Jump to content
naksitrall

triiiits.

Recommended Posts

Tere rauakummardajad.

Küsimus triitsa arendamise kohta. Kuidas saada see lihasgrupp uuesti valutama? Soovitage mõnd head harjutust.

Tüüpiline triitsa päev: kestvus 1 h - 1,5h Harjutused: Kitsalt surumine. Nosebreaker, rööbaspuud(lisaraskustega), hantli üle pea toomine, Prantsuse surumine,

trossidel triitsale + superseeriana kätekõvedused otsa, ühele käele trossil. Hantlitega veel erinevaid asju peale.

Kui kunagi mõjusid triitsa trennid nii, et valutasin pool nädalat takkajärge, ent nüüd ei saa kuidagi päevakski lihasgruppi valutama. Olen harjutusi vahetanud, teinud mõni kord kava

tagurpidi, intensiivsusega mänginud ( üks kord pikad seeriad väiksemad raskused, teine kord lühemad seeriad raskematega ). Isegi 3 korda proovinud nädalas triitsa teha.

Mulle meeldib see valu, mida otsin taas :huh:

naksitrall

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks ära mõõda oma trenni kasulikkust selle järgi palju lihas valutab.

Teiseks su praegune välja pakutud kava on hullumeelne. Tegemist on üpris väikese lihasega mis saab omajagu trenni kätte igasugustest surumistest nii et nii tohutult palju asju nagu sa välja pakud pole küll vaja teha. Kui sa teed teda surumisharjutustest eraldi päeval (mille vahele võiks jääda vähemalt 1 päev puhkust) siis 6-9 seeriat peaks täitsa piisav olema, mitte poolteist tundi seda väikest lihast hävitada.

Ei ole olemas mingit imeharjutust mis järsku muudaks kõike. Progresseeru raskustes ja söö piisavalt ja küll su triitseps areneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah. mõnes mõttes peaksin vