Jump to content
stamma

kükk vabaraskustega vs kükk smithil

Recommended Posts

Kui keegi väidab midagi, milles ma ise kahtlen, siis üldjuhul on hea lugeda ja harida end selle koha pealt.

Teiseks, alati võib ju lahti seletada, et miks ta on ohtlikum, kui tavaline.

Ma tihti siin foorumis sõna ei võta. Üldjuhul loen. Lihtsalt võiksite oma väite lahtiseletada. Niisama öelda millegi kohta,

et see või too on halb, ei ole ka mõtet.

;)

Mitte kellelegi ei meeldi, kui talle survet avaldatakse... ja mina olen meeste laiskuse ja rumaluse osas veel eriti okkaline.

Kui te teete smithil nagu Piiber kirjeldas... st midagi kükilaadset. Selg vertikaalne, jalad ette viidud jne siis on ju OK. Senikaua, kuni te peate oma kangikese tagasi lukku pöörama.

...on erinevad harjutused, aitavad tõesti vältida rutiini (nagu lifter kirjutas).

Kas ta asendab täielikult vabaraskusega kükki? Ei...

Kas smithil saab paremini teha ilma julgestuseta kui vabaraskusega kükis...jah, kindlasti.

Kuid isegi väiksema raskuse valik smithil annab minu seljal tunda rohkem kui vabaraskus... Te võite ju ennast vertikaali seada, kuid seljatugi on puudu....st kontroll on ikkagi puudulik. St maksimaalsest raskusest ei räägiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa oled mul juba failis nimega "On sul mingeid allikaid ka millele viidata, peale enda sõnade". ;)

Kui ei taha, ära loe...

Kas sinul on mingeid usaldusväärseid allikaid, millele viidata, et Ailet ei tasu uskuda? ;)

e-ee ...

staatus ei ole piisav.

Kunn'i asemel peaks olema Jumalanna ...

vat siis võtaks vähemalt mina kõike sinu poolt öeldut Absoluutse Tõena, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

staatus ei ole piisav.

Kunn'i asemel peaks olema Jumalanna ...

vat siis võtaks vähemalt mina kõike sinu poolt öeldut Absoluutse Tõena, ;)

Jumalanna staatust ei olekski vaja. Piisab võrdväärsusest...

Mehed kujutavad ette, et nemad võivad olla karistamatult rumalad ja laisad, kuid võim peab ikka nende olema. Ma tahan ka vahest laisk ja rumal olla... ja samas, kui ma seda ei ole, vajan ma võimu enda võimete teostamiseks.

Vaevalt, et "Jumalanna" sildike fitness.ee s rahuldaks minu vajadusi....pigem ma ootaks muutusi Eesti ühiskonnas. Kui kategooria mehi tahavad käituda nagu tibid (minugi pärast...võrdõiguslikkus ennekõige), siis peaksid nad ka võimust loobuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seisa smithi masinal nii, et kannad on kangi trajektoori all ja saab täiesti loomulikult kükkida ükskõik kui sügavale - kui hakkab ebamugav, siis otsi probleemi oma keha painduvusest. Kuna Keila Tervisekeskuse saalis ainult Smithi masin küki tegemiseks, siis kasutan seda pidevalt, alguses tundus ka jube vastik, aga probleem oli minus, mitte masinas ja nüüd saame juba sõbralikult läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seisa smithi masinal nii, et kannad on kangi trajektoori all ja saab täiesti loomulikult kükkida ükskõik kui sügavale - kui hakkab ebamugav, siis otsi probleemi oma keha painduvusest. Kuna Keila Tervisekeskuse saalis ainult Smithi masin küki tegemiseks, siis kasutan seda pidevalt, alguses tundus ka jube vastik, aga probleem oli minus, mitte masinas ja nüüd saame juba sõbralikult läbi.

Väga võimalik, et see on ka nn kodunemise küsimus.

Mina olen jälle lahtise kangiga enamiku ajast teinud... ja smithi kasutamine peale pikka (mhm...ma usun oma aastakest 20) vaba raskusega kükkimist...oli tõesti häiriv.

Vaba raskusega liikumine on hea tehnika puhul kehaomasem, loomulikum. Smith sunnib sulle peale oma trajektoori.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jumalanna staatust ei olekski vaja. Piisab võrdväärsusest...

Mehed kujutavad ette, et nemad võivad olla karistamatult rumalad ja laisad, kuid võim peab ikka nende olema. Ma tahan ka vahest laisk ja rumal olla... ja samas, kui ma seda ei ole, vajan ma võimu enda võimete teostamiseks.

Vaevalt, et "Jumalanna" sildike fitness.ee s rahuldaks minu vajadusi....pigem ma ootaks muutusi Eesti ühiskonnas. Kui kategooria mehi tahavad käituda nagu tibid (minugi pärast...võrdõiguslikkus ennekõige), siis peaksid nad ka võimust loobuma.

Väga võimalik, et see on ka nn kodunemise küsimus.

Mina olen jälle lahtise kangiga enamiku ajast teinud... ja smithi kasutamine peale pikka (mhm...ma usun oma aastakest 20) vaba raskusega kükkimist...oli tõesti häiriv.

Vaba raskusega liikumine on hea tehnika puhul kehaomasem, loomulikum. Smith sunnib sulle peale oma trajektoori.

Smith on mees, kelles käes on võim, aga vabaraskuse puhul on sinu käes võim?;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaba raskusega kükk on parim jalgade treeninguks ükskõik millise muu jalamasina/harjutusega võrreldes. Haarab töösse meeletul hulgal lihaseid. Arendab jõudu, lihasmassi, kiirust jne. Väga suureks miinuseks on aga vigastusteoht lisaks keerulisele tehnikale.

Smithil tehtavad kükid on ohutumad ja ajavad asja ära, kuid mõjuva põhjuseta ei tohiks vabaraskusega kükki kavast välja heita. Smithi kükki võiks kasutada vaheldusena. Samas on paljudel vigastusi, tehnika puudub vms., mis takistab teha kükki lahtise kangiga. Sellisel juhul ei ole mõtet kõvat meest mängida ja ennast edasi lõhkuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleme nii, et ühe keskmise jõusaalis treenija jaoks pole eriti lihaskasvus vahet kas ta teeb kükki või kasutab jalapressi, smithi või hack-masinat. Kükk kaasab jah rohkem lihaseid töösse, lisaks nelipeale ka tugevalt kakspea ja alaselg. Kes kükki ei tee, võib lihtsalt kakspeale ja alaseljale teiste harjutustega veidi rohkem koormust anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×