Jump to content
vend vähk

LÕUNA-EESTI III LAHTISED KV: galerii, järelkajad...

Recommended Posts

Niisiis, võtan uue teema üles. Kuna huvi selliste võistluste vastu on jätkuvalt suur ning palju uusi ning vanemaid sportlaseid on piisavalt heas vormis, et kevadel ette võtta suurem võistlushooaeg, siis kevadel on tulekul juba III Lahtised Lõuna-Eesti Karikavõistlused.

Huvilistele infoks kevadel, aprillis Eestis toimuvate võistluste ajakava:

1. 09. aprill(laupäev) 2011: Reval Cup, Tallinn

(See võistlus toimub Tallinnas, Reval Sport klubis ning selle ürituse kohta peaks olema ka rohkem infot fitness.ee foorumis)

2. 17.aprill (pühapäev) 2011: Lõuna-Eesti III Lahtised Karikavõistlused kulturismis ja bodyfitnessis. Tartus, Descartes'i Lütseumis

3. 23.aprill (laupäev) 2011: Eesti Karikavõistlused kulturismis ja bodyfitnessis. Tartus, Vanemuise kontserdimajas.

Palun olge võistluste teemas rohkem aktiivsed ja kui on küsimusi, siis andke tuld! Lähiajal täpsustan selliseid teemasid:

Võistlejate kategooriad

Võistlusgrimm

Toimumise koht

Kes võistelda soovivad, siis andke endast märku kas siin foorumis selle teema alt või minu postkastis vendv@hot.ee

post-50-1297155555_thumb.jpg LELKV II 2010

post-50-1297155719_thumb.jpg LELKV I 2010

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunas LELKV I toimus?

Ja kui spordikotte saab tasuta, siis osalen ka. Mul hädasti vaja ja 38 EUR ei raatsi küll selle peale panna :D

Kui toimusid aprillis, siis ma teeksin oma aastapäeva võistluse, kuna paar päeva enne esimesi võistluseid hakkasin jõusaalis käima ja olen siiamaani käinud.

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunas LELKV I toimus?

Ja kui spordikotte saab tasuta, siis osalen ka. Mul hädasti vaja ja 38 EUR ei raatsi küll selle peale panna :D

Kui toimusid aprillis, siis ma teeksin oma aastapäeva võistluse, kuna paar päeva enne esimesi võistluseid hakkasin jõusaalis käima ja olen siiamaani käinud.

I LEKV oli 20 märts 2010

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes olen natukene raskes olukorras, kus minu selja taga on juba otsustatud, et seda võistlust ei toimu. Uurisin asja ning kindlasti ei hakka enamus Tartu noori mehi Reval Sporti sõitma Reval Cupile ning Eesti Karikavõistlustele ei taha ka päris algajad kohe tormata. Oleks Tallinn siinsamas 100 meetri kaugusel, ei oleks ilmselt probleemi, aga 3-4 tundi varem Tartumaalt liikuma hakata koos transpordikuludega on paljudele liiga suureks koormuseks ning ma ei saa nendele seda süüks panna, sest ka ise jätan teinekord paljud üritused sellise pika sõidu pärast ära. Sellel nädalavahetusel toimub näiteks võitluskunstide üritus pealinnas ja kuidagi ei mängi praegu pealinna minekut välja. Ühesõnaga, võistlejaid oleks vähemalt 20, kelledest pooled oleksid elus esimest korda võistlustules ning usun, et see võistlus on vajalik. Siinkohal oleks tore kui noored mehed ise ka rohkem aktiivsed oleksid ning endast märku annaksid. Usun, et lisaks noorhärradele Rainer Neemsalule ja Taavi Merisalule on siin foorumis veel sellist rahvast, kes võistelda sooviksid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes seda juba tagaselja on otsustanud??? Kõik on sinu enda kätes kui powerit on siis lase käia, keegi kätt ette ei pane pigem toetavad. Peaasi kui võistlejaid oleks. Reval Cup võistlusjuhend sai välja, ma esimese hooga ei teinud palju kategooriaid, jagasin laiali algajad ja edsijõudnud, loodan et see võistlejatele sobib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis on tore kui vähemalt Ott seda võistlust toetab! Selle ürituse on maha teinud just need, kes ise võistlusspordiga ei tegele, aga selline võistlus on vajalik ning palju noori uusi atleete on silmapiirile tekkinud ning vähemalt omalt poolt toetan nende ettevalmistamist ning olen abiks nõu ja jõuga! Reedel panen kirja oma õpilaste vanused ja kehakaalud ning siis on juba esmane ettekujutus, milliseid kategooriaid teha ning kui palju tuleb päris algajaid.

