Jump to content
Aile

Uus rahategemise masin nimega Neera

Recommended Posts

Järjekordne uus imedieet "Ära söö mitte midagi ja joo meie toodet." :D

veebilehekülg...

Ma loodan, et see on meist mööda läinud. :D

Lihtsalt vihale ajab selline lehekülg - täis lausvalesid. Minu arust seadus keelab reklaamida lubadustega, mis ilmselgelt ei vasta tõele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järjekordne uus imedieet "Ära söö mitte midagi ja joo meie toodet." :D

veebilehekülg...

Ma loodan, et see on meist mööda läinud. :D

Varustab teie keha kogu dieedi ajal kõigi organismi normaalseks funktsioneerimiseks vajalike toitainetega.

:D nii vähe ongi vaja normaalseks funktsioneerimiseks

sealt blogist ka:

"St, on aru saada, et olen alla võtnud 1.6 kg

Ilmselt puhastan organismi puhtalt toksiinide arvelt, v-o polegi mu kehas nii palju puhast rasva."

1,6kg toksiine ja rasvaprotsent 0 :D ?

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mulle see paast meeldib, olen 3 korda teinud kahe aasta jooksul, iga kord olin tulemustega väga rahul. Mul on ka töökaaslased kes teinud, isegi mehed.

Suitsetamise maha jätmine on imelihtne , ma olen ise seda umbes 30 korda teinud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suitsetamise maha jätmine on imelihtne , ma olen ise seda umbes 30 korda teinud...

Kokku olen 16kg maha võtnud ja minu jaoks see on väga hea tulemus, mida ei saanud saavutada ainult trenniga.

Muudetud kasutaja Inna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Save water, drink beer.

Beer is a water...basically

Facebookis asutati Pehmikute partei ja sellel oli rohkem täkkesse loosung Save water, drink wine.

Postimehe naistekafoormis on Neera teemal siin...

Täiesti kohutav :D Ma võin ise teile kodus selle segu kokku keerata ja sõnad peale lugeda, et midagi muud ei tohi süüa. Kaotate mul kilosid nii, et.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Beer is a water...basically

Facebookis asutati Pehmikute partei ja sellel oli rohkem täkkesse loosung Save water, drink wine.

Postimehe naistekas on foormis Neera teemal siin...

Täiesti kohutav :D Ma võin ise teile kodus selle segu kokku keerata ja sõnad peale lugeda, et midagi muud ei tohi süüa. Kaotate mul kilosid nii, et.... :D

Noh proovi siis...!!!!!!!! Aga meie vaatame, jälgime.... Kohutav on lugeda inimest kes ei ole proovinud ega uurinud põhjalikult ja viitsib komenteerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh proovi siis...!!!!!!!! Aga meie vaatame, jälgime.... Kohutav on lugeda inimest kes ei ole proovinud ega uurinud põhjalikult ja viitsib komenteerida.

Keegi kusagil selgitas, et kui karuonu leiab maast jänkuonu pabulad ja maitseb ühte neist, siis ta ei pea kõiki hamba all järele proovima, et aru saada, et tegemist ei ole maitsvate lihapallidega.

Kes bioloogia ja anatoomia tundidest osa võtnud, siis teavad, et jutud kehas kogunevatest toksiinidest, millest justkui saaks imerohtude abil vabaneda, on muinasjutt.

Soovitan lugeda raamatut Pahateadus http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?170876 , kus on "imerohtude" ja "imedieetide" kavalad skeemid lahti seletatud ja see, miks nende lubadused on jaburad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toksiinidest ma ei julge rääkida, aga kaal alaneb selle paastuga väga hästi ja paastuda Neeraga on väga lihtne. Enesetunne peale paastu on ka nagu jällesündinud!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anorektikud kaotavad ka päris hästi kaalu ja tunnevad ennast selle juures väga hästi! (Kui suur suremus välja arvata).

See blog on tõsin või paroodia? Kohutav igatahes...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas dieedi ajal tohib tegeleda spordi või mõne muu aktiivse tegevusega?

Vältige Neera puhastuskuuri ajal füüsilistest pingutustest, sest intensiivne pingutamine võib ärgitada organismi toksiine ja šlakke väljutamise asemel hoopis neid teistkordselt kasutama.

Voh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Anorektikud kaotavad ka päris hästi kaalu ja tunnevad ennast selle juures väga hästi! (Kui suur suremus välja arvata).

See blog on tõsin või paroodia? Kohutav igatahes...

Küll sa oled ikka pessimistid.

Tglt võiks ju ka 'ullem olla - no vähemalt esialgu seal amputeerimist või giljotiini keegi efektiivseima kaalualandajana ei soovita ..., :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh proovi siis...!!!!!!!! Aga meie vaatame, jälgime.... Kohutav on lugeda inimest kes ei ole proovinud ega uurinud põhjalikult ja viitsib komenteerida.

Te ei ole hetkel mitte turuplatsil....Võtke ennast kokku.

Põhjalikult uurinud? :D Oma 23 aastat juba on saadud seda toitumist ja füsioloogiat uurida. Paast on teine teema...kuid see "imejook" on tõeline skämm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kokku olen 16kg maha võtnud ja minu jaoks see on väga hea tulemus, mida ei saanud saavutada ainult trenniga.

Ja sellest rasv on imetilluke osa. Enda lihaste ära näljutamine ja selle arvelt kehakaalu alandamine ei ole tervislik, ega ka silmale ilus.

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ülekaalulisel inimesel vahet pole kas kaovad lihased või rasv, oluline on kaalust maha võtta. Neerat kasutakse 30 aastat ülemaailma ja imesid kegi ei luba.

Kui ülekaaluline inimene kaotab rasva asemel lihast ja vett mingi lolli dieediga, aga rasva hulk jääb samaks siis on ta tunduvalt hullemas seisus kui varem.

Seda toksiliste jäätmete väljutamist kehast ei oska ma kommenteerida. Aga ükski normaalne toitumisest jagav inimene ei soovita kehakaalu alandamiseks paastusid(v.a mõningad erandid, mingi võistluskaalu mahtumine jne)

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähendab, olen 16kg lihast mahavõtnud, ja pean nüüd halvem väljanägema kui 2 aastat tagasi. Õnneks, see ei ole nii. See diskussioon on mõtetu sest räägime erinevates keeltes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ülekaalulisel inimesel vahet pole kas kaovad lihased või rasv, oluline on kaalust maha võtta. Neerat kasutakse 30 aastat ülemaailma ja imesid kegi ei luba.

Suur vahe.

Kaotate lihaseid, suurendate oma järjekordse rasvumise võimalust ja vähendate loomulikult ka oma atraktiivsust ja vitaalsust.

30 aastat? ...ja millises suunas on liikunud inimeste kehamassiindeks selle aja jooksul? Kõik ei ole lihtsalt veel Neeraga tutvunud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
30 aastat? ...ja millises suunas on liikunud inimeste kehamassiindeks selle aja jooksul? Kõik ei ole lihtsalt veel Neeraga tutvunud?

:D

+1 Thumbs up!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×