Jump to content
Janika Aavamägi

XXVII EKV KULTURISMIS JA FITNESSIS: galeriid, tulemused, järelkajad

Recommended Posts

post-18819-1303130434_thumb.jpg

Võistlusjuhend

Võistlused toimuvad 23.aprillil Tartus, teatris Vanemuine (Vanemuise 6)

Võistlejate eelregistreerimine toimub siin. Eelregistreerimine on kohustuslik! Eelregistreerimata sportlasele lisandub osavõtutasule 10.-EUR Eelregistreerimise viimane kuupäev on 18.aprill.

Võistlejate registreerimine ja kaalumine on võistluspaigas 10:00-11:00.

Võistluste algus on kell 16:00

Osavõtu kategooriad

1.Noored kulturism(sünniaasta 1993 ja hiljem) -70kg, +70kg

2.Juuniorid kulturism (sünniaasta 1990--1992) -75kg: +75kg

3.Juuniorid bodyfitness (sünniaasta 1990—1992) 1 kategooria

4.Mehed kulturism(sünniaasta 1989 ja varem) -85kg, +85kg

5.Mehed klassikaline kulturism: -175cm, + 175cm NB! Sõltuvalt pikkusest on maksimumkaaluks:

kuni168 cm: pikkus (cm) miinus 100 pluss 1

168,1 kuni 171cm: pikkus (cm) miinus 100 pluss 2

171,1 kuni 175cm: pikkus (cm) miinus 100 pluss 4

175,1 kuni 180cm: pikkus (cm) miinus 100 pluss 6

180,1 kuni 190cm: pikkus (cm) miinus 100 pluss 8

190,1 kuni 198cm: pikkus (cm) miinus 100 pluss 9

üle 198cm: pikkus (cm) miinus 100 pluss 10

6.Naised bodyfitness. -163cm, +163cm

7.Naised kulturism. 1 kategooria

8.Naised fitness. 1 kategooria

9.Mehed fitness. 1 kategooria

10.Veteranid (võistlevad koos meeste või naistega, eraldi arvestus).

Võistlusmäärused

Võistlused korraldatakse IFBB määruste järgi.

NB! Bodyfitnessis on ainult 1 voor so värviline bikiini.(Musta bikiini ja trikoovooru ei ole!)

Vabakava pikkus on kulturismis 1 minut ja fitnessis 1,5 minutit. Peakohtunikul on õigus eemaldada võistlustelt tasemele mittevastavad sportlased. Kohtunike korraldusi mittetäitev sportlane diskvalifitseeritakse ja annulleeritakse ka tema võistlustulemus.

Nõuded võistlejatele

Kõik võistlejad peavad esitama passi või ID kaardi. Võistlejail peab olema kaasas võistlusmuusika CD-l, millele on kirjutatud võistleja nimi.

Kaalumine toimub võistlusriietuses. Ette tuleb näidata ka kingad ja vabakava riietus (fitness).

Autasustamine

Iga kategooria kolme paremat autasustatakse karika ja diplomiga.

Dopingukontroll

Dopigukontrolli minevate sportlaste selgitamiseks kasutatakse ühte või mõlemat meetodit so juhuslik (loosiga) ja siht-testimine.

Positiivse testi korral on karistuseks esimesel korral 2 aastane võistluskeeld, teistkordse positiivse testi puhul eluaegne võistluskeeld.

Osavõtumaks

Klubid kes tahavad, et nende võistlejad osalevad klubilises arvestuses peavad tasuma EKFL-i aastamaksu 320.-EUR krooni. Sisseastumismaks on 64.-EUR krooni.

EKFL-i mittekuuluvate klubide sportlastele (ka aastamaksu mittetasunud klubide sportlastele) on osavõtumaks 25.-EUR.

Eelregistreerimata sportlasele lisandub osavõtutasule 10.-EUR (Liikmesklubi liikmele sellisel juhul osavõtumaks 10.- EUR ning liikmesklubisse mittekuuluvate sportlaste osavõtumaks 35.- EUR).

Eelregistreerida saab ennast SIIN.

Info võistluste kohta

Tel.677 4666; 53 844 800, lisainfo www.fitness.ee

Piletid

Eelmüük algab peatselt

Kohapeal tund enne algust

Eesti KV pilet 10.-EUR

Võistluste korraldaja on Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imre, Fittest sportlasi grimmiga toetab?