Otile tänud toetuse eest!

:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, lisainfot nende võistluste kohta.

Esmaspäeval käin ühe Tartu suurema kooli juhatuse jutul ning võimalusel teeme need võistlused koolimaja aulas. Kuuldavasti on selles koolis võistluste läbiviimiseks olemas kõik vajalik ning isegi lae lisavalgus. Paar lisavarianti on ka kindlasti reservis. Miks koolimaja? Ennekõike kulturismi populariseerimiseks koolinoorte seas!

Eilse õhtuga avaldasid soovi kevadel võistelda 7 meest Fittest noorte grupist, aga kõiki ei olnud kohal ja usun, et meie klubist tuleks tuld andma vähemalt 10 sportlast. Eks ma hoian teid toimuvaga kursis, sest aeg tiksub meeletu kiirusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

Head uudised! Sain täna Tartu Descartes'i Lütseumi juhtkonnaga kokkuleppele, et III Lõuna-Eesti Lahtised Karikavõistlused toimuvad 17. aprillil(pühapäeval) just selles koolis! Selles koolis õpib ka Eesti üks parimaid noorkulturisti Rainer Neemsalu.

Võistlused toimuvad Tartu Descartes'i Lütseumi aulas.

Kaalumine ja registreerimine võistlustele 12:00-13:00

Võistluste algus 14:00

Kategooriad algajatele- nendele, kes ei ole mitte kunagi varem võistelnud:

Kulturism ja klassikaline kulturism:

Algajad noored (sünniaastad: 1997-1993)(need, kes ei ole mitte kunagi varem võistelnud): -70 kg, -75 kg, -80 kg ja +80 kg

Edgar-Norman Kaasik -70 kg, Ergo Tüür -70 kg, Rauno Karro -75 kg, Gert Nurk +80 kg

Algajad juuniorid (sünniaastad: 1992-1990)(need, kes ei ole mitte kunagi varem võistelnud): -70 kg, -75 kg, -80 kg ja +80 kg

Aleksei Värä +80 kg

Algajad mehed alates (sünniaastad: 1989-...)(need, kes ei ole mitte kunagi varem võistelnud): -70 kg, -80 kg, -90 kg ja +90 kg

Klassikaline kulturism algajad mehed alates (sünniaastad: 1989-...)(need, kes ei ole mitte kunagi varem võistelnud): -170 cm, -175 cm, -180 cm ja +180 cm

Antti Kalmu +180 cm

Naiste bodyfitness:

Algajad juuniorid neiud (sünniaastad: 1994-1990)(need, kes ei ole mitte kunagi varem võistelnud): -165 cm ja + 165 cm

Algajad naised (sünniaastad: 1989-...)(need, kes ei ole mitte kunagi varem võistelnud): -165 cm ja + 165 cm

Kategooriad edasijõudnudtele- nendele, kes on varem vähemalt 1 korra võistelnud:

Kulturism ja klassikaline kulturism:

Noored (sünniaastad: 1997-1993) (need, kes on varem võistelnud): -70 kg, -75 kg, -80 kg ja +80 kg

Sander Gorgišeli -75 kg, Rainer Neemsalu -80 kg

Juuniorid (sünniaastad:1992-1990) (need, kes on varem võistelnud): -70 kg, -75 kg, -80 kg ja +80 kg

Taavi Taros -80 kg Paul-Eerik Rosenberg -80 kg, Jevgeni Kuzmin +80 kg

Mehed alates (sünniaastad:1989-...) (need, kes on varem võistelnud): -70 kg, -80 kg, -90 kg ja +90 kg

Keit Koppel -90 kg, Deniss Novgorodski-90 kg

Klassikaline kulturism mehed alates (sünniaastad:1989-...) (need, kes on varem võistelnud): -170 cm, -175 cm, -180 cm ja +180 cm

Taavi Merisalu -180 cm, Rait Veski +180 cm, Marti Taru -180 cm

Naiste bodyfitness:

Juuniorid neiud (sünniaastad: 1994-1990) (need, kes on varem võistelnud): -165 cm ja + 165 cm

Naised alates (sünniaastad: 1989-...) (need, kes on varem võistelnud): -165 cm ja + 165 cm

Palun hakake ennast nendele võistlustele registreerima! Registreerimise viimane päev on 10.aprill 2011!!! Registreerida saab kas siin selle teema all endast märku andes või siis minu postkasti: vendv@hot.ee

Registreerimisel vajalikud sellised andmed:Ees-ja perekonnanimi:

Vanus koos täpse sünnikuupäevaga:

Kategooria:

Maakond, spordiklubi:

Eelseisva nädala jooksul lasen kujundada ka võistluste plakatid ning pealtvaatajatele ning võistlejatele on üritus TASUTA!!!

Kõik küsimused selle võistluse kohta teretulnud!!!

Natuke infot Descartes'i lütseumi kohta:

Kuidas tulla Descartes'i lütseumi?

Kui tulete kesklinnast jalgsi (bussijaamast 20 minutit), siis tuleb kõndida üle Turusilla, seejärel piki Anne kanalit kuni Sõpruse ringini. Sealt edasi vt. ülalolev kaart.

Kui tulete taksoga, siis tuleb taksojuhile öelda nii kooli nimi ("Descartes'i lütseum", hääldatakse 'dekarti') ja aadress - Anne 65.

Kui tulete bussiga, siis tuleb istuda kas bussi nr 1, 3, 3a, 12, 14, 15 või 32 peale ning sõita Emajõe peatusse (esimene peatus pärast Sõpruse ringi). Bussi pealt maha tulles tuleks teil kõndida ülaloleva kaardi järgi mööda lillat joont.

Kui tulete autoga, siis punane joon näitab teile soovitavat sõidutrajektoori alates Sõpruse ringteest.

http://portal.tdl.ee/index.php?module=page...N_position=50:1

post-50-1299588803_thumb.jpg Lõuna-Eesti II Lahtised Karikavõistlused 2010 Maaülikooli spordihoones

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore uudis!:) Isegi nühkinud pinki seal koolis mõningad aastad tagasi. Võistlus vast avardab ka sealse keka õpsi silmaringi spordialast kui kulturismist, kes seda varem väga spordiks ei nimetanud minu ajal. Korvpall oli elu aind! :D

Muudetud kasutaja V.K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muutsin ära:

Nüüd on võistlejad sünniaastate järgi ja ei tohiks segadust olla:

noored (sünniaastad: 1997-1993)

juuniorid (sünniaastad: 1992-1990)

täiskasvanud alates (sünniaastad: 1989-...)

Pool tundi arvutasin ja kontrollisin :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene ametlik võistlustele registreeruja saatis oma andmed mulle postkasti:

Nimi: Sander Gorgišeli

Sünniaasta: 1993

Kaalukategooria: -75kg

Edasijõudnud noored

Spordiklubi: Tartu Planet Sport

Teised võiksid ka endast kas siin, orkutis, facebookis või hot.ee-s märku anda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teine registreeruja:

Nimi: Aleksei Värä +80 kg

Sünniaasta: 1991

Kaalukategooria: +80 kg

algajad juuniorid

Spordiklubi: Tartu Planet Sport

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolmas võistleja:

Nimi: Rainer Neemsalu

Sünniaasta: 1993

Kaalukategooria: -80 kg

edasijõudnud noored

Spordiklubi: Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen jälle ühe võistleja nime üles:

Nimi: Taavi Merisalu

Sünniaasta: 1989

Klassikaline kulturism, pikkuskategooria: -180cm

Edasijõudnud mehed

Spordiklubi: Tartu Planet Sport

Tore, et võistlustele registreerumine algas nii aktiivselt ja kindlasti loodan nendel võistlustel näha ka Saaremaa võistlejaid, Võrumaa, Harjumaa ja teiste maakondade kõvemaid tegijaid! Tallinnast tuleb ka loodetavasti suurem delegatsioon :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba viies võistleja registreerus:

Nimi: Keit Koppel

Sünniaasta: 1989

mehed -90 kg

Edasijõudnud mehed

Spordiklubi: Tartu MV Spordiklubi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes veel soovivad võistelda, andke endast varakult teada! Kas saarlased ka ikka tulevad suurema meeskonnaga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×