Jump to content
Alexander Andrusenko

Valminud on Eesti Jõutõsteliidu ametlik kodulehekülg!

Recommended Posts

Tere.

Valminud on Eesti Jõutõsteliidu ametlik kodulehekülg. Aadressiks on http://www.powerlifting.ee

Lehekülg hakkab täienema. Lehekülg hakkab kajastama Eesti Jõutõsteliidu uudiseid, võistluste tulemusi, rekordeid jne.

Kommentaarid/muljed on teretulnud. Kui leiate mingeid vigu, siis andke samuti teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Valminud on Eesti Jõutõsteliidu ametlik kodulehekülg. Aadressiks on http://www.powerlifting.ee

Lehekülg hakkab täienema. Lehekülg hakkab kajastama Eesti Jõutõsteliidu uudiseid, võistluste tulemusi, rekordeid jne.

Kommentaarid/muljed on teretulnud. Kui leiate mingeid vigu, siis andke samuti teada.

Väga kena! Seal võiks olla ka artiklite ja uudiste jagamise võimalused (ka nn fännklubi võimalus).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea ja kõik on olemas aga veteranide mv 2010 pole veel tulemus kirjas.

Ma ei ole neid tulemusi veel kätte saanud. Kui saan kätte, panen üles.

Väga kena! Seal võiks olla ka artiklite ja uudiste jagamise võimalused (ka nn fännklubi võimalus).

Võib-olla tulevikus selline võimalus tekib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
paistab väga asjalik olevat...loodame et siis kena aktiivne koht sellest saab :P

Nii palju, kui uudiseid ja uusi tulemusi/rekordeid tuleb, nii palju sinna kodulehele jõuabki ;) Seal on veel mõned varasemad rekordid puudu, nendega ma veel tegelen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga positiivne, et on valminud EJTL ametlik leht, lasin kiirelt silmadega üle ja avastasin, et EKFL oleks ehk ka mõned punktid mõistlik oma lehele www.kulturism.ee lisada. Need on testitud sportlased (dopingutestid) ja karistused - üldse selgitused mille eest võib sportlast karistada jne. Huvitav fakt on see EJTL ei ole dopingutestides põrunud mitte ükski sportlane (EKFL sinna vastu küll ei saa... ;) ) küll aga trumpab EJTL üle eluaegse võistluskeelu saanud sportlastega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
paistab väga asjalik olevat...loodame et siis kena aktiivne koht sellest saab ;)

Vabandust, kuid hetkel ei näe ma sellel leheküljel mitte mingi "aktiivsuse" võimalust. Ilus, kuid oma olemuselt staatiline. Interaktiivsus on ju täiesti puudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga asjalik ja informatiivne. Olemas kõik inf mida otsid.

Jooksvalt võiksid rekordid ka paraneda, see aasta rausil ja siimul uued numbrid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga asjalik ja informatiivne. Olemas kõik inf mida otsid.

Jooksvalt võiksid rekordid ka paraneda, see aasta rausil ja siimul uued numbrid.

Praegu ongi ju üleval kõige värskemad rekordid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kena. Loodan, et olulisemad uudised jooksevad ilusastiigale poole mujale ka laiemalt kui ainult oma kodulehele:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

fitness.ee-sse jõuavad kindlasti (tõenäoliselt viited EJTL kodulehel asuvale uudisele). Muudest kohtadest ma ei tea - milliseid sa silmas pead? Mina isiklikult hoolitsen, et nad jõuaksid EJTL ja fitness.ee lehtedele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nt. raskesport.ee võtab ka kajastada (ja on ka kajastanud) läbi ametlike kanalite liikunud uudiseid ka jõutõstmise kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No nt. raskesport.ee võtab ka kajastada (ja on ka kajastanud) läbi ametlike kanalite liikunud uudiseid ka jõutõstmise kohta.

Päris huvitav leht. Pole seal varem käinud.

Ma usun küll, et sinna tasuks saata JT uudiseid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa vonks leht.

----

edit

----

Hehe, ma ei teadnudki et POWER veel EJTL liikmesklubi on ;)

POWER sisuliselt surnud, võistlusi ka enam ei korralda.

Muudetud kasutaja urmasmuld poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×