Jump to content
tawu

On see normaalne?

Recommended Posts

Ise olen 18 vana ja olen 2 kuud trenni teinud pidevatlt

Nädalas 2 korda jõusaalis ja 5korda kodus.

Jõusaalis teen rohkem raskemaid asju umbes 2 tundi.

Kodus teen 2-3 tundi trenni see sisaldab:kätekõverdused igatviisi 150korda päevas,õlgu treenin hantlitega,biitsepsit hantlitega,kõhulihaseid treenin umbes pooltund ja teisigi harjutusi.

Ja ülepäeviti 5km jooksu.

Suuri tulemusi on aint kõhul.Muidu natuke arenenud küll.Tahaks lihtsalt küsida,et kas selle 2 kuujooksul igapäevane trenn liiiga suur ülekoormus ei ole? Kaalun 79 ja olen 190 pikk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen 18 vana ja olen 2 kuud trenni teinud pidevatlt

Nädalas 2 korda jõusaalis ja 5korda kodus.

Jõusaalis teen rohkem raskemaid asju umbes 2 tundi.

Kodus teen 2-3 tundi trenni see sisaldab:kätekõverdused igatviisi 150korda päevas,õlgu treenin hantlitega,biitsepsit hantlitega,kõhulihaseid treenin umbes pooltund ja teisigi harjutusi.

Ja ülepäeviti 5km jooksu.

Suuri tulemusi on aint kõhul.Muidu natuke arenenud küll.Tahaks lihtsalt küsida,et kas selle 2 kuujooksul igapäevane trenn liiiga suur ülekoormus ei ole? Kaalun 79 ja olen 190 pikk

Mis asi on normaalne?

Et sa ilma mingi kavata rahmeldad?Ja VIIS korda nädalas teha õlgu ja biitsa?!

No ei ole normaalne.

Õnneks ei jaksa sa trenni teha suurte koormustega,muidu sa juba tunneksid,kui ebanoormalne taoline rapsimine on.

Mis teil jõusaalis siis treenerit ei ole või?

Kui ei,võta endale algajate kava ja tee selle järgi paar kuud.

btw,söömisest ei rääkinud sa üldse midagi ...

Ja muuseas,lihas kasvab puhates!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saaks öeldagi kava, kui kavas ei ole progressi ette nähtud. Kava peab tagama mingi tulemuse, muidu oleks lihtsalt hommikuvõimlemine. Kas siis on eesmärk saada kätekõverduses rohkem kordusi või teha jõusaalis suurema raskusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausalt öeldes ei kujuta hästi ette, et keegi kusagil kodus intensiivselt piiratud vahenditega 2-3 tundi järjest trenni teeks. Selles suhtes, et võiksin kutsuda sellised imemehed enda juurde jõusaali minu intensiivsusega treenima ja ehk peab 30 minutit vastu. Nii ta kipub olema, et kodus treenijatel puudub absoluudselt igasugune ettekujutus lihasgruppide jaotusest, puudub võrdlus eakaaslastega, puudub treener, puudub eesmärk ja need harjutused, mis tehakse on ka kindlasti vigaderohked ja ehk isegi ohtlikud. Võimalusel soovitan spordimehel ikka liituda mõne spordisaaliga, samuti viia ennast kurssi toitumise põhitõdedega. Võib juhtuda, et kulutad liiga palju energiat asjatult ilma eriliste tulemusteta.

Pea vastu ja uuri asja!

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×