Jump to content
Coco Monkey

Toiduainete kaalumine

Recommended Posts

:blink: Järsku tekkis huvi ,et kaal muutub ju toiduvalmistamisel...

Näiteks ,kui paned leiva rösterisse ,siis kaal väheneb (kuigi ainult paar grammi).Aga kumba kaalu ma ,siis pean arvestama ,et ka ma sõin ära 30 g (enne röstimist) või 28 g(peale röstimist).Kumma järgi kaloreid peab arvestama?

Ja köögiviljadel ju ka ,keetes kaal muutub.Kas ma pean ,siis arvestama selle järgi ,kui palju ta enne keetmist kaalus või pärast keetmist...

Külmutatud kalaga samamoodi.

Noh ,üldiselt seletage mulle lahti ,kuidas toitu tuleb kaaluda ,et arvestada kaloreid.

Palun!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:blink: Järsku tekkis huvi ,et kaal muutub ju toiduvalmistamisel...

Näiteks ,kui paned leiva rösterisse ,siis kaal väheneb (kuigi ainult paar grammi).Aga kumba kaalu ma ,siis pean arvestama ,et ka ma sõin ära 30 g (enne röstimist) või 28 g(peale röstimist).Kumma järgi kaloreid peab arvestama?

Ja köögiviljadel ju ka ,keetes kaal muutub.Kas ma pean ,siis arvestama selle järgi ,kui palju ta enne keetmist kaalus või pärast keetmist...

Külmutatud kalaga samamoodi.

Noh ,üldiselt seletage mulle lahti ,kuidas toitu tuleb kaaluda ,et arvestada kaloreid.

Palun!

issver-sussver. 1 gramm 2 grammi...@irw miski tipp profi kulturist oled vä et igat grammi kaalud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alati käib jutt kuivainest ...Keegi ei tea ju, mismoodi sa kavatsed oma leiba süüa - niisama, teda rõstida või mis iganes. Ja kindlasti ei ole sul vaja teada toitainete sisaldust grammi täpsusega, ära vaeva oma pead pseudoprobleemidega. Kui kahtled, võta paar ampsu rohkem, that´s it! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OH, mis probleemid :P , aga ...

kui Sa mõtleks natuke loogiliselt, siis leiva pakendil on mõeldud kaalu ikka enne röstimist ... ega süsivesikud ja valgud ning rasvad rösrimise ajal kuhugi kao, see ikka VESI :lol:

Sama kehtib ka kõige muu kohta ... kui külmutatud kalal ja näiteks brokolil on peal kirjas, et 100 kcal sisaldab x kc, siis see tähendab ikka nende külmutatult sisaldust, mitte seda kui sa nad ahjus ära küpsetad :blink:

Jätka samas vaimus, võid varsti teadustööd kirjutada :unsure:

JAksu, aga ära üle pinguta ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis asja? :blink: Kas ,kui ma tahan teada ,kui palju ma kapsast söön keededult ,siis pean ta värskelt ära kaaluma??? :unsure: Ja näiteks külmutatud köögi või juurvili tuleb enne ära kaaluda ja siis keeta või??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:blink: Kas ,kui tahab näiteks teada ,et kui palju sa keedetud porgandit sööd ,siis pead selle enne är akaaluma ,siis ära keetma.Ja arvestad selle järgi ,mis ta enne kaalus (keetmata)???

Palun väga seletage see asi mulle lahti ,et ma õigesti aru saaksin!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui Sa mõtleks natuke loogiliselt, siis leiva pakendil on mõeldud kaalu ikka enne röstimist ... ega süsivesikud ja valgud ning rasvad rösrimise ajal kuhugi kao, see ikka VESI :unsure:

see on küll kõva avaldus

koolis keemiatunnis magasid või?

termiline töötlemine mõjutab igal juhul toidu koostist ja kvaliteeti

seepärast ongi olemas eraldi teadus - toidutehnoloogia

röstimine on iidne aga mitte eriti kasulik viis süüa teha

pakendi peal oleva kaaluga ei ole tihtipeale suurt midagi peale hakata, sest kaupmehed tihtipeale leotavad-kastavad toiduaineid enne pakkimist, et müüa "õhku" ehk vett

samas selle vee kätte saamine ei ole lihtne ülesanne

:blink: Kas ,kui tahab näiteks teada ,et kui palju sa keedetud porgandit sööd ,siis pead selle enne är akaaluma ,siis ära keetma.Ja arvestad selle järgi ,mis ta enne kaalus (keetmata)???

Palun väga seletage see asi mulle lahti ,et ma õigesti aru saaksin!

Millisel kujul su kaloraaži hindamise tabel on?

toored porgandid või keedetud?

mõtlemine ei ole reeglina keelatud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aaa...Sellest sain küll aru ^_^ Aga ,kui külmutatud asja peale (näiteks aeduba) on kirjutatud toiteväärtus ,kas ma pean siis need külmutatult ära kaaluma või peale keetmist???

Ja kõikide asjadega nii,kalad ja marjad jne....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oki...Aitäh!!!Aga ,kuidas on näiteks sulatatud krevettidega???Näiteks ma panen 100 grammi krvette mikrolainahju ,siis nende kaal muutub väiksemaks ,aga kumba kaalu ma ,siis arvestama pean ,kas seda mis ta oli enne soojendamist või pärast??? ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei... ^_^ Lihtsalt tahan teada....Kõike peab siis kaaluma pärast valmistamist või..Ainult kuivaineid ja leiba tuleb kaaluda enne ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu MIKS - see vahe on nii väike, et on miljon muud tähtsamat asja millele oma toitumises ja treeningus tähelepanu pöörata.

Ja õige vastus on ENNE - sest pakil olevad kirjad käivad paki sees olevate asjade töötlusastme arvestuse kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles mõttes, et enne kui sina sellega midagi teed. Enne röstimist, enne praadimist, enne keetmist, enne mikrolaineahju panemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No...Aga ,kui ma külmutatud asjad panen keema ,kas ma siis kaalun enne külmutatult ära või??Aga kui asi ise üles sulab??? ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×