Jump to content
Kevin de puta madre

13-päeva dieet

Recommended Posts

Siin on siis naistefoorumi teema, kus hr Kevin sõna võttis: http://buduaar.ee/Foorum/Forum/topic/254839&lk=9 , täpsemalt lk 10 keskpaigast alates. Ei lugenud mina välja, et ükski naine oleks seda imedieediks ja tõhusaks rasvapõletamiseks pidanud. "Mõnus" vastukaja oli ilmselt tingitud härra enda sama "mõnusast" suhtumisest asjasse. Ise olen mõlema foorumi tihe külastaja(tänasest siis ka kasutaja) ja hoian asjal huviga silma peal. Seal praeguste dieeditajate hulgas on üks tegelane, kes jagab oma tulemusi jms suhteliselt täpselt. Et siis saab näha, kui "tõhus" see dieet on.

Ei ole selliste lühiürituste pooldaja, kui asi ei ole hästi põhjendatud.

Kombinatsioonid ja toiduainete valikud on halvad. Päevamenüüde erinevused ei sobitu pea ühegi teadusliku põhjendusega.

Kas keegi leiab mingi asjaliku iva?

Keegi tegi teiega vist paha nalja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meenutab minu päevi noorena kui suutsin arvuti ees istuda ja kulutada nii vähe energiat kui võimalik.

Siis nägi ka menüü välja umbes selline: 2 liitrit kohvi piimaga iga päev :D ilma suhkruta ka veel.

Veidi raske oli magama jääda, aga vererõhk püsis normis ja ei kurtnud energiapuuduse üle :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meenutab minu päevi noorena kui suutsin arvuti ees istuda ja kulutada nii vähe energiat kui võimalik.

Siis nägi ka menüü välja umbes selline: 2 liitrit kohvi piimaga iga päev :P ilma suhkruta ka veel.

Veidi raske oli magama jääda, aga vererõhk püsis normis ja ei kurtnud energiapuuduse üle :D

:D ma olin ka päev otsa arvutis, ainult, et sõin kõike mida kätte sai, krõpsud, šokolaad, jäätis, koka kuni 2L no ja lisaks kõik see mida vanemad valmistasid ja ise tegin :o.... ma usun midagi 5000kcal kanti päevas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×