Jump to content
Janika Aavamägi

XXVII EKV KULTURISMIS JA FITNESSIS: galeriid, tulemused, järelkajad

Recommended Posts

Vaadake seda pilti ja kas teile ei tundu see käsi kummaline? :rolleyes:

post-50-1303597518_thumb.jpg

Vaatasin ka ja siis vaatasin uuesti ja uuesti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi on vorm, teine asi on lihtsalt lihasmass, millega Janar peajagu üle oli.

Ainult lihasmassiga ei tee midagi kui vormi ei ole. Rückul olid seekord mõlemad+ väga hea hooldemeeskond, kes talle väga hea grimmi peale panid! Lihasmass on tavaliselt väga suhteline teema. Olen võitnud aja jooksul mehi, kes on minust 2 korda suuremad, kuid nõrga vormiga. Samuti olen ka kaotanud endast 2 x väiksematele, aga imeheas vormis ja tugevate proportsioonidega võistlejatele. Need lahingud on peetud ikka kaugemal Eesti konnatiigist.

Ausalt öeldes ei mäletagi, millal ma nii olematu vormiga lavale astusin. Lisaks väga palju vigasid poseerimisel. Vaatsin oma tänaseid pilte ja sain iseenda peale päris tigedaks. Mis ei tapa teeb tugevamaks.

Pidage vastu ja veelkord õnnitlused Janarile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõista-mõista, kes see on?

post-50-1303414604_thumb.jpg Täna sai katsetatud uut grimmi MADE IN MONGOLIA. Krt, mingi vale asi.

post-50-1303414614_thumb.jpg Vana grimm on ikka parem! 21.aprill 2011 Planet Sport. Kõigile võistlejatele laupäevaks vesi naha alla! :rolleyes:

Vorm oli ju tegelikult olemas juba. Ju sai saatuslikuks mingi veega jamamine. Lasid liiga tühjaks, sõid pisut enam vms. Igaljuhul olid selle pildiga võrreldes teravust kaotanud ja lihas kuidagi tühi. Ise olen samasse auku komistanud paaril korral. Vähemalt on olnud pilt 1-2 päeva enne OK ja laval täitsa JOKK. ( võib ka öelda Joker :D ) Siis olen aga liiga piiranud vedelikku ja pole julgenud laadida. Sina, nagu varasemelt oled kirjutanud ei lae kunagi. Ju siis oli seis 2 päeva enne selline, et rasv polnud max põletatud , aga lihas veel piisavlt laetud. Sellisel juhul on pilt parem - kui nüüd veel suurem defka tekitada siis lihas kukub tühjaks veest ja glükogeenist, rasv aga 1-2 päevaga ei kao ja ongi lõpptulemus nagu see sul seekord oli. Sellised on minu kogemused ja tähelepanekud olnud kui vorm on päevaga, korra isegi viimase ööga müstiliselt kuhugi kadunud nö. Aga eks sa ise tead paremini kuidas tegid ja mis tegemata jäi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vorm oli ju tegelikult olemas juba. Ju sai saatuslikuks mingi veega jamamine. Lasid liiga tühjaks, sõid pisut enam vms. Igaljuhul olid selle pildiga võrreldes teravust kaotanud ja lihas kuidagi tühi. Ise olen samasse auku komistanud paaril korral. Vähemalt on olnud pilt 1-2 päeva enne OK ja laval täitsa JOKK. ( võib ka öelda Joker :rolleyes: ) Siis olen aga liiga piiranud vedelikku ja pole julgenud laadida. Sina, nagu varasemelt oled kirjutanud ei lae kunagi. Ju siis oli seis 2 päeva enne selline, et rasv polnud max põletatud , aga lihas veel piisavlt laetud. Sellisel juhul on pilt parem - kui nüüd veel suurem defka tekitada siis lihas kukub tühjaks veest ja glükogeenist, rasv aga 1-2 päevaga ei kao ja ongi lõpptulemus nagu see sul seekord oli. Sellised on minu kogemused ja tähelepanekud olnud kui vorm on päevaga, korra isegi viimase ööga müstiliselt kuhugi kadunud nö. Aga eks sa ise tead paremini kuidas tegid ja mis tegemata jäi.

Jah, eile olin tõesti tühi. Samas üks suur loterii. Paar korda olen üle laadinud (Bakuu 2007 kevad ja Norra 2009 sügis) ja siis olen selle laadimisega väga ettevaatlik. Samas eilseks tõesti ei võtnud mingisugust laadimist ette, sest võistluskaal oli juba alguses üle 81 kg. Päeva lõpuks avastasin, et see kaal oli võistlemisega ikkagi alla 80 kukkunud ning enam tühjem olla ei saanud. Pole hullu! Selles suhtes hea meel, et kusagil välismaal jälle sama reha otsa ei astunud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli küll ikka väga loll jutt. Mida me siis tahame- kas seda, et keegi tippu jõuaks või kõik keskmisel tasemel minna annaks? Talente ja paremaid tulebki aidata, et tippu jõuaks.

Aga anname siis kõik lepingud Rückile või mõnele teisele, kellel juba olemas. Mida rohkem, seda uhkem ja topelt ei kärise !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundus, et Morozz pingutas oma jalgadega üle. Ajades ennast niimoodi kägarasse ja saamata sealt mingit eelist.

Kõikide teisete jalad tundusid autasustamisel nagu tikud tema omade kõrval. Samas poseerides suutis ta need ära peita.

Mida allpool asendis istuda, et väiksemaks ennast kulturist tegelt teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga anname siis kõik lepingud Rückile või mõnele teisele, kellel juba olemas. Mida rohkem, seda uhkem ja topelt ei kärise !

Rainerile isegi ei pakutud lepingut. Nosterrexist oleks saanud lahti öelda kui tarvis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rainerile isegi ei pakutud lepingut. Nosterrexist oleks saanud lahti öelda kui tarvis.

Eks sponsor pakub lepingut, kellele ise tahab. Nüüd on 2 mehel leping, kumbki ei pea millestki loobuma. WIN-WIN.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Amin, kui ei eksi, ei ole eestlane ega räägi eesti keelt, kuid mees teab, millega ta tegeleb ja kus ta viibib. Kiitus!

Tütaraps, see mees teab kindlasti millega tegeleb .

Arvatakse vist et tuli korraks ja küll läheb, aga võta näpust. Nii kahju et ta pidi nägema oma silmaga kuidas kohad olid ette juba jagatud ja võistlejate treenerid istuvad züriis.

Kui inimese nimi valmistab raskusi paberilt maha lugemisega siis saaks seda ju üle küsida enne võistlust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tütaraps, see mees teab kindlasti millega tegeleb .

Arvatakse vist et tuli korraks ja küll läheb, aga võta näpust. Nii kahju et ta pidi nägema oma silmaga kuidas kohad olid ette juba jagatud ja võistlejate treenerid istuvad züriis.

Kui inimese nimi valmistab raskusi paberilt maha lugemisega siis saaks seda ju üle küsida enne võistlust.

Kas tal on pretensioone oma koha suhtes? :rolleyes: Ma usun, et mitte...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tal on pretensioone oma koha suhtes? :rolleyes: Ma usun, et mitte...

Ta võistles 77.6 kg -ga sest 8 kuud tagasi teades et kategooria tuleb kuni -80 kg aga ta keha ja shape ei olnud 3 x halvem esimesest kohast sellise kaalu juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta võistles 77.6 kg -ga sest 8 kuud tagasi teades et kategooria tuleb kuni -80 kg aga ta keha ja shape ei olnud 3 x halvem esimesest kohast sellise kaalu juures.

Vabanda, ei saa aru. Millises meestekatis tal oleks olnud võimalus viimasest kohast pääseda? Ainult sellises, kus ta oleks olnud ainuke mees katis, sest ma kardan, et ta poleks pikas klassikas ka Merisalule vastu saanud. Ta oli kõikide meestekategooriate kokkuvõttes kõige madalama tasemega ja sinna pole midagi parata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tütaraps, see mees teab kindlasti millega tegeleb .

Arvatakse vist et tuli korraks ja küll läheb, aga võta näpust. Nii kahju et ta pidi nägema oma silmaga kuidas kohad olid ette juba jagatud ja võistlejate treenerid istuvad züriis.

Kui inimese nimi valmistab raskusi paberilt maha lugemisega siis saaks seda ju üle küsida enne võistlust.

Jah, olen isegi kursis selle kadalipuga, mida mees läbis, seega välja end palun mitte minu peale elada, ise olin just ōnnelik, kui panin kokku, et tegemist sama mehega ja , et ta tuli siiski vōistlema, eks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rainerile isegi ei pakutud lepingut. Nosterrexist oleks saanud lahti öelda kui tarvis.

Ma kardan, et Sa ei kirjutanud täit tōde siia, mida Rainerilt kuulsid, vōi mis , Taavi :rolleyes:

Muide, väga hea vorm oli eile, kiitus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kardan, et Sa ei kirjutanud täit tōde siia, mida Rainerilt kuulsid, vōi mis , Taavi :D

Muide, väga hea vorm oli eile, kiitus!

Ma tänan kasutajat 47 ja Jaanikat.

Täit tõde? Ei saanud aru, mida mõtled. Aga ma usun, et Rainer kindlasti saab nüüd rohkem tunnustust Noster Rexist ja pakutakse suuremat toetust kui kunagi varem. Mees on veel järgmine aasta ka noorte klassis ja võitis juba juunioreid. Kiitused talle!

Tegelt peaks midagi kirjutama ka võistlusest, mitte ainult kiruma.

Mulle ei meeldinud, et kaalumise ja võistluste vahel oli nii pikk paus. Üks jama asi oli veel see, et vabakavade ajal oli muusika liiga vaikne. Kõiki hingetõmbeid oli kuulda, mida võistlejad laval tegid. Ma ei tea, kas Ott ei pannud tähele või, mis seal oli, et kui Sander alustas vabakavaga, siis Ott veel rääkis juttu. V-o oligi asi selles, et muusika oli sama vali nagu taustamuusika.

Võistluse üldmulje oli pigem positiivne. Jama oli ainult see, et võistlejaid oli vähe. Muidugi kahju oli see, et ei näinud meeste absoluuti :rolleyes:. Lava taga ekraanid olid, aga sealt ei näinud meeste vormi. Seekord ma isegi sain väikese pumpamise tehtud, mida varem pole teinud, sest ei oska ajaliselt planeerida. Kuid see pauski venis pikaks, mis Imre sõnul juhtub väga tihti. Peab lava taga pumpama ennast tund aega. Ei ole mõttet vara alustada. Olen jälle kogemuse võrra rikkam. Mis ma oskan veel öelda. Kõik toimis! Bankett oli lõbus, kahju, et pidin seltskonnast lahkuma.

Kohtumiseni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tänan kasutajat 47 ja Jaanikat.

Täit tõde? Ei saanud aru, mida mõtled. Aga ma usun, et Rainer kindlasti saab nüüd rohkem tunnustust Noster Rexist ja pakutakse suuremat toetust kui kunagi varem. Mees on veel järgmine aasta ka noorte klassis ja võitis juba juunioreid. Kiitused talle!

Tegelt peaks midagi kirjutama ka võistlusest, mitte ainult kiruma.

Mulle ei meeldinud, et kaalumise ja võistluste vahel oli nii pikk paus. Üks jama asi oli veel see, et vabakavade ajal oli muusika liiga vaikne. Kõiki hingetõmbeid oli kuulda, mida võistlejad laval tegid. Ma ei tea, kas Ott ei pannud tähele või, mis seal oli, et kui Sander alustas vabakavaga, siis Ott veel rääkis juttu. V-o oligi asi selles, et muusika oli sama vali nagu taustamuusika.

Võistluse üldmulje oli pigem positiivne. Jama oli ainult see, et võistlejaid oli vähe. Muidugi kahju oli see, et ei näinud meeste absoluuti :rolleyes:. Lava taga ekraanid olid, aga sealt ei näinud meeste vormi. Seekord ma isegi sain väikese pumpamise tehtud, mida varem pole teinud, sest ei oska ajaliselt planeerida. Kuid see pauski venis pikaks, mis Imre sõnul juhtub väga tihti. Peab lava taga pumpama ennast tund aega. Ei ole mõttet vara alustada. Olen jälle kogemuse võrra rikkam. Mis ma oskan veel öelda. Kõik toimis! Bankett oli lõbus, kahju, et pidin seltskonnast lahkuma.

Kohtumiseni!

Ta ei ole järgmine aasta noorteklassis ju. Ta on 93.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu!

Kes soovivad eelmise nädalavahetuse pilte (Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused) ja samuti eilseid pilte(Eesti Karikavõistlused) omale alla laadida, siis olen täna 16:00-20:00 Fitshop Eedenis ja mul on neid pilte umbes 1000 tk(umbes 3,5 giga). Võtke mälupulk kaasa ja tulge kiiresti kohale!

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seekord ma isegi sain väikese pumpamise tehtud, mida varem pole teinud, sest ei oska ajaliselt planeerida. Kuid see pauski venis pikaks, mis Imre sõnul juhtub väga tihti. Peab lava taga pumpama ennast tund aega. Ei ole mõttet vara alustada. Olen jälle kogemuse võrra rikkam. Mis ma oskan veel öelda. Kõik toimis! Bankett oli lõbus, kahju, et pidin seltskonnast lahkuma.

Kohtumiseni!

Põjamaadel rivistati meid lava taga ära, kõik on valmis minema. Öeldi, et 1 minut aega ja siis laks "kohtunikud teevad pausi" :rolleyes: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõsiselt räägid Sarge, et varem pole enne lavale minekut pumbanud???

Omal ajal 10 aastat tagasi enne kui kluppi sai mindud tehti ka hantlitega kodus pump ära :rolleyes:

Selle kasutegur oli muidugi null, aga mis teha :D

Vaatan suvel teen mingi aeg pildid ja panen üles enne pumpamist ja peale pumpamist. Minu puhul on küll vahe selline, et enne võiksin konkureerida juunioritega, pärast olen meeste absoluudis väikestviisi konkurent medalile :D

Olen peeglist piilunud enne ja peale trenni. Ilma liialdamata on pärast keha umbes 10kg jagu võimsam visuaalselt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päris hea galerii, eriti bikiinimodellid..

kolmapäeviti Ladies Nightil näeb ka paremas vormis naisterahvaid.. ning taastusjookide ja valgusheikide asemel peaks kasutama seda hoopis - cellulite%20cream.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsiselt räägid Sarge, et varem pole enne lavale minekut pumbanud???

Omal ajal 10 aastat tagasi enne kui kluppi sai mindud tehti ka hantlitega kodus pump ära :rolleyes:

Selle kasutegur oli muidugi null, aga mis teha :D

Vaatan suvel teen mingi aeg pildid ja panen üles enne pumpamist ja peale pumpamist. Minu puhul on küll vahe selline, et enne võiksin konkureerida juunioritega, pärast olen meeste absoluudis väikestviisi konkurent medalile :D

Olen peeglist piilunud enne ja peale trenni. Ilma liialdamata on pärast keha umbes 10kg jagu võimsam visuaalselt

Kergelt olen paari kordusega. Eile ka ei tundnud mitte mingisugust effekti. Vaja suuremaid raskuseid. Trennis küll on mõnus pärast seeriat vaadata kuidas soonetab ja punnis on lihas :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
päris hea galerii, eriti bikiinimodellid..

kolmapäeviti Ladies Nightil näeb ka paremas vormis naisterahvaid.. ning taastusjookide ja valgusheikide asemel peaks kasutama seda hoopis - cellulite%20cream.jpg

Kas siin kuskil LIKE nupp on ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×