Jump to content
Janka86

Suveks vormi

Recommended Posts

Nimelt ma olen otsustanud suveks vormi saada ja kaotata mõnede kilod rasva ja samas lihast kasvatada. Nimelt ise olen 180cm pikk ja kaalun 84 kg. Olen juba paar nädalat käinud 5 korda nädalas jõusaalis, 3päeva siis jõutrenni ja 2 päeva korralikku rasva põletamist trenazööridel. Toitumist olen ka muutnud,et vähem rasva ja samas rohkem valku saaks. Et küsimused on siis selles, et kas see millega ma tegelen annab mulle ka vajatud tulemuse või peaks enne rasvast lahti saama ja siis alles jõutreeningutega alustama? Ja ehk oskab keegi mulle ka tarkusi anda kuidas tulemust kõige paremini saavutada. Ei tahaks nagu tühja tööd teha.

Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimelt ma olen otsustanud suveks vormi saada ja kaotata mõnede kilod rasva ja samas lihast kasvatada. Nimelt ise olen 180cm pikk ja kaalun 84 kg. Olen juba paar nädalat käinud 5 korda nädalas jõusaalis, 3päeva siis jõutrenni ja 2 päeva korralikku rasva põletamist trenazööridel. Toitumist olen ka muutnud,et vähem rasva ja samas rohkem valku saaks. Et küsimused on siis selles, et kas see millega ma tegelen annab mulle ka vajatud tulemuse või peaks enne rasvast lahti saama ja siis alles jõutreeningutega alustama? Ja ehk oskab keegi mulle ka tarkusi anda kuidas tulemust kõige paremini saavutada. Ei tahaks nagu tühja tööd teha.

Ette tänades.

1.Korraga kasvatada lihast ja kaotada rasva on veidi ... e-ee ...

problemaatiline.

2.Milleks on hea rasvade menüüst eemaldamine?

3.Võid tellida endale nii toitumis- kui treeningkava

või

kasutada otsingut ja vaadata,mida analoogiliste teemade peale on öeldud.Tglt sellest oleksid võinud alustadagi ..., :unsure:

4.Sinu mõõtude juures - alusta lihastega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1.Korraga kasvatada lihast ja kaotada rasva on veidi ... e-ee ...

problemaatiline.

2.Milleks on hea rasvade menüüst eemaldamine?

3.Võid tellida endale nii toitumis- kui treeningkava

või

kasutada otsingut ja vaadata,mida analoogiliste teemade peale on öeldud.Tglt sellest oleksid võinud alustadagi ..., :unsure:

4.Sinu mõõtude juures - alusta lihastega.

Ma ei ole täielikult rasvadest loobunud vaid toitun lihtsalt vähem rasvastest asjadest näiteks majoneesi ja 20% hapukoore asemel tarbin 10% hapukoort ja ma ei olegi kindel,et see on hea. Olen ka siin foorumites ringi luusinud natukese ja osasi artikleid lugenud ja ka kindlalt targemaks saanud. Aga kahjuks ma pole leidnud vastust sellele kas mu treening on efektiivne.Nagu ma aru sain siis sina arvad,et see ei ole kõige õigem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige lihtsam oleks vast süsivesikuid piirata, samas peavad need omal kohal olema peale treeningut!

Rasvu põletada, ilma lihast kaotamata-HIIT. Töötab hästi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige lihtsam oleks vast süsivesikuid piirata, samas peavad need omal kohal olema peale treeningut!

Rasvu põletada, ilma lihast kaotamata-HIIT. Töötab hästi!

Lugesin siin foorumis selle TAKU HIIT programmis ja tundub,et see sobib mulle kõige paremini.

Üks treening kestab ainult 32 minutit, et kas on mõtet peale seda veel midagi teha. Või ongi kõige mõistlikum kava ära teha ja koju minna?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin siin foorumis selle TAKU HIIT programmis ja tundub,et see sobib mulle kõige paremini.

Üks treening kestab ainult 32 minutit, et kas on mõtet peale seda veel midagi teha. Või ongi kõige mõistlikum kava ära teha ja koju minna?

Kui sa 32 min korralikult HIIT'i teed, siis järgnevast jõutrennist ei taha sa mõelda ka.

Aga eks proovi ise järele. Kui arvad, et vajad, siis tee enne jõusaalitrenn ja seejärel HIIT. Siis burn-efekt suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on huviks tõesti rasva põletada, siis ma tasakaalustaks HIITi rahuliku aeroobsega. Nt. 2 HIITi ja 2 aeglast aeroobset nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on huviks tõesti rasva põletada, siis ma tasakaalustaks HIITi rahuliku aeroobsega. Nt. 2 HIITi ja 2 aeglast aeroobset nädalas.

Selle miinuseks on see,et jõutreeningut ei jää siis aega.Valisin välja endale kolme päeva kava ja lasen kaks päeva ka HIITI üritan võimalikult õigesti toituda ja ehk suudan rasva põletada ja samal ajal lihasmassi suurendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on huviks tõesti rasva põletada, siis ma tasakaalustaks HIITi rahuliku aeroobsega. Nt. 2 HIITi ja 2 aeglast aeroobset nädalas.

Või kuidas selline asi kokku võib sobida,et enne HIITi teen 60 minutit aeroobset?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sureks vist ära selle kombinatsiooni kätte. Puhke- ja jutupausidest koosneva jõutrenni lõppu võib isegi teha.

Olen ise kunagi teinud ja saavutasin päris hea anaeroobse võhma vormi. Kui maxjõu arendamisele keskenduda, siis saab. Aga hea maxjõu trenn koosnebki suurimas osas puhke ja jutupausidest:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×