kindel olla, et mõne aja pärast hakkab kaal lambist tõusma, ehki midagi ma oma toitumises ei muuda. Olen lihtsalt masenduses juba ja ei tea mida teha. Mida soovitate?

Muudetud kasutaja sigrim poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kohe, mis ma tegema pean ja loodan, et äkki targemad oskavad mind aidata.

Ma olen katsetanud erinevaid toitumisviise, aga ikka mulle ei mõju lihtsalt mitte midagi.

Ma olen 24 aastane 165 pikk ja 63 kilo. Teen nädalas 6 korda trenni. Teen 3 korda nädalas bodycombatit ja 3 korda lihastele mõeldud treeninguid p90x videote järgi.

Tellisin siit toitumiskava, aga sellega mul küll midagi alla ei läinud. Pigem vastupidi. Kavas oli ette nähtud süüa 1500 kalorit. Süsivesikuid 180 grammi, 120grammi valku ja 30 grammi rasva. Sellel ajal ma treenisin umbes 3 korda nädalas.

Siis proovisin paar nädalat süüa niimoodi, et sõin ainult 3 korda päevas ja kalorid hoidsin ikka 1500 kandis. Süsivesikuid sõin päevas umbes 60 grammi, valku 100grammi ja rasva 100grammi. Trenni tegin ka siis umbes 3 korda nädalas. Niimoodi toitudes mul ka midagi maha ei läinud ja lisaks sellele olid meeletud peavalud.

Praegu söön nii, et hoian oma kalorid umbes 1300 piires. Süsivesikuid söön 120grammi, valku 80grammi ja rasva 48 grammi. Vahepeal läheb nagu natuke alla, aga siis kui kahe nädala tagant teen sellise päeva, et söön natuke rohkem, siis tuleb kilo kohe otsa ja siis näen jälle nädal või 2 vaeva, et see kilo alla saada jälle.

Lisan veel, et söön enamus süsivesikud hommikuse pudruga, õhtupoole tulevad süsivesikud paprikast ja kurgist. Rasvad tulevad lõhest, pähklitest ja munast. Mingit rämpsu ma endale sisse ei aja, aga mitte kuidagi ei taha kaal alla minna ega sentimeetrid kaduda. Kui vahepeal natuke lähebki alla, siis võin kindel olla, et mõne aja pärast hakkab kaal lambist tõusma, ehki midagi ma oma toitumises ei muuda. Olen lihtsalt masenduses juba ja ei tea mida teha. Mida soovitate?

Ca 1500kcal on ainult Sinu BAV. Sellise treeningkoormuse juures peaks kaloraaž ööpäevas olema vähemalt 1900-2000, et Sul midagi üldse allapoole liikuma hakkaks. Ja ma kahtlen ka, et sa siit toitumiskava tellisid, kuid mine tea ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa süüa üle 1500 kalori, sest siis mul kaal tõuseb kohe. Iga päevaga muudkui tõuseb. Olen ka seda varianti proovinud, et sõin 1800 kalorit täis, aga siis jah kaal tõusis iga päevaga. Ainuke variant ongi see 1200 või 1300 kalorit, mis üldse mu kaalu natukenegi alla on liigutanud.

Tellisin siit kava umbes aasta tagasi. Siit tellitud kava järgi pidin sööma 3 korda päevas kodujuustu ja kavas olid sees ka kananuggetsid näiteks, mis mulle küll veits kahtlane tundus, aga noh profi tehtud ju siiski.... Kahjuks ei mõjunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah täiesti võimalik, et sinu toitumiskavas on tegemist liiga suure alakaloraažiga.

Eriti kui treeningkoormus on nii suur. Sellest võib olla raske taastuda isegi siis kui süüa palju ning kaloraaži positiivsena hoida. Mõtle mis praegu võib toimuda kui sööd veel eriti vähe.

Põhimõtteliselt sa nõuad oma kehalt niivõrd palju energiat, et trenni teha, kuid sa ei anna kehale vastu piisavalt palju toitaineid, et treeningutest taastuda ega korralikult keha energiaga varustada.

Ehk sinu keha on võib-olla täielikus nälja-ning ülekoormus režiimis. Sa tunned ennast kehvasti, nõrk ja paha on olla. Kaal ei lange kuna keha hoiab metsikult igat grammi rasva kinni kuna üritab end elus hoida. Sinu lihased, mis ületreeningu käigus niigi nõrgenevad - ei suuda taastuda ilma toitaineteta ning tagatippu võib keha su lihaseid üleüldse põletada energia saamiseks.

