Jump to content
sopsti

Osale uurimuses

Recommended Posts

Hea vastaja,

Palun Teil osaleda Tallinna ülikooli psühholoogia magistritöö uurimuses, mis käsitleb täiskasvanute tervisekontrollikeset ja tervisekäitumisega seonduvaid aspekte. Antud uurimuse tulemusi saab rakendada psühholoogias ja meditsiinis nõustamisteenuse arendamiseks. Teie panus selles on väga oluline ning olen tänulik, kui leiaksite aega (~10 minutit), et täita anonüümne küsimustik.

UURIMUSE LINK VEEBIKESKKONNAS: http://www.eformular.com/hedylaidre/tervis...trollikese.html

Olen väga tänulik Teie panuse ja abi eest!

Hedy Laidre

Psühholoogia magistrant

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkasin vastama, aga jätsin pooleli. Miks teil paljud küsimused mitmekordselt korduvad? Ma ei kujuta ette, kuidas te niiviisi korjatud andmete peal statistikat teete. Tõenöoliselt peate pooled küsimused välja viskama enne, kui mingeid vähegi mõistlikke statistilisi tulemusi saada tahate. Võib-olla on see mingi psühholoogiline trikk, mida ma ei tea - et üritatakse pommitada erinevalt sõnastatud samaväärsete küsimustega ja siis vaadatakse, kas inimene vastas samamoodi või mitte. Ei kujuta ette..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib-olla on see mingi psühholoogiline trikk, mida ma ei tea - et üritatakse pommitada erinevalt sõnastatud samaväärsete küsimustega ja siis vaadatakse, kas inimene vastas samamoodi või mitte. Ei kujuta ette..

Ma arvan et see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et see.

Põhimõtteliselt õigus. AGA seda ei tehta mitte vastaja "kontrollimiseks" või "kavaldamiseks" vaid selleks, et hiljem aru saada, mis sõnastusega küsimus millist arusaama kõige paremini mõõdab. Et edaspidi oleks võimalik vähem küsimusi küsida:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täidetud, ehkki pean tunnistama, et nii mõnedki küsimused olid keeruliselt mõistetavad või kordasid eelmist küsimust. kuid edu sellegipoolest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma kommi saan, kui ära vastan? ;)

Tänu saad...

Mina tegin ka ära ;)

Ainult, et üks asi jäi silma. Kui minu sõbranna sarnasel teemal uurimistöö tegi, siis üks blokk nendest küsimustest oli tal sõna-sõnalt sama... ?

Kui küsimus on hästi sõnastatud ja toetab mingi uurimuse eesmärki, siis miks teda muuta.

Mulle igastahes meeldis. Tahtsin endale ka kopeerida ;)

Eks ta moodusta oma valimit nii nagu tema süda lustib. Mis see teie mure on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlen, kas antud "täiskasvanute tervisekasvatuse" uuringus on siit foorumist linkides inimesed sellisena ka ära toodud... Kui on, siis minu vabandused, aga kahtlustan, et seda esitatakse ikkagi kui mingis mõttes "ülpopulatsiooni uuringut".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui aus olla siis küsitlus ei meeldinud kohe üldse aga vastatud ta sai. ;)

Valusad küsimused... Eks ta ole... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×