Jump to content
vend vähk

LÕUNA-EESTI III LAHTISED KV: galerii, järelkajad...

Recommended Posts

Mis grimm see Tarul peal oli? Sellist asja ei ole ma enne veel näinud,et nii laiguliseks läheb.

Ja jooksis ka korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esialgsed tulemused (täisprotokol kah saadetud info@fitness.ee)

Algajad noored - 70 kg

Rauno Karro Planet Sport 1

Edgar-Norman Kaasik Planet Sport 2

Ergo Tüür Planet Sport 3

Algajad Noored - +80 Kg

Gert Nurk Planet Sport 1

Algajad Juuniorid + 80 kg

Aleksei Värä Planet Sport 1

Algajad Mehed Klas kulturism +180 cm

Antti Kalmu Kimberi klubi 1

Edasijõudnud noored - 75 kg

Rainer Neemsalu TÜ ASK 1

Sander Gorgišeli Planet Sport 2

Edasijõudnud Juuniorid -80 kg

Taavi Taros TÜ ASK 1

Paul-Eerik Rosenberg Planet Sport 2

Edasijõudnud Juuniorid +80 kg

Jevgeni Kuzmin Reval Sport 1

Siim Kelner Reval Sport 2

Edasijõudnud Mehed -80 kg

Siim Savisaar Planet Sport 1

Klassikaline kulturism -180 cm

Marti Taru Reval Sport 2

Nikolai Kornishev Arctic 1

Taavi Merisalu Planet Sport 3

Klassikaline Kulturism + 180 cm

Rait Veski Sõmerpalu 1

Noored ja juuniorid algajad ABSOL

Rauno Karro 1

Aleksei Värä 2

Gert Nurk 3

Noored ja juuniorid edasij ABS

Jevgeni Kuzmin 1

Rainer Neemsalu 2

Taavi Taros 3

ABSOLUUT kõik koos

Nikolai Kornishev 1

Marti Taru 2

Jevgeni Kuzmin 3

Taavi Merisalu 4

Rainer Neemsalu 5

Rauno Karro 6

Kassikalise kulturismi ABSOL

17 Nikolai Kornishev

Parim Vabakava

1 Marti Taru

Muudetud kasutaja Draakon40 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis grimm see Tarul peal oli? Sellist asja ei ole ma enne veel näinud,et nii laiguliseks läheb.

Ja jooksis ka korralikult.

Minu teada Jan Tana.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võistlus oli tore kuid mis mind häiris oli see, et fotograafid seisid keset kusemist ees :)

Minu ees seisis pidevalt fotograaf, kelle p....se oli enamus ajast nii paljas, et p......evahe paistis.

Aga korraldus oli ladus, oleks vaid vähem seda Imre möla olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu ees seisis pidevalt fotograaf, kelle p....se oli enamus ajast nii paljas, et p......evahe paistis.

Aga korraldus oli ladus, oleks vaid vähem seda Imre möla olnud.

Ma usun, et sa olid Imre mölaga arvestanud :). Kui Imre suu lahti teeb, siis seda on võimatu kinni panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oli siis dopingukontroll ka? Või oli see lihtsalt mõnede hirmutamiseks välja mõeldud jutt?

Allkirja andsime kõik, aga ma ei tea, kas kedagi võeti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kodus tagasi, tore võistlus oli. Dopingukontrolli ei olnud vaja kedagi seekord võtta - mul oli kokkulepe SA Antidopinguga kui keegi kaalumisel oleks vajanud nö sihttestimist oleks see ka toimunud peale võistlust ja ma oleksin selleks ajaks juba need inimesed kohale kutsunud. Kuid osad sõbrad - jäid ise kõrvale ja see on nende endi valik.

Publik elas tormiliselt kaasa. Paaris kohas pidi mõtlema kuidas hinnata - olin ju esimest korda kohtunik... ;) Minu jaoks oli kummaline seis, see kui selgus et absoluutses juuniorite kategoorias selgus, et Kuzmin ja Neemsalu on saanud samad punktid.... :) Minu lugupidamine Raineri suhtes, kes on teinud läbi väga korraliku arengu aastaga ja kellel on kulturismi jaoks ka väga head eeldused, kuid täna oli Zenja minu arvates 5:0 punktidega parem - massi vahe on liiga suur hetkel ja kumbgi ei olnud ka kuivusega üle, vaadake neid pilte - saalist oli vaade minu jaoks sama ja ka grimm oli Zenjal parem. Ma ei saa aru, kuidas Zenjat sai näiteks kolmandaks panna juuniorite absoluudis????

Zenja on küll minu õpilane, kuid kohtunikuna olin objektiivne, nii näiteks panin Hr. Taru teiseks, kuigi nädal varem oli Kornõshev talle selgelt kaotanud, lihtsalt Kolja oli parem, nii grimmilt kui ka poosides (4:3 - kui võrrelda eraldi 7 kohustusliku poosi). Taru läks muidugi alt grimmiga täielikult, esiteks oleks pidanud ,ennast karvadest puhastama (sest nädalaga need ju kasvavad pikaks) ja siis vahetult enne peale kantud grimm palvas peale ei jää - kuid sain aru, et võistluspäeva hommikul oli Marti olnud veel klassika jaoks +3 kilo, seega vannitas hommik otsa et sisse saada ja grimm kadus ka muidugi selle vannitamisegaj a vahetult enne võistlust peale pandud grimm ei püsinud.

Muid üllatusi ei olnud, poisid kõik kes varem on võistlenud on arenenud positiivses sunas - seega sügav kummardus kõigile võistlejatele ja korraldajatele, Imre oli muidugi päevajuhina nähtus omaette - mida kõike sealt suust ei tulnud,.... ;)

Ma siiralt looda, et see kool ka mingid Euro rahad saab, et renoveeritakse, sest nii lagunendu ja vanas koolimajas ma ei mäleta kunas ma kunagi viimati viibisin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keegi meie toimetusest on arvuti ligi - palun vaadake üldmaili ,seal on protokoll ja pange välja. Kui kellegil on pilte finaalist absoluudi võrdlustest pange välja, sest mul sai fotoka aku enne lõppu tühjaks. Esta saada ka natalya@fitness.ee peale saan sealt ise koduarvutist kätte ja võin ka üles panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×