Kui pidada silmas kaalukaotus(rasvapõletus) dieete siis alati on targem alustada kergemalt (ehk väikse toidukoguste kärpimisega), kui et suurelt kohe toitumise kraanid kinni keerata.

Ma ei tea, mis treenerilt sa oma kava tellisid, kuid isegi kui treener on eksinud oma kavadega - siis peaks ta suutma vastavalt sinu olukorral ka vajalikud muudatused sisse viima.

Dieet kui selline ei tohiks oma kõige tasakaalukamal vormil avaldada halba mõju sinu tervisele. Ehk kui tehakse kõik õigesti siis rasv põleb, lihased säilivad. Energiat jätkub ning üldine tunne on hea.

Keha ei ole loll - kui tunned, et kuskilt valutab või paha on olla - see on märk sellest, et midagi on valesti.

Edit: See on veidi tobe jutt, et kaal kohe tõuseb kui kaloraaži tõstad. Aga muidugi tõuseb. Sa oled oma keha näljutanud - mis sa arvad, mida su keha tegema hakkab niipea kui esimest korda pidulaud ette antakse? Muidugi laeb ennast täis metsikult. See on normaalne.

Kui aga oled juba pikemat aega oma keha regulaarselt korralike toidukogustega varustanud siis ei ole ka kehal põhjust hakata rasvu eriliselt palju kehasse säilitama.

Mingi paarisaja kalorilise lisaga ei saa sul puht-füüsiliselt kaalutõusu tullagi. Mõtle ka. 200kcal on näiteks 50g süsivesikuid. Selleks, et sul kilode kaupa tuleks kaalu juurde peaksid sööma tuhandeid lisakaloreid päevas. Mõtle sellele.

Inimesed ei lähe paksuks üleöö - see on nädalate ja kuude õgimise tulemus. Ära karda toitu!

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaal kaaluks, aga peegelpilt??!? :)

Kaua sa neid kavasid jälgisid, enne kui ise muudatusi sisse viima hakkasid? Muutused toimuvad kuudega ja alguses on kõikumine normaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaal kaaluks, aga peegelpilt??!? :)

Kaua sa neid kavasid jälgisid, enne kui ise muudatusi sisse viima hakkasid? Muutused toimuvad kuudega ja alguses on kõikumine normaalne.

Siit tellitud kava järgi toitusin umbes poolteist kuud, aga no tõesti motivatsioon kaob ju ära, kui mingitki tulemust pole. Teisi meetodeid olen kuu aega proovinud. Kui 60g süsikaid sõin, siis pea lihtsalt nii hullult valutas, et mees sundis mind lõpuks süsikaid juurde lisama. 1800 kalorit ma sõin umbes nädal aega, sest lihtsalt ei tahtnud päris palliks muutuda.

Peegelpildist ma ei saa midagi eriti aru. Tunnen rasva all mugerikke kõhu peal, aga no suure polstri alt, nad ei hakka ju kunagi paistma:D

Muudetud kasutaja sigrim poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa süüa üle 1500 kalori, sest siis mul kaal tõuseb kohe. Iga päevaga muudkui tõuseb. Olen ka seda varianti proovinud, et sõin 1800 kalorit täis, aga siis jah kaal tõusis iga päevaga. Ainuke variant ongi see 1200 või 1300 kalorit, mis üldse mu kaalu natukenegi alla on liigutanud.

Tellisin siit kava umbes aasta tagasi. Siit tellitud kava järgi pidin sööma 3 korda päevas kodujuustu ja kavas olid sees ka kananuggetsid näiteks, mis mulle küll veits kahtlane tundus, aga noh profi tehtud ju siiski.... Kahjuks ei mõjunud.

Esimestel päevadel või ka nädalatel, kui lähed üle kontrollitud toitumisele, siis kaal võibki tõusta, veidi hiljem see stabiliseerub ja siis hakkab langema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah täiesti võimalik, et sinu toitumiskavas on tegemist liiga suure alakaloraažiga.

Eriti kui treeningkoormus on nii suur. Sellest võib olla raske taastuda isegi siis kui süüa palju ning kaloraaži positiivsena hoida. Mõtle mis praegu võib toimuda kui sööd veel eriti vähe.

Põhimõtteliselt sa nõuad oma kehalt niivõrd palju energiat, et trenni teha, kuid sa ei anna kehale vastu piisavalt palju toitaineid, et treeningutest taastuda ega korralikult keha energiaga varustada.

