Jump to content
nightq

Riided, sport, lihasmass ja kaalumuutused

Recommended Posts

Hei, tekkis nimelt selline tähelepanek, et kui meestel mass kiirelt tõuseb ja kahaneb, siis koos sellega peaksid ka riided ju seda tegema ;)

Kuid kõik mehed ju dresspükside ja lohvakate särkide harrastajad pole ja paljud kannavad tööalaselt pigem ülikondi - nagu nt mina.

Siit ka küsimus: kuidas te massi kõikumisega hakkama saate ;)

EDIT: lisan juurde, et mõeldud on üksnes korralikumaid rõivaid (ülikonnad, teksad, triiksärgid jms)

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hei, tekkis nimelt selline tähelepanek, et kui meestel mass kiirelt tõuseb ja kahaneb, siis koos sellega peaksid ka riided ju seda tegema ;)

Kuid kõik mehed ju dresspükside ja lohvakate särkide harrastajad pole ja paljud kannavad tööalaselt pigem ülikondi - nagu nt mina.

Siit ka küsimus: kuidas te massi kõikumisega hakkama saate ;)

Võistlemisperioodil olid mul pea kõik püksid traksidega. Kindel mats, et miskit jalast ei kuku... Vahest tekkis küll natuke liiga vaba vaade pükstesse, siis sidusid tressipluusiga keskelt kokku.

Kuid muu... Võistlejana tegelikult suurt muud ei näe, kui jõusaal-köök-wc-voodi. Riided võiksid olla soovitavalt venivast materjalist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hei, tekkis nimelt selline tähelepanek, et kui meestel mass kiirelt tõuseb ja kahaneb, siis koos sellega peaksid ka riided ju seda tegema ;)

Kuid kõik mehed ju dresspükside ja lohvakate särkide harrastajad pole ja paljud kannavad tööalaselt pigem ülikondi - nagu nt mina.

Siit ka küsimus: kuidas te massi kõikumisega hakkama saate ;)

Mulle on olnud kõige raskem see et kõik püksid on jäänud reite juurest kitsaks ja pidevalt kuluvad jalge vahelt ära nii et peab aina uusi ostma. Peab paksemate meeste pükse ostma, kõhnemate vennikeste omad enam jalga ei lähe ning kükkijatele eraldi pükse pole ma veel poes näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal on paras probleem sellega, et triiksärgid on kätest ja rinnust kitsaks jäänud, samuti on kannatanud ka mitu pintsakut just selja laienemise tõttu. Aga kas siit

võime järeldada, et jõutrenni tehes tuleb alati garderoobi sadade eurode võrra uuendada? Võttes arvesse, et ülikonnad maksavad ca 300-600 ja korralikud särgid 50+ eurot...

Peabki vist nüüd kava ümber tegema, et peenemat siluetti saada; kõik meist ei taha Aderid, Kalmused või Kiivikad välja näha, kuna normaalne karjäärielu vajab ka elamist ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle on olnud kõige raskem see et kõik püksid on jäänud reite juurest kitsaks ja pidevalt kuluvad jalge vahelt ära nii et peab aina uusi ostma. Peab paksemate meeste pükse ostma, kõhnemate vennikeste omad enam jalga ei lähe ning kükkijatele eraldi pükse pole ma veel poes näinud.

Endal analoogiline probleem,lisaks ülikonna puhul on pintsak mingi 4 numbrit suurem ku püksid ..., ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma üritan riietest eri suurusi ja eri suurustes riideid osta aga õigel hetkel on õiged riided ikka vales mõõdus.

Ja pükstega on tõesti ikaldus. Mosaicist sain midagi mis jalga läks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures üks start-up firma hakkas just konstrueerima lasterõivaid, mida on võimalik kerge vaevaga suuremaks ja vajadusel taas väiksemaks teha; tundub, et kulturistidele/kaalulangetajatele kulub midagi samaväärset ära ning vajadus on ju tegelikult meeletu. Mõtlemiskoht ettevõtlikele ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures üks start-up firma hakkas just konstrueerima lasterõivaid, mida on võimalik kerge vaevaga suuremaks ja vajadusel taas väiksemaks teha; tundub, et kulturistidele/kaalulangetajatele kulub midagi samaväärset ära ning vajadus on ju tegelikult meeletu. Mõtlemiskoht ettevõtlikele ;)

Üks võimalus on veel... Langetage rasva % ja siis avastate, et ei olegi niiiii suuureks paisunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ei ole need võistluste ja hooajaväliste kaalude numbrid nii erinevad (+-10kg) selle puhul üldjuhul kannan samu riideid ja ei ole probleemi, mõned püksid on sellised mida offseasonil kanda ei saa kuna on väiksevõitu - kui ülikonnaga ei ole probleemi.

+20 kilo puhul on jutt muidugi teine - kuid viimati oli nii suur võistluskaalu ja hooajavälise kaalu vahel 10 aastat tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul ei ole samuti riietega erilisi probleeme olnud. Ainult Kaitseväe tavavormi suvesärki ei ole siiani õnnestunud laost saada. Kaela ümbermõõdu järgi(48 cm) antakse selline telk, mille vööümbermõõt on 150 cm! Kuhu ma sellisega lähen? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tasu siis 50 eurost särki osta. Ma üle 10 euri ei raatsi küll t-särkide ja triiksärkide eest maksta. Pusade ja pükste eest ka ei raatsi üle 20-30 euro maksta. Ostan alati soodushinnaga riideid. Aga endalgi pükstega jama. Õnneks mul üks paar streche, aga teised teksad kuluad jalge vahelt ära. See selleks, aga kõige nõmedam on see, et peab ostma teksaseid, mis on mõeldud pikematele, kuna siis on reite koha pealt laiemad.

