Jump to content
Ott Kiivikas

265kg 23 kordust

Recommended Posts

Tegemist on ilmselt väga andeka noormehega :)

Tegelikult see klipp on siit foorumitest mitu korda läbi käinud.

Päris paljud käisid seal surumas seda 265kilo. Oli vist keegi väike tüdruk isegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei suuda ikka uskuda kuidas leidub inimesi kes suruvad lahtise käega ehk et pöial pole ümber kangi. Ega seda niisama inglise keeles suicide grip'iks kutsuta. Täielik lollus....

Kuid oletades et see video on päris, on sel mehel väga hea jõud isegi kui ta liikumisamplituud on selline pisike (ei puutu rinda ega ei lükka kangi lõpuni välja).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See peaks olema jah fake video. Mäletan seda videod juba ammusest ajast, siis olid veel kommentaarid all, nüüd need ära kustutatud. Sel ajal juba kommentaaridest tuli välja, et tegemist ei ole ehtsa sooritusega. Aga miks sellist jama pannakse...tekib sama küsimus. Eks Issanda loomaed on kirju, igasuguseid napakaid on. Endal täpselt samad mõtted, no mida sa paned sellest üles, mis rahulduse sa saad, oleks siis tõesti ehtne. Aga jah, inimesi on igasuguseid.

No, see ei ole päris sama näide, kuid mulle oma videode juures jääb üliarusaamatuks see, kui näiteks mõned kommenteerivad kõike muud kui sooritust ennast, mu nägu, mu prille või lisavad mõne muu mõttetu ja nilbe kommentaari. Taeva pärast, kui ma teen 170 kg - ga 19 kükki, siis ilmselgelt ma ei pane seda klippi üles, et oma "ilusaid" prille demonstreerida. Aga arvata võib, et, kes suudab sellise soorituse ajal näha vaid mu prille või pea kuju, siis ilmselgelt pole tegu spordiinimeste ja alast huvitatud inimestega. Ma ei tea...ma ei viitsiks üldse midagi sellist, mis mind ei huvita, kommenteerima hakatagi. Aga näe, on igasuguseid olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mehed hoidsid kangi otstest kangi üleval ju.

No, kang oli vast ikka 15-20 kg raske. Ja selline väike tüdruk ei jõuaks sellist raskust üles lükata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii et kes tahab kuulsaks saada, siis laske ka endale papist raskused teha ja tehke youtube rahva jaoks uskumatuid vägitegusid 4-500 kiloste raskustega. Päris peen oleks 200 kilose kangiga bicepsit teha ning ikka leiduks asjaarmastajaid, kes usuksid, et nii ongi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii et kes tahab kuulsaks saada, siis laske ka endale papist raskused teha ja tehke youtube rahva jaoks uskumatuid vägitegusid 4-500 kiloste raskustega. Päris peen oleks 200 kilose kangiga bicepsit teha ning ikka leiduks asjaarmastajaid, kes usuksid, et nii ongi :)

Sellel esimesel videol jah korralikud 2,6 mln vaatajat :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×