Ehk sinu keha on võib-olla täielikus nälja-ning ülekoormus režiimis. Sa tunned ennast kehvasti, nõrk ja paha on olla. Kaal ei lange kuna keha hoiab metsikult igat grammi rasva kinni kuna üritab end elus hoida. Sinu lihased, mis ületreeningu käigus niigi nõrgenevad - ei suuda taastuda ilma toitaineteta ning tagatippu võib keha su lihaseid üleüldse põletada energia saamiseks.

Kui pidada silmas kaalukaotus(rasvapõletus) dieete siis alati on targem alustada kergemalt (ehk väikse toidukoguste kärpimisega), kui et suurelt kohe toitumise kraanid kinni keerata.

Ma ei tea, mis treenerilt sa oma kava tellisid, kuid isegi kui treener on eksinud oma kavadega - siis peaks ta suutma vastavalt sinu olukorral ka vajalikud muudatused sisse viima.

Dieet kui selline ei tohiks oma kõige tasakaalukamal vormil avaldada halba mõju sinu tervisele. Ehk kui tehakse kõik õigesti siis rasv põleb, lihased säilivad. Energiat jätkub ning üldine tunne on hea.

Keha ei ole loll - kui tunned, et kuskilt valutab või paha on olla - see on märk sellest, et midagi on valesti.

Edit: See on veidi tobe jutt, et kaal kohe tõuseb kui kaloraaži tõstad. Aga muidugi tõuseb. Sa oled oma keha näljutanud - mis sa arvad, mida su keha tegema hakkab niipea kui esimest korda pidulaud ette antakse? Muidugi laeb ennast täis metsikult. See on normaalne.

Kui aga oled juba pikemat aega oma keha regulaarselt korralike toidukogustega varustanud siis ei ole ka kehal põhjust hakata rasvu eriliselt palju kehasse säilitama.

Mingi paarisaja kalorilise lisaga ei saa sul puht-füüsiliselt kaalutõusu tullagi. Mõtle ka. 200kcal on näiteks 50g süsivesikuid. Selleks, et sul kilode kaupa tuleks kaalu juurde peaksid sööma tuhandeid lisakaloreid päevas. Mõtle sellele.

Inimesed ei lähe paksuks üleöö - see on nädalate ja kuude õgimise tulemus. Ära karda toitu!

Hmm. No suur tänu. Pean siis äkki ikka proovima vähemalt 1500 kaloritki täis süüa, aga mille arvelt? Süsikaid pole vist enam mõtet lisada?

Kaal ei tõusnud jah kilode viisi, aga no kolmsada grammi vähemalt päevas. Ega kaua ei julgend niimoodi süüa ju:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Häid rasvu juurde! Neid peaks olema vähemalt 1g keha kg kohta (sul hetkel vaid 30g). Lisad veel 40g ja ongi ca 360-400 kcal nagu maast leitud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Häid rasvu juurde! Neid peaks olema vähemalt 1g keha kg kohta (sul hetkel vaid 30g). Lisad veel 40g ja ongi ca 360-400 kcal nagu maast leitud!

Praeguse toitumise järgi ma söön umbes 50g rasva päevas. Siit tellitud kava järgi pidin sööma 30.:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siit tellitud kava järgi toitusin umbes poolteist kuud, aga no tõesti motivatsioon kaob ju ära, kui mingitki tulemust pole. Teisi meetodeid olen kuu aega proovinud. Kui 60g süsikaid sõin, siis pea lihtsalt nii hullult valutas, et mees sundis mind lõpuks süsikaid juurde lisama.

Peegelpildist ma ei saa midagi eriti aru. Tunnen rasva all mugerikke kõhu peal, aga no suure polstri alt, nad ei hakka ju kunagi paistma:D

60g süsivesikuid on vähe tõesti sel juhul, kui toitumine niigi tugevas alakaloraazis on. Peavalu normaalne keha reaktsioon.

Aga Gmasteril õigus. Visuaalne pilt loeb palju. Kaalunumber on lihtsalt üks vahend arengu jälgimiseks. See ei ole A ega O.

Täiesti võimalik on teatud kogustes rasva kehas põletada ning samal ajal lihast kasvatada. Ehk kaal võib tõusta samas kui rasvaprotsent väheneb. See aga on totaalselt kõiksugu inimeste loogika vastane ning seda ei taheta kudagi uskuda. Et suurem kaal = parem väljanägemine teinekord.

Poolteist kuud peaks olema piisav aeg, et kava tulemusi annaks. Mul jääb mulje, et kas treener on täiegi puusse pannud või oled sa seda ise teinud.

Milline oli sinu toitumine enne? Kaloraazi poole pealt? Sellest punktist alates kus su kaal oli stabiilne ei tohiks kohe alguses küll suurt vähemaks kärpida kui mingi 300-500kcal. Isegi see võib liiast olla. Kiirustades ei jõua kuhugi tavaliselt.

Kõige tähtsam on aga muuta oma suhtumist. Ehk ei tasu karta lühiajalisi kõikumisi ega ka pikemate perioodide valearvestusi.

Kui kõik õigesti teha siis tulevad ka tulemused. Sageli on keha eripärad sellised, mis vajavad nõksa teistsugust lähenemist. Kindlasti on vaja seda kõike treeneriga läbi rääkida, et leida individuaalsed lahendused.

Ära anna alla - kuid ära hakka ka ekstreemsustega pihta. :)

See on nii tavaline, et dieedi ajal mõnel kaal ei kuku - võetakse koguseid väiksemaks. Ja väiksemaks ja väiksemaks. Lõpuks on toidukavas ainult üks õun päevas ning ollakse totaalselt masendunud. Siis süüakse üks päev "kogemata" üks normaalne toidukogus ja siis nutetakse, et kõik rikuti ära. Siis oksendatakse välja jne jne jne. Niimoodi sõidabki mõnel katus ära.

Vaata, et sinuga seda ei juhtu. :D

Kurat... lugesin su algse postituse uuesti läbi ning kuidas ma seda küll tähele ei pannud. ;)

Rasvu totaalselt liiga vähe.

30g? 48g? Unusta ära.

Võta ette treeneri originaalne kava ning lisa sinna umbes 50g rasvu. Pähklid, lihad, kalad mida iganes. Sellise rasvakogusega pole ka ime, et su keha hoiab igat viimastki piiska kinni. Nii tõuseb ka su kaloraaž normaalsuse piiridesse.

Vaata, et sa kogemata treeneri toitumiskava valesti ei lugenud ja 8-t 3-ga segamini ei ajanud vms.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praeguse toitumise järgi ma söön umbes 50g rasva päevas. Siit tellitud kava järgi pidin sööma 30.:)

Ei kõla loogiliselt, mingi suvaline kasutaja tegi kava? :D

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kohe, mis ma tegema pean ja loodan, et äkki targemad oskavad mind aidata.

Ma olen katsetanud erinevaid toitumisviise, aga ikka mulle ei mõju lihtsalt mitte midagi.

Ma olen 24 aastane 165 pikk ja 63 kilo. Teen nädalas 6 korda trenni. Teen 3 korda nädalas bodycombatit ja 3 korda lihastele mõeldud treeninguid p90x videote järgi.

Tellisin siit toitumiskava, aga sellega mul küll midagi alla ei läinud. Pigem vastupidi. Kavas oli ette nähtud süüa 1500 kalorit. Süsivesikuid 180 grammi, 120grammi valku ja 30 grammi rasva. Sellel ajal ma treenisin umbes 3 korda nädalas.

Siis proovisin paar nädalat süüa niimoodi, et sõin ainult 3 korda päevas ja kalorid hoidsin ikka 1500 kandis. Süsivesikuid sõin päevas umbes 60 grammi, valku 100grammi ja rasva 100grammi. Trenni tegin ka siis umbes 3 korda nädalas. Niimoodi toitudes mul ka midagi maha ei läinud ja lisaks sellele olid meeletud peavalud.

Praegu söön nii, et hoian oma kalorid umbes 1300 piires. Süsivesikuid söön 120grammi, valku 80grammi ja rasva 48 grammi. Vahepeal läheb nagu natuke alla, aga siis kui kahe nädala tagant teen sellise päeva, et söön natuke rohkem, siis tuleb kilo kohe otsa ja siis näen jälle nädal või 2 vaeva, et see kilo alla saada jälle.

Lisan veel, et söön enamus süsivesikud hommikuse pudruga, õhtupoole tulevad süsivesikud paprikast ja kurgist. Rasvad tulevad lõhest, pähklitest ja munast. Mingit rämpsu ma endale sisse ei aja, aga mitte kuidagi ei taha kaal alla minna ega sentimeetrid kaduda. Kui vahepeal natuke lähebki alla, siis võin kindel olla, et mõne aja pärast hakkab kaal lambist tõusma, ehki midagi ma oma toitumises ei muuda. Olen lihtsalt masenduses juba ja ei tea mida teha. Mida soovitate?

Rahu, ainult rahu! ...on siin põhiline soovitus.

Ära hoia ennast ühesuguste numbrite ja normide peal.

Me oleme kõik erinevad...ja meile sobivad toiduained on ka erinevad. Katseta ja varieeri.

Enese alatoitumuses hoidmine on tõeline lõks, millest väljatulek tahab aega ja kannatust.

Treeningud on ka liialt monotoonsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rahu, ainult rahu! ...on siin põhiline soovitus.

Ära hoia ennast ühesuguste numbrite ja normide peal.

Me oleme kõik erinevad...ja meile sobivad toiduained on ka erinevad. Katseta ja varieeri.

Enese alatoitumuses hoidmine on tõeline lõks, millest väljatulek tahab aega ja kannatust.

Treeningud on ka liialt monotoonsed.

Treeninguid ise küll monotoonseks ei pea, sest P90X programmi järgi nad vahetuvad iga kuu.:) Aeroobsed osad lihtsalt vahetasin intensiivsemate vastu, kui seal ette nätud oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mis te muidu arvate, kui ma söön ütleme 1800 kalorit päevas ja kaal tõuseb alguses. Et kui kaua ta niimoodi tõuseb siis? Millal ta ükskord langema hakkab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ta peab langema kui üks hetk tähele paned ,et kõhupeal olev rasvavoldike on hakanud kahanema?Ja palun nüüd mitte paanikasse sattuda et oi kus nüüd lihased hakkavad vohama, ei hakka nad midagi nii kergesti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mis te muidu arvate, kui ma söön ütleme 1800 kalorit päevas ja kaal tõuseb alguses. Et kui kaua ta niimoodi tõuseb siis? Millal ta ükskord langema hakkab?

Väga individuaalne. Aga nagu mainiti siis kaalunumber ei näita veel alati sinu vormi headust.

Kui keegi ütleks, et 10kg raskemana võiksid näha tunduvalt parem välja - kas see ehmataks sind? :) - Lihas kaalub rohkem kui rasv. Kui suudad asendada liigse rasva ajapikku lihasega siis võtad kaalus juurde, kuid näed kõvasti parem välja.

Kõigepealt proovi mingi nädal aega 1800kcal juures toitumist hoida ja siis vaatab edasi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga individuaalne. Aga nagu mainiti siis kaalunumber ei näita veel alati sinu vormi headust.

Kui keegi ütleks, et 10kg raskemana võiksid näha tunduvalt parem välja - kas see ehmataks sind? :) - Lihas kaalub rohkem kui rasv. Kui suudad asendada liigse rasva ajapikku lihasega siis võtad kaalus juurde, kuid näed kõvasti parem välja.

Kõigepealt proovi mingi nädal aega 1800kcal juures toitumist hoida ja siis vaatab edasi. :D

Ok, proovin:)

Ja minugi poolest ma võiks tegelt 10 kilo raskem olla, kui see rasv pealt ära haihtuks. Mu mõõdud võiksid ka isegi samad olla, aga rasva asemel võiks lihas olla.;) Praeguseni on aga alati nii olnud, et mida suurem kaal, seda suuremad mõõdud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere jälle.

Sõin eile siis umbes 1600 kalorit ja tänaseks oli juba kaalutõus 400 grammi hommikul.

Igatahes üritan süüa siiski 1800 täis täna, aga ma ei tea mille arvelt. Trükkisin oma menüü, mida täna süüa plaanin, kalkulaatorisse ja saan sellise tulemuse.

1648.95 Kcal

Rasva: 73.75 g.

Valku: 98.2 g.

Süsivesikuid: 145.99 g.

Kiudaineid: 29.25 g.

Mida ma siis veel lisama peaksin, et 1800 kokku saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere jälle.

Sõin eile siis umbes 1600 kalorit ja tänaseks oli juba kaalutõus 400 grammi hommikul.

Igatahes üritan süüa siiski 1800 täis täna, aga ma ei tea mille arvelt. Trükkisin oma menüü, mida täna süüa plaanin, kalkulaatorisse ja saan sellise tulemuse.

1648.95 Kcal

Rasva: 73.75 g.

Valku: 98.2 g.

Süsivesikuid: 145.99 g.

Kiudaineid: 29.25 g.

Mida ma siis veel lisama peaksin, et 1800 kokku saada?

Osta näiteks üks pakk (500ml) maitsestamata jogurtit ning kasuta sellest umbes pool ära kas lihatoitude kastmeks või kohupiima/kodujuustu kastmeks.

Annab sulle nii rasvu, valke kui süsivesikuid normaalsetes kogustes. Ma ei tea, kas see sul juba menüüs sees või mitte - aga kui ei ole siis võid proovida.

Hetkel tundub, et sul on toitainete vahekord suht paigas. Kui tunned, et mõne eine vahel kipub kõht tühjaks minema siis lisa esimesele einele nõksa rasvu näiteks. Hoiab kõhu kauem täis.

10% hapukoort näiteks mõne eine kõrvale kastmeks...

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×