Jump to content
hiccup

MyFitness Rocca al Mare

Recommended Posts

Tere.

Oskab keegi kommenteerida, kas antud klubi jõusaali osa on õhtuti (kell 16-18) väga palju rahvast täis?

Kas masinapargid on enamjaolt kõik hõivatud või saab enamjaolt igale soovitud asjale kohe ligi?

Ette tänades,

hiccup

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei ole kunagi viitsinud ühegi masina kõrval passida sellel ajal kui mingi 10 tegelast korraga 1-2 tundi ühe masina on hõivanud ja vahelduva eduga teevad seeriaid ja ajavad juttu. Kui on piisavalt suur hantlivalik, siis saab enamus harjutusi ka hantlitega teha kui masinad kinni on. Teinekord näen saalis selliseid olukordasid, kus suure saali peale on ainult 2 inimest ja mõlematel on vaja teha just täpselt samasuguseid harjutusi. Ja nii ongi, et üks teeb masinaga 10 seeriat ja teine passib tegevusetult ja nõutult. Nii suudavad nad "treenida" terve trenni aja kus üks treenib ja teine põrnitseb solvunult kusagilt saali nurgast ja näpib telefoni. Rocc al Mare jõusaalis ei tohiks küll masinatepuudust olla!

Edu! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See nüüd küll probleemiks ei ole, kui ühte kindlat harjutust teha ei saa. Et alati saab mõnda muud harjutust samal ajal teha.

Lihtsalt mõtlesin, et kas argipäevadel on peale tööd seal rahvast murdu või keskmiselt mõõdukalt.

Aga tänud. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küsiksin hoopis juurde, kas seal muuhulgas ka lõuatõste ja rööbaspuude trenažööri leidub?

Viimati ma seal käisin siis 1 smith oli. Lõuatõmbe masinat vist ei olnud nagu, seal käisin siis tükk aega otsisin alguses üldse, kus lõuga tõmmata -mõne koha ika leidis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×