Jump to content
night596

Jõusaal inimese elus

Recommended Posts

Jõusaal inimese elus.

Küsimused :

1. Mis on jõusaal ?

2. Milline on jõusaalide tehniline varustus ?

3. Milliseid lisateenuseid jõusaal pakub ?

4. Mida jõusaali külastamine inimesele annab ?

5. Milline on jõusaalide tüüpiline hinnakiri ?

6. Millised inimesed jõusaali külastavad ?

7. Millest sõltub harjutuste valik ja milline on erinevate harjutuste mõju inimestele ?

8. Mitu korda nädalas peaks jõusaali külastama ja kui pikk peaks üks jõusaali külastus olema ?

9. Kas jõusaal võib inimese tervist kahjustada ?

10. Mida tuleks peale jõusaali külastamist teha ?

11. Kas peale jõusaali tuleks lihaseid venitada ja miks ?

12. Milliseid toidulisandeid oleks soovituslik paralleelselt jõusaali külastamisega kasutada ja milline on nende mõju ?

13. Milline on minu isiklik jõusaali kasutamise kogemus ?

14. Mida jõusaali külastamisel valesti tehakse ?

15. Kas alkohol , suitsetamine ja narkootikumite kasutamine sobib jõusaaliga kokku ?

16. Milline on õige toitumine ja treeningkava inimesele, kes käib jõusaalis ?

17. Kas on mõtet pidada treeningupäevikut ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see ei ole ju uurismustöö vaid pigem mingi referaat vms.

sa loodad, et mõned aktivistid vastavad kõikidele küsimustele ära, sa copy pasted need, paned parema kokku ja esitad selle kellele iganes.

uurismustöö oleks pigem see, et küsimused ala mitu korda käid jõusaalis, kus käid, palju maksab, vanus jne jne. seega umbes valikvastustega küsimused.

Muudetud kasutaja Char27 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul vastamise vastu pole midagi, hea meelega aitan kaasa kuid ma arvan et see küsimustik vajab oluliselt lihvi.

Esiteks küsimused 3 ja 5 ning mingil määral ka 4 saaksid sa välja uurida jõusaalide kodulehti külastades. Ning kuna jõusaale on väga erinevaid, siis selliste küsimuste puhul sa jäädki vastuseid kirjutama.

Paljud küsimused on jällegi sellised millele sa leiaksid vastused erinevaid artikleid lugedes (s.h ka teaduslikke artikleid- kasuta Google Scholar'it) näiteks alkoholi mõju treeningule, venitamine ja muud sarnased. Su uurimustöö tuleb palju parem kui sa saad tuua näiteid teaduslikest uuringutest, mitte mida mingi tüüp arvab mis ei pruugi üldse õige olla.

Mõnele küsimusele nagu näiteks toitumine ja treeningkavad on mustmiljon vastust sõltuvalt inimese eesmärkidest ja muudest teguritest nii et see on veidi mõttetu üritada selliste küsimuste puhul mingit küsitlust teha.

Inimestelt kes käivad jõusaalis võiksid sa pigem küsida järgnevaid küsimusi:

- Mis on sinu jaoks jõusaal ja mis teeb ühe jõusaali heaks (varustus, asukoht, jne)?

- Miks sa käid jõusaalis ja mis on sinu treeningu eesmärk?

Ja igasugused muud isikliku kogemuse/arvamusega seotud küsimused.

Ausalt öeldes jääb hetkel mulje nagu sa ei viitsi ise mitte mingit uurimist teha vaid ootad et teised teeksid sinu eest ära. Kuigi on väga hea kaasata ka jõusaalikülastajate arvamusi, pead sa ka ise artiklites tuhnima ja sealt vajalikku infot noppima.

Muudetud kasutaja matjusm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

küsimustele vastamine võtab kõvasti aega. hetkel ei viitsi seda teha, ehk homme.

oleks võinud küsimustiku koostada mõnel selleks ette nähtud saidil, siis oleks sellele lihtsam vastata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui lolliks teema autor teisi peab, et loodab ise sõrmegi liigutamata koolitööle vastuseid saada? Eriti hea on ka suhtumine, et "vastake küsimustele, aga ega ma kõiki ilmselt ei arvesta". Rääkimata sellest, et vastused *kõigile* küsimustele on siinsamas fitnessi lehel või foorumis olemas, kui vaid viitsiks pool tundi vaeva näha. Nõrk!

P.S. Ja küsimused on jaburad, et mitte öelda halvema sõnaga. Esiteks -- enamikule on minimaalne vastus pigem 5-10 lk kui paar lauset. Teiseks, mis üldistav "inimene" see on, kellest küsimused räägivad? "Milline on õige toitumis- ja treeningkava inimesele, kes käib jõusaalis" -- inimene nagu algaja bodyfitnessist või kogenud jõutõstja, 60-kilone naine või 100-kilone mees -- ja 100-kilone mees, kes tahab veel kasvada või 100-kilone mees, kes tahab alla võtta? Ehk annab mõtlemisainet.

Muudetud kasutaja belvedere poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastata saab ka lühidamalt. Jõusaal = elu.

Liitun!

Koht, kus saab elu kvaliteetsemas muuta.

Aga võib ka öelda, et jõusaal on saal, kus on masinad, mis on välja töötatud inimesele lihaste arendamiseks. :P

Teema algatajale:

mul pole mingit muret kaasa aidata uurimustööle, kui töö tegija näitab üles austust vastajate vastu, koostades korraliku küsimustiku.

