Jump to content
fxdx

ülakeha proportsioonidest

Recommended Posts

Tere,

asi siis selles, et ülakeha ei taha kaasa tulla laiuses. Õlad ja käed hakkavad juba liiga suureks muutuma ning seetõttu on nagu ülakeha ja käed proportsioonist veits väljas. Soov oleks, et ülakeha läheks ülevalt laiemaks, umb nagu V kujuliselt (nagu siis kui sügavalt sisse hingata ja ülakeha muutub laiemaks), praegu on rohkem nagu U. Kas asi viitab sellele, et peaksin tegema rohkem harjutusi seljale või mingistele küljelihastele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan vastamast. Milliseid selja laiust suurendavaid harjutusi peale lõuatõmbe te veel soovitaks või teab keegi soovitada mõnd head kava seljale? Mõtlesin, et prooviks sellist : http://www.fitness.ee/treeningkavad/14

Minu jaoks natuke kummaline treeningkava, aga võid proovida! Ära karda raskuseid ja küll kõik saab korda! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pane endast pilt siia ülesse.

lakeha.th.jpg

Selline siis tulemus, kui seljale pm minimaalselt trenni tehtud.

Muutsin nüüd kava nii palju, et selga teen 2x nädalas.

Üritan igakord teha selliseid harjutusi nagu : lõua tõmbed, ploki tõmbed istudes laia haardega vastu rinda, ploki tõmme vastu kõhtu, tõmme rinnatoega trenazööril istudes kitsa haardega, ületõmme, vastu kõhtu tõmme kaldpingil.

Või peaksin tegema vähem harjutusi, aga intensiivsemalt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lakeha.th.jpg

Selline siis tulemus, kui seljale pm minimaalselt trenni tehtud.

Muutsin nüüd kava nii palju, et selga teen 2x nädalas.

Üritan igakord teha selliseid harjutusi nagu : lõua tõmbed, ploki tõmbed istudes laia haardega vastu rinda, ploki tõmme vastu kõhtu, tõmme rinnatoega trenazööril istudes kitsa haardega, ületõmme, vastu kõhtu tõmme kaldpingil.

Või peaksin tegema vähem harjutusi, aga intensiivsemalt?

Ole nüüd tubli ja jäta need masinad esialgu rahule.Lõutõmbamine on OK aga muu asenda jõutõmbe,T-kangi,good morning'u etc lahtise raskusega harjutustega.Põhja ehitatakse kangi ja hantlite,mitte "masinatega".

Hiljem võib ka masinad kavva võtta ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas alustasid trenni kahe kuu eest?

Ei, nüüd olen 12 kuud treeninud. Lihtsalt selga aitasin natukene järele. Proovisin enda jaoks midagi uut ja nagu näha, siis toimis. Nüüd jälle uued plaanid, mida üldse teha ja kuidas paremini kasvada. Ilma proovimata ei saa teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, nüüd olen 12 kuud treeninud. Lihtsalt selga aitasin natukene järele. Proovisin enda jaoks midagi uut ja nagu näha, siis toimis. Nüüd jälle uued plaanid, mida üldse teha ja kuidas paremini kasvada. Ilma proovimata ei saa teada.

Mina rääkisin aga ju põhja ladumisest, <_<

Seda tehakse aga vabaraskusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×