Selles suhtes ongi keeruline, et väga paljud on Tartu Ülikooli spordiklubisse üle läinud ja ma väga ei usu, et nendel mõne teise spordiklubi esindajana võistelda lastakse. Iseenesest on lootust, et saab tasuta võistlejad tumedaks. Seekord tahan katsetada neid vahendeid, mida viimastel maailma meistrivõistlustel nägime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi seda on küll tore vaadata kohe!

Sellest uudisest need toidupakid sul täna plekiliseks läksidki? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tagasi uudise juurde

XXVI EESTI KARIKAVÕISTLUSED KULTURISMIS JA FITNESSIS 2011

Võistlusjuhend

Võistlused toimuvad 23.aprillil Tartus, teatris Vanemuine (Vanemuise 6)

Võistlejate eelregistreerimine toimub SIIN. Eelregistreerimine on kohustuslik! Eelregistreerimata sportlasele lisandub osavõtutasule 10.-EUR Eelregistreerimise viimane kuupäev on 18.aprill.

Võistlejate registreerimine ja kaalumine on võistluspaigas 10:00-11:00.

Võistluste algus on kell 16:00

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui ma olen 89 a sündinud aga võistluste ajal olen veel 21, kas olen siis automaatselt meeste katis või kuidas?

Juunior saad olla selle aasta lõpuni millal sa 21 saad, seega kui said eelmisel aastal, siis sellest aastast oled juba meeste klassis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vägev...

nii palju siis võistlemisest (Y)

Ei ole need mehed midagi nii hirmsad! Olid ajad, kui absoluudsed juuniorid tulid absoluudseteks Eesti meistriteks! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

meestesse on ilmselgelt vara tulla ja tõenäoliselt poleks ka juuniorites piisavalt treening staaži olnud...

hetkel on küll motivatsioon 0, aasta otsa treenitud mitte millegi nimel+ paljust ma veel loobuma olen pidanud :S

vb aasta pärast siis meestes, oleneb kuidas treeninguid jätkata suudan...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
meestesse on ilmselgelt vara tulla ja tõenäoliselt poleks ka juuniorites piisavalt treening staaži olnud...

hetkel on küll motivatsioon 0, aasta otsa treenitud mitte millegi nimel+ paljust ma veel loobuma olen pidanud :S

vb aasta pärast siis meestes, oleneb kuidas treeninguid jätkata suudan...

Sul on võimalus kätt proovida 16.aprillil Lõuna-Eesti Lahtistel Karikavõistlustel, kus on eraldi kategooriad ka päris algajatele meestele. Usu mind, võistluskogemustega on sul palju rohkem motivatsiooni veel intensiivsemalt treenida! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
meestesse on ilmselgelt vara tulla ja tõenäoliselt poleks ka juuniorites piisavalt treening staaži olnud...

hetkel on küll motivatsioon 0, aasta otsa treenitud mitte millegi nimel+ paljust ma veel loobuma olen pidanud :S

vb aasta pärast siis meestes, oleneb kuidas treeninguid jätkata suudan...

Proovi klassikat! Kes ei ole kaotanud, ei oska ka võitu hinnata ... Mis muidugi ei tähenda seda, et Sa peaksid kaotama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisatud uus kategooria EKV juhendisse koos tutvustava videoga BIKINI MODEL!

Kuna on tegemist uue asjaga ja see on lülitatud Balti Matši korraldajate poolt ka sinna võistluskavva, siis teeme selle kategooria ka EKV -et selgitada Balti Matšil Eestit esindavad sportlased.

Kui tekkib lisaküsimusi andke teada.

VIIDE JUHENDILE KLIKI SIIA

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sina? :) Äkki Merike, võistlused ju Tartus ... :(

Mul ei ole kulturismiks annet :) Mul on tapvad kurvid... :P

Pigem BF :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina registreerun ilmselt viimasel minutil kui ei ole veel selge, millisesse kategooriasse ma oma kaalunumbritega mahun :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina registreerun ilmselt viimasel minutil kui ei ole veel selge, millisesse kategooriasse ma oma kaalunumbritega mahun :(

Ilmselt sinna, kus oleme juba meie Viloga :) Ja Tokko oli ka kambas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×