Olen ka ise uurimustööd teinud ning tean öelda, et vastusevariantidega küsimused on alati paremad- muidu räägitakse sajast erinevalt masinast sulle ning järeldusi annab ikka teha.

Ja "vähemalt kolm inimestki" ei kõla hästi. Kui usutavana kõlaks fakt : Üks kolmest vastanuist leidis, et parimaks treenimise ajaks on õhtupoolik, ?? B)

Ole tubli ja näe veidi rohkem vaeva, siis tahame ka meie anda enda panuse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No sorry kui ma valesti kirjutasin , kirjutaga kõik omad vastused hiljem valin neist parima , uurimistööd enda kohta kirjutada pole eriti mõted , mul oleks vaja võrdlust .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurimistööks seda nende küsimuste põhjal ei saa küll pidada. Soovitan valida natuke mõistlikumad küsimused ning sobivam andmete kogumise meetod.

Muudetud kasutaja R.Thompson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme täidan ära küsimustiku. Mis mulje aga see jättis; kui ma paremini ei teaks, siis see meentuab lühikokkuvõtet kellegile, kes soovib spordiga tegelema hakata. Suht treeningu A&O-d on küsitud.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No saage aru uurimis tööd ma ei saa ainult enda kohta kirjutada , mul on vaja võrdlust , teist inimeste arvamust jne .

Muidugi kuid pooltele su küsimustest leiaksid sa vastuse artikleid lugedes ja ise uurides.

Näiteks: mis sa arvad kumb kõlab ühes uurimustöös paremini:

1) Kasutaja Muscleboy666 arvab kusagil foorumis venitamise kohta....

2) Harvardi ülikooli teadlased tegid uuringu venitamise mõju kohta enne ja pärast jõutreeningut ja jõudsid järgnevatele tulemustele....

Mis sa arvad? Ning jõusaali hinnakirjad ja pakutavad teenused leiad sa jõusaali kodulehekülgedelt. Sa pead ju uurimustöös ka viiteid allikatele andma ning viide kellegi arvamusele kusagil foorumis sellise konkreetse küsimuse puhul on ju puhtalt naeruväärne. Kui sa kusagil ülikoolis üritaksid sellist uurimustööd ära anda siis saaksid sa küll oma töö eest väga nigela hinde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi kirjutab siis endast või mitte , siis oskan oodata kui on mida oodata .

Kui sinu vastused on sellised:

Noh aga järgmised küsimused .... nendele oleks juba teie vastuseid vaja.
.... kirjutaga kõik omad vastused hiljem valin neist parima , uurimistööd enda kohta kirjutada pole eriti mõted , mul oleks vaja võrdlust .

...ehk et stiilis "tehke minu eest ära kogu mu töö ja pärast kui ma ehk nopin mõned osad sinu vastustest välja" siis ega ei ole väga inimestel tahtmist sulle vastata. Loe üle need soovitused mis ma sulle kirjutasin ja rafineeri oma küsimustikku, siis läheb sul ehk paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtle ise nendele küsimustele vastused, ei ole väga raske ju.

Väga lainel ei ole täna aga üldiselt puudub elul kui sellisel igasugune mõte. Seega annab mõtte elule inimene ise, sest inimesel on vaja millesegi uskuda, olgu see siis homne päev või puukuju seinal...või jõusaal, mis iganes. Ilma usuta millessegi kukuks inimene kokku. Seega jõusaal mõne inimese elus=elu mõte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Matjusm kas sa oled rumal ve .... ? Kirjutasin ju ma EI SAA ENDA KOHTA ainult kirjutada !!! See poleks juba mingi uurimis töö ning see jääks lühikeseks ! Võiks vahest teisi ka aidata .... kes teab mis kunagi sinu jaoks tehakse !

Muudetud kasutaja night596 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Matjusm kas sa oled rumal ve .... ? Kirjutasin ju ma EI SAA ENDA KOHTA ainult kirjutada !!! See poleks juba mingi uurimis töö ning see jääks lühikeseks ! Võiks vahest teisi ka aidata .... kes teab mis kunagi sinu jaoks tehakse !

Tead mis... ükskõik mis kujul sa seda siin siit foorumist teed ei ole see mingi uurimis töö.

Isiklikult pole selle laine poolt, et kästakse keskkoolis uurimistöid teha... keskkooliõpilane ei suuda veel haarata seda, mis uurimustöö tähendabki...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TEHKE SOBIVALE (SOVIVATELE) VARIANDILE (VARIANTIDELE) RING ÜMBER.

1. Kui kaua Te jõusaali külastate ?

Alla 1 aasta

1-5 aasta

5-10 aastat

2. Mitu korda nädalas Te tavaliselt jõusaalis käite ?

1-2 korda

2-3 korda

3-4 korda

iga päev

3. Kui pikk on Teie tavaline jõusaali külastus ?

1-2 tundi

2-3 tundi

ei vaata aega

4. Kas piirdute ainult jõusaali külastusega ?

Jah

ei

5. Milliseid jõusaali lisavõimalusi kasutate ?

Bassein

mullivann

saun

solaarium

6. Külastate jõusaali ,et :

ennast vormis hoida

jälgida tervislikku eluviisi

sõpradega kohtuda / suhelda

aega veeta

7. Miks olete just selle jõusaali valinud ?

Sobiv asukoht

taskukohane hind

hea varustus

sõber soovitas

8. Olete :

mees

naine

9. Teie vanus :

15-20 a

21-25 a

26-30 a

31-35 a

36-40 a

41-45 a

46-50 a

51-55 a

56-60 a

10. Olete :

lepinguline klient

ühekorrakülastaja

Aitäh !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×