Jump to content
Eleanor

Algaja soovib ilusat pihta.

Recommended Posts

Pole eriline trenni inimene kunagi olnud, ei tea asjast midagi eriti aga nüüd oleks vaja. Olen muidu selline pisike naine kaal 52 kg hetkel ja 160 cm pikk, väikse kondiga-kleenuke. Kuid kuna olen hiljuti( 7 kuud tagasi) oma teise lapse sünnitanud siis nüüd on nii, et piht on väga lai ja on rasva voldikesed kõhule tekkinud. :D

Üleüldse, olen tähelepannud, et mul on just keskkoht koht, kuhu kõik läheb. Oleksin tahtnud tegelt jalgadele lihaseid kasvatada, teised sellised kiitsakad, kuid nüüd peab hoopis rasva põletama hakkama. Või saab neid asju koos teha?

Mul pole kunagi kaaluga probleeme olnud või õigemini ebapropotsioonis kehaga-varem olin ühtlaselt sale. Nüüd siis nii et keskkoht jäme, mille otsas saledad käed ja jalad.

Söömisharjumustest nii palju, et söön tavalist kodust toitu, mida oma perele igapäevaselt valmistan. Igapäevaselt söön kas riis/kartul/makaron, loomaliha/kala/kana need siis nii hautatud, küpsetatud kujul; Erinevad piimatooted, kõik teraviljatooted, leidub ka puuvilju ja värsket salatit.

Trennist nii palju et kunagi käisin body pump´is, et kõhuvoldikesi vähendada ja ka shapingut, kuid seal võtsin kohutavalt alla ja olin nagu piitsavars oma voltidega.

Koduselt olen teinud hulatamist, kõhu-ja seljalihaseid, vahest ka jooksmas.

Huvitabki siis et mida teha oma keskkohaga ja kas peaks ka toitumist muutma, midagi välja jätma, koguseid muutma vms??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lokaalselt rasvu põletada kahjuks ei saa. Kõige paremini võtab alla ikka nii, et sööd vähem, kui päevas ära kulutad. See ei tähenda nälgimist!

Sii foorumis on olnud sinu sarnaseid abipalujaid päris palju. vaata natuke foorumis ringi.

Kui ei viitsi, siis on alati lihtne väljapääs- telli treening- ja toitumiskava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu üks usakas tõestas, on alguses võimalik samal ajal rasva põletada ja lihast kasvatada.

Aga ega rasvapõletust tõesti suunata ei saa, küll aga saad süüa nii, et põleks rasv ja võimendatud oleks lihase juurdekasv.

Aga muidu, nagu eelmine postitaja ütles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasva viib mujalt kehast keskkohta kortisool... ja rasedus lööb kortisooli lakke ja läbi lae ka.

Tee regularselt joogat :o

Võid proovida letsitiini ja Cissust. Pikalt.

Hoolimata kelmikast lõpust on jooga soovitamine päris asjalik :D

Rahulikud, stabiliseerivad harjutused....hingamisharjutused jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hoolimata kelmikast lõpust on jooga soovitamine päris asjalik :o

Rahulikud, stabiliseerivad harjutused....hingamisharjutused jne.

Energiakulutus on siiski jooga puhul minimaalne ja lihtsalt unelemisega ka rasv ei vähene. :P Kui, siis hästi kaua sellega tegeleda, noh, nagu karu talveunes. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Energiakulutus on siiski jooga puhul minimaalne ja lihtsalt unelemisega ka rasv ei vähene. :P Kui, siis hästi kaua sellega tegeleda, noh, nagu karu talveunes. :D

Meie rangeid meestekvoote arvesse võttes...

...olete teie meil siis ilusa piha ekspert? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan kõiki, kes vastasid. Sain juba nii mõndagi uut teada. :D

Eile juba sai uuritud BAV arvutit ja kõik söödu panin ka kaloriarvutisse kirja. BAV näitas mingisugune 1300 kcal aga sõin sisse kuskil 1500 kcal. Kas see tähendab, et pean vähendama?

Joogat olen mõelnud, kuid ma ei ole painduja tüüp. Ja sai siin vähe ringi vaadatud siis paistab, et oleks hea joosta rohkem ja igasugu lindid ja rattad.

Mhmm.. ja paistab, et ei mingit stressamist või närvitsemist.. see saab raske olema.. kas kortisooli saab kuidagi mõõta?

Aaa ja kust ma seda teada saan, palju ma päevas ära kulutan? Noh, et süüa nii et ma selle ka ikka ära kulutaks? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BAV näitab seda energiahulka, mida Sul eluspüsimiseks vaja läheb, pigem võiksid süüa BAV + 500, aga see numbrilugemine on nii või teisiti selline... No mõnele sobib! :D Igatahes oleneb väga palju sellest, mida Sa sööd. Mida puhtam ja naturaalsem toit, seda parem.

http://www.fitness.ee/artikkel/802/kas-kalor-on-ikka-kalor

Joogas hakkad painduma!

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joogat olen mõelnud, kuid ma ei ole painduja tüüp. Ja sai siin vähe ringi vaadatud siis paistab, et oleks hea joosta rohkem ja igasugu lindid ja rattad.

Mhmm.. ja paistab, et ei mingit stressamist või närvitsemist.. see saab raske olema.. kas kortisooli saab kuidagi mõõta?

dk.ee

Mediteeri or sth :D

Aaa ja kust ma seda teada saan, palju ma päevas ära kulutan?

Täpselt saab teada ainult pikaajalise katsetamisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teeks enne joogat mingil määral pilatest, kui just spetsiaalselt algajatele mõeldud joogatundi ei lähe. Eks ta oleneb muidugi instruktorist ka, aga minul isiklikult oli alguses väga raske ja kui vaim valmis polnud, siis oli tund üsna talumatu.

edit: Aga ma ei taha sind ära hirmutada, proovi julgelt, igas tunnis on mõni esimest korda ja juhendaja saab sellest väga hästi aru (Y) Lihtsalt kui tundub liiga raske, siis võid pilatese poole vaadata.

Muudetud kasutaja protein_pets poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×