Jump to content
jakkru

Treeningpäevik

Recommended Posts

Väga lihtne:

Mul on kava koos sisestuslahtritega välja prinditud. Sinna kirjutan trenni ajal oma raskused-seeriad-kordused üles ja siis pärast kodus teen sellest Excelisse ka digikoopia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennis pole kunagi viitsinud kirjutamisele aega raisata, siiamaani on õnneks kõik meelde jäänud ja kirjutan pärast trenni kodus. Ehk on kunagi hea lastele midagi näidata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teen tagurpidi. Trenni kirjutan kodus valmis ja trennis ainult loen maha mida tegema pean. ;)

Nii on parem tõesti, on kindel siht silme ees :) Samas ei tee rohkem ega vähem vaid täpselt niipalju kui vaja. ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii on parem tõesti, on kindel siht silme ees :) Samas ei tee rohkem ega vähem vaid täpselt niipalju kui vaja. ^_^

Täpselt. Arenguplaan täpselt paigas, ei hakka trenni ajal leiutama ja katsetama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpselt. Arenguplaan täpselt paigas, ei hakka trenni ajal leiutama ja katsetama.

Vot see on kahe otsaga asi minu arvates:

See küll ühes küljest distsiplineerib sest kõik on selgelt kirjas mida on vaja teha kuid samas ta ei võimalda improviseerida kui jõud on tol päeval veidi üle või alla normi. Minu isiklik arvamus on see et kui ikka tundub et jõudu on päeval küllaga, siis tuleb ikka ennast sundida. Mul pole pea ükski rekord jõusaalis tulnud niimoodi et mõtlen et nüüd lähen ja üritan. See on ikkagi tunnetuse küsimus tol päeval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot see on kahe otsaga asi minu arvates:

See küll ühes küljest distsiplineerib sest kõik on selgelt kirjas mida on vaja teha kuid samas ta ei võimalda improviseerida kui jõud on tol päeval veidi üle või alla normi. Minu isiklik arvamus on see et kui ikka tundub et jõudu on päeval küllaga, siis tuleb ikka ennast sundida. Mul pole pea ükski rekord jõusaalis tulnud niimoodi et mõtlen et nüüd lähen ja üritan. See on ikkagi tunnetuse küsimus tol päeval.

Ma ei tee rekordeid ega isegi mõtle nendele. Ego on ammu minema visatud. Kükki teen näiteks 30%-ga kunagisest maxist. Surumises lähen nii kõrgele, kui 55% maxist. Ei näe mingit vajadust rohkema järele. Iga trenni lõpuks on mu jõuvarud sellised, et võiksin veel mitu tundi samamoodi reaalselt treenida.

Minu jaoks ei ole vahet, kas on hea päev või halb päev. Eesmärk on iga trenn pisike samm edasi astuda, ei muud. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, spordisõbrad!



Kui sa otsid lisamotivatsiooni olla sel aastal sportlikult veel aktiivsem, siis siin on just sinu võimalus!



Korraldame veebruarikuus sellise toreda võistluse!



Ettevõtmise eesmärgiks on inimesi senisest aktiivsemalt ja regulaarsemalt treenima saada. Veebruari jooksul peavad osalejad täitma SportID keskkonnas olevat spordipäevikut. Võistlejatel tuleb sinna oma trennid/kehaline aktiivsus üles märkida ja tublimatele on ka auhinnad.



Kui soovite uuel aastal uue hooga treenima hakata, siis kiiresti registreerima ja osalema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kasutan muscle&fitness hersi jõusaalipäivikut ja vaatan, et need seal revalis täitsa popid juba. Saab apollost osta. Telefoni kaasa ei vea, aga miks ka mitte, kui seal kellelgi mõni kasulik äpp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel on ka Androidi turul uus äpp Gym Diary, mida mina isiklikult koos sõpradega hetkel arendan (vihjeks uus äpp tuleb 2 nädala pärast välja uuenduste ja bug fixidega ning ka iOS versioon muutub saadavaks)

Üks küsimus teile siin, kas jõusaali äpis võiks ka olla kirjeldatud erinevaid treenimiste metoodikaid kirjaldustega jne (mis on superset, giant set, deloading faasid jne) või ei leiaks inimesed sellele väärtust treeningäppides?

Andke teada mis arvate !

gymdiary.eu

rainar@gymdiary.eu

Muudetud kasutaja RainarV poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BodySpace e. bodybuilding.com'i app on väga hea dropsetide, rest-pause jms jaoks....

Lisaks saadab iga nädal ülevaate sinu treeningnädalast - mis hästi, mis halvasti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×