PS.

Sain Kirbuga tänaval kokku ja talle on isegi talvejope liibukaks jäänud ;) Ei tea milline tema garderoob välja näeb.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see teema puudutab pigem algajaid, kelle vorm trenniga drastiliselt muutub; ehk siis keha areneb kas I > V või O > V

Eks noored kasvavad mehed kasvavad teinekord niisamagi ulmelise kiirusega. Minu enda parim sõber viskas 16 aastaselt ühe suvega üle 20 cm pikkust! Suve lõpus olid kutil päris naljakad pisikesed riided ja kuna majanduslik olukord oli keeruline, siis käis ta nendega ringi päris pikalt ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PS. Sain Kirbuga tänaval kokku ja talle on isegi talvejope liibukaks jäänud ;) Ei tea milline tema garderoob välja näeb.

Mul oli vastupidine olukord, kus langetasin 8 kuu jooksul kaalu 115kg`lt 82kg peale. Pea kõik riided olid nii lahmakad, et sure või ära ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tasu siis 50 eurost särki osta. Ma üle 10 euri ei raatsi küll t-särkide ja triiksärkide eest maksta. Pusade ja pükste eest ka ei raatsi üle 20-30 euro maksta. Ostan alati soodushinnaga riideid. Aga endalgi pükstega jama. Õnneks mul üks paar streche, aga teised teksad kuluad jalge vahelt ära. See selleks, aga kõige nõmedam on see, et peab ostma teksaseid, mis on mõeldud pikematele, kuna siis on reite koha pealt laiemad.

PS.

Sain Kirbuga tänaval kokku ja talle on isegi talvejope liibukaks jäänud ;) Ei tea milline tema garderoob välja näeb.

Jeeh...Kirp võiks tuttavlikult viibata, muidu tekib äratundmisega probleeme. Niikuinii on need noored poisid kõik ühte nägu...

Teksade koha pealt...isegi kurta ei viitsi. Mida ei ole, seda ei ole. Üks paar on varutud mõttega, et äkki teeks keegi väiksemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks paar on varutud mõttega, et äkki teeks keegi väiksemaks.

Võid uurida Tallinnas Õle tn 16 asuvast õmblusateljeest, seal õmmeldakse teksat ja nahka.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PS.

Sain Kirbuga tänaval kokku ja talle on isegi talvejope liibukaks jäänud ;) Ei tea milline tema garderoob välja näeb.

Laim, puhas laim. ;)

Tavapoest ostes olen ka valinud teksasid, millel laiem keskkoht ja seega laiemad ka jalgadest, kuid siis on püksid liiga pikad ja kuluvad varsti ära.

GASPi riided on küll kallimad, aga kuna nad on normaalse õmblusega, siis ei jää kuskilt mingit üleliigset materjali rippuma, nii et püksid mõne kuuga läbi kuluks.

Eks mõni aasta tagasi ostetud riided kipuvad ikka väikseks jääma, sest kaal järjest suureneb.

Üldiselt meeldivad veidi vabamad riided. Ehk siis ei käi teksasid naisteriiete poodidest ostmas, nagu tänapäeva poisid. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Laim, puhas laim. ;)

Tavapoest ostes olen ka valinud teksasid, millel laiem keskkoht ja seega laiemad ka jalgadest, kuid siis on püksid liiga pikad ja kuluvad varsti ära.

GASPi riided on küll kallimad, aga kuna nad on normaalse õmblusega, siis ei jää kuskilt mingit üleliigset materjali rippuma, nii et püksid mõne kuuga läbi kuluks.

Eks mõni aasta tagasi ostetud riided kipuvad ikka väikseks jääma, sest kaal järjest suureneb.

Üldiselt meeldivad veidi vabamad riided. Ehk siis ei käi teksasid naisteriiete poodidest ostmas, nagu tänapäeva poisid. ;)

Hea mees!

Kui ma ei oleks sulle oma vana GASP jopet kinkinud, käiksid siiani Hello Kitty roosa kombekaga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea mees!

Kui ma ei oleks sulle oma vana GASP jopet kinkinud, käiksid siiani Hello Kitty roosa kombekaga ;)

Jess! Kas see roosa kombe on nüüd vaba? ;) Ma usun, et ma olen ikka väiksem kui kirp...

Me võiksime tihedamini korraldada kulturistide kirbuturge. Kellel liiga suured, kellel jälle liiga väikesed...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuigi jalad ple hetkel erilised pakud on jube raske normaalse võõkohaga pükse leida ;)

Kõige põnevam oli Bastioni mudelite ülesehitus. Nemad kasutavad Cathy Korju mõõtusid... Olematu rind, lai puus, ülikitsad õlad. Siis väidavad rahulikult, et selliste mõõtudega naisi teisi ei ole ja konstrueerivad samas stiilis aga edasi. Palju õnne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuigi jalad ple hetkel erilised pakud on jube raske normaalse võõkohaga pükse leida ;)

Teksade puhul tuleb otsida "loose fit" lõikega mudeleid, kahjuks neid Eestis väga vähe leida, pigem ikka sellised bedwettersi püksid poodides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma üle 10 euri ei raatsi küll t-särkide ja triiksärkide eest maksta

Eelistan osta rõivaid, mis näevad head välja ning kestavad aastaid ja mitte odavat rämpsu, mis paari pesuga vormi kaotab või värvi muudab; pikemas plaanis on see tunduvalt odavam ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×