Jump to content
jakkru

Treeningpäevik

Recommended Posts

Tere

Küsimus siis milliseid vahendeid kasutatakse trenni salvestamiseks/jälgimiseks?

Ise hakkasin kasutama keskkonda www.trennihunt.ee mis võimaldab saalis läbi telefoni salvestada oma trenn ja annab ka erinevate graafikutega tulemused. Ehk siis ei pea ise arvutama, et teada saada tõstete arvu/raskusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Küsimus siis milliseid vahendeid kasutatakse trenni salvestamiseks/jälgimiseks?

Ise hakkasin kasutama keskkonda www.trennihunt.ee mis võimaldab saalis läbi telefoni salvestada oma trenn ja annab ka erinevate graafikutega tulemused. Ehk siis ei pea ise arvutama, et teada saada tõstete arvu/raskusi.

Ka Fitness.ee keskkonnas on treeningpäevik täiesti olemas.

Leiad SIIT.

B)

Kõik ühest kohast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitähh olen vaadanud ja proovinud aga kahjuks ei saa seda otse saalis täita ja ka treeningkava eelnev koostamine on puudu (niipalju kui mina aru saan) e. siis läbi mobiili ei viitsi niipalju kirjutada. Ilmselt olen lihtsalt laisk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul on nutitelefon, siis soovitan fitness builderit, mida ma ka ise kasutan. Treeningkavade valik on seal meeletu + saad ka enda kavasid luua, tulemusi graafiliselt võrrelda ja, kui exceli fänn oled, siis saad need ka endale failina saata. Täielik all in one lahendus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest WIndPower

mul yks töökaaslane kasutab Kendo androidi, suurusega ca.220x150mm.

J6usaali programmis sees tohutult harjutusi, koostad kava: kordused, seeriad, pausid jne. annab teada harjutuse alustamistest piiksudes jne. ilmselt ka söögiharjumused, kaloraaz jne.

€100-ga saab kätte, vähemalt soomest. uuri, ehk sobib.

http://www.expert.fi/Tuotteet/Tietokoneet/...neet/Kendo_-_M7

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan jefiti nimelist Androidi rakendust (http://www.jefit.com/feature/).

Plussid: * Piisav sisseehitatud harjutustepank, võimalus lisada custom harjutusi.
* Mõõdab seeriate vahelisi pause
* Arvutab välja iga harjutuse 1RM.
* Kava planeerija toetab ka superseeriaid ( ise ei ole järele proovinud ).
* Võimalus vaadata ja redigeerida trennilogisid (näiteks raskus, või korduste arv valesti sisestatud)
* Kavad ja harjutuste ajalugu sünkroniseeritakse weebiliidesega
* weebiliideses võimalus vaadata graafikuid, vaadata ja muuta kavasid

Miinuseid ka
* Tasulist versiooni ei saa Eestist rootimata seadmest osta ( kivi google kapsaaeda ).
* Harjutuse värskeim ajalugu on lingitud mitte harjutuse külge, vaid harjutuse-nädalapäeva külge. Kui teha samu harjutusi samadel nädalapäevadel, siis toimib ilusasti - lahtrid on eeltäidetud viimatiste andmetega. Kui aga teha libiseva kavaga, või mõne Rippetoe kava järgi, siis ei mäleta ta reedel esmaspäevasest kükist mitte midagi. Tuleb minna logidest vaatama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kasutan jefit nimelist Androidi rakendust (http://www.jefit.com/feature/).

Plussid:

* Piisav sisseehitatud harjutustepank, võimalus lisada custom harjutusi.

* Mõõdab seeriate vahelisi pause

* Arvutab välja iga harjutuse 1RM.

* Kava planeerija toetab ka superseeriaid ( ise ei ole järele proovinud ).

* Võimalus vaadata ja redigeerida trennilogisid (näiteks raskus, või korduste arv valesti sisestatud)

* Kavad ja harjutuste ajalugu sünkroniseeritakse weebiliidesega

* weebiliideses võimalus vaadata graafikuid, vaadata ja muuta kavasid

Miinuseid ka

* Tasulist versiooni ei saa Eestist rootimata seadmest osta ( kivi google kapsaaeda ).

* Harjutuse värskeim ajalugu on lingitud mitte harjutuse külge, vaid harjutuse-nädalapäeva külge. Kui teha samu harjutusi samadel nädalapäevadel, siis toimib ilusasti - lahtrid on eeltäidetud viimatiste andmetega. Kui aga teha libiseva kavaga, või mõne Rippetoe kava järgi, siis ei mäleta ta reedel esmaspäevasest kükist mitte midagi. Tuleb minna logidest vaatama.

Hakkasin ise ka hiljuti seda kasutama ning tundub väga hea olevat. Märksa etem kui vihikuga ringi käia ja lapata nädalavanuseid numbreid.

Superset'id täitsa toimivad, järgi proovitud. Võiks kuidagi olla ka dropset'e võimalik märkida. Erineva harjutusena ka tobe hakata neid sisestama.

Ei teadnudki seda, et logi pannakse konkreetse päeva külge - suht jama. Paraku tuleb ikk aeg-ajalt mingid päevad edasi nihutada.

Aga vaatamata sellele soovitan soojalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkasin ise ka hiljuti seda kasutama ning tundub väga hea olevat. Märksa etem kui vihikuga ringi käia ja lapata nädalavanuseid numbreid.

Superset'id täitsa toimivad, järgi proovitud. Võiks kuidagi olla ka dropset'e võimalik märkida. Erineva harjutusena ka tobe hakata neid sisestama.

Ei teadnudki seda, et logi pannakse konkreetse päeva külge - suht jama. Paraku tuleb ikk aeg-ajalt mingid päevad edasi nihutada.

Aga vaatamata sellele soovitan soojalt!

vanasti kirjutasid, et "põhimõtte pärast ei taha telefoni saali kaasa võtta - segaja!" :D :D :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitan fitness.ee blogi kasutada treeningpäeviku jaoks. Sest kui sul on harjutusi nii palju, et sa ei jõua meelde jätta, mis trennis tegid, siis arvatavasti sul neid veits liiga palju:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma soovitan fitness.ee blogi kasutada treeningpäeviku jaoks. Sest kui sul on harjutusi nii palju, et sa ei jõua meelde jätta, mis trennis tegid, siis arvatavasti sul neid veits liiga palju:)

See kehtib vaid alguses. Mul on praegu küll tükk tegu, et tänast trenni meenutada.

Kui kellelgi huvi näitest, milline võib üks kole rinnapäev välja näha, siis palun. Iga päev sellist asja meenutada? :D

Rinnapäev

Ise laiskusest ei pea trennipäevikut, aga vana lahendust pastakas + märkmik ei asenda nüüd küll miski.

Muud midagi, aga telefoni näppivad "rauakummardajad" tunduvad lihtsalt naljakad. No hard feelings.

[Oman ka nutitelefoni, aga magneesiumiste näppudega seda silitama ikka ei hakkaks.]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanasti käidi trennis trenni tegemas, mitte telefoni häkkimas.

Ma arvan, et Mr Olympia kandidaatidest ei käi jõusaalis mobla seest treeningkava ja harjutusi otsimas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanasti käidi trennis trenni tegemas, mitte telefoni häkkimas.

Ma arvan, et Mr Olympia kandidaatidest ei käi jõusaalis mobla seest treeningkava ja harjutusi otsimas.

Ajad muutuvad, see ei tee kuidagi treeningkvaliteeti halvemaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanasti käidi trennis trenni tegemas, mitte telefoni häkkimas.

Ma arvan, et Mr Olympia kandidaatidest ei käi jõusaalis mobla seest treeningkava ja harjutusi otsimas.

Neil ilmselt oma "nutitelefon" treeneri formaadis olemas. Ise kasutan rakendust nimega iFitness.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutan ise vihikut et raskuseid ja kg-me kirja panna, et järgmine trenn teaks millega eelmine kord tegin. Selle järgi on hea vaadata kust tõsta ja areneda. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×