Jump to content
Aile

Kangesti tahaks foorumisse thumbs up v6imalust!

Recommended Posts

Meil võiks olla üks väike detail iga kommentaari juures, nimelt võimalus anda nn "thumbs up".

üsna tihti taban ennast mõttelt, et vaat, kui vahva kommentaar, kuid lihtsalt kommenteerida, et vaat, kui vahva, ma olen sinuga nõus....on nagu liig. Siin kasutatakse ka +1 varianti, mis ei ole ju see. Vahest on kommentaar v2gagi nauditav ka millelgi muul p6hjusel (vaimukas, leidlik....).

See võiks olla ka identifitseeritav, peale klikates näete märku andja kasutajanime, see tekitaks ka vastutust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

yeah, samuti võiks olla ka võimalus hiljem sinupoolt kiidetuid postitusi enda profiili alt vaadata. Päris palju kulda on siin mõni mees/naine välja öelnud, teinekord on olnud mõte, et kuidas see lause nüüd oligi, siis lähed ja vaatad ;)

samuti võiks olla võimalus teemasid lemmikutesse lisada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mida annab thumbs up või down konkreetsele postituse teinud kasutajale? Kuskile nupule lihtsalt "vajutamisrõõmu" pärast vajutamine tundub mõttetum kui lihtsalt kiita. Ja kuna arvamused on alati subjektiivsed, siis kardan, et see süsteem annaks peagi ka tagasilöögi - neid värvikaid kujusid meil siin ikka jagub. Kes ja kui palju kellele "positiivset" anda saab. Jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole vaja ette kujutada mingit vaimusünnitist nagu on "vajutamisrõõm", see lihtsalt näitaks kui paljud nõustuvad või toetavad kellegi arvamusega. Tõesti puudub vajadus iga kord nõustudes kirjutada postitusi stiilis "+1"; "Duubeldan"; "This". Kui on midagi teise posti sisule lisada, siis tehaksegi nii.

Proovida ju võib, proovimine ei tee halba. Kui ei sobi, misiganes põhjustel, saab selle rakenduse eemaldada. Proovida tasub kindlasti!

Muudetud kasutaja trewe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil võiks olla üks väike detail iga kommentaari juures, nimelt võimalus anda nn "thumbs up", või "thumbs down".

Viimase järgi ei ole ma puudust tundnud, kuid üsna tihti taban ennast mõttelt, et vaat, kui vahva kommentaar, kuid lihtsalt kommenteerida, et vaat, kui vahva, ma olen sinuga nõus....on nagu liig. Siin kasutatakse ka +1 varianti.

See võiks olla ka identifitseeritav, peale klikates näete märku andja kasutajanime, see tekitaks ka vastutust.

Olen idee poolt.

Aga mida annab thumbs up või down konkreetsele postituse teinud kasutajale? Kuskile nupule lihtsalt "vajutamisrõõmu" pärast vajutamine tundub mõttetum kui lihtsalt kiita. Ja kuna arvamused on alati subjektiivsed, siis kardan, et see süsteem annaks peagi ka tagasilöögi - neid värvikaid kujusid meil siin ikka jagub. Kes ja kui palju kellele "positiivset" anda saab. Jne.

Ega me saagi kõike ette ennustada. Kui inimesi piisavalt idee poolt ja idee on teostatav, siis miks mitte teha nö katseperiood. Kui kõik toimib hästi, siis ka jätta nii; vastasel korral saab alati ju tehtu tagasi võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mida annab thumbs up või down konkreetsele postituse teinud kasutajale? Kuskile nupule lihtsalt "vajutamisrõõmu" pärast vajutamine tundub mõttetum kui lihtsalt kiita. Ja kuna arvamused on alati subjektiivsed, siis kardan, et see süsteem annaks peagi ka tagasilöögi - neid värvikaid kujusid meil siin ikka jagub. Kes ja kui palju kellele "positiivset" anda saab. Jne.

Parim motivaator on positiivne tagasiside ja selline thumbs up klikkamine hoiab ära järgnevad postitused a la...ma olen eelütlejaga nõus.

Loomulikult on siin ka omad varjuküljed. Nõustutakse reeglina sellega, mis juba ühtib inimese maailmapildiga, st me ei tohiks väga haavuda, kui meiega ei nõustuta, mida juhtub vist sagedamini ;)

See annaks foorumile lisatempot ja suhtlemisvõimalust, oleks lühidalt öeldes selle positiivne külg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegeleme asjadega mitmel rindel. Ehk siis esilehte timmitakse pidevalt, siis lihvitakse veel poodi ja rate nurka, vahel ka tiba galeriid.

Foorum on kõige stabiilsem seniajani olnud ja pole eriti timmimist vaja olnud - plaanis on aga ka foorumiversiooni uuendada, kas seal on ka kõik vahepeal kirja pandud ideed sees (hindamised, thumbs up/down jne), ei oska öelda. Nii et proovime ka foorumi peale aega pühendada lähiajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
facebook-like-button-small.jpg

;)

Kui muidu ei saa, siis nii hakkamegi toimetama :D

Ma juba kujutan ette, et enamuse pystistest p8ialdest korjab enesele Kirp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kas selline asi oleks võimalik, et fitnessi lehele teha mingisugune mobiiliversioon, nagu on näiteks m.delfi.ee, sest mobiiliga on ikka päris piin siin lehel askeldada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas selline asi oleks võimalik, et fitnessi lehele teha mingisugune mobiiliversioon, nagu on näiteks m.delfi.ee, sest mobiiliga on ikka päris piin siin lehel askeldada :)

Tegevus toimub ka sellel rindel - pealehe kallal vähemalt küll. Peagi on plaanis teha foorumiuuendus - ei saa pea panti anda, aga ka seal peaks olema 'nahk' mobiilikülastajate jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×