Jump to content
nightq

Riided, sport, lihasmass ja kaalumuutused

Recommended Posts

Mul on tunne, et lahendus leitud! ;)

Mina olen käsi. Kasutatud riiete kandmine ei ole mulle kunagi probleeme tekitanud... ja mul on kodus ka üleliigset kraami.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen käsi. Kasutatud riiete kandmine ei ole mulle kunagi probleeme tekitanud... ja mul on kodus ka üleliigset kraami.

Selles suhtes, et nüüd saavad Aile ja Janika omavahel riideid vahetada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on see probleem, et kapp on riideid täis aga see mida tahaks panna on parasjagu liiga suur või liiga väike :D

Niigi ostan tihti ühest asjast 2 eri suurust.

Kõige hullem idee oli suure garderoobi soetamine miinimumkaalu ajal, arvasin et jäängi sinna püsima aga 82 kilo ei ole siiski see vorm mida ma suudaks pikalt hoida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles suhtes, et nüüd saavad Aile ja Janika omavahel riideid vahetada :D

Õnneks pole mul suuri riideid, mida anda jagada ja parajad on veel kõik nii head- spordiriided ja enamus on tõsi, tõsi Better Bodies.

Väikesi riideid on ikka.. aga need lastesuurused 150cm'stele ja nii, seega kui teil pisikesi tüdrukuid, siis küll :D

Naiste suurusega siis umbes XXXS :D püksid just

Need on eelmise aasta kevadest... päris pisike olin siis ikka :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on see probleem, et kapp on riideid täis aga see mida tahaks panna on parasjagu liiga suur või liiga väike :D

Niigi ostan tihti ühest asjast 2 eri suurust.

Kõige hullem idee oli suure garderoobi soetamine miinimumkaalu ajal, arvasin et jäängi sinna püsima aga 82 kilo ei ole siiski see vorm mida ma suudaks pikalt hoida :D

Mul oli täpselt sama keiss, kapp on täis särke, mis on M ja isegi S suuruses. Hetkel tänan end, et ei visanud oma suuremaid riideid ära, kuigi see mõte käis tol hetkel läbi küll, praegu on nad täpselt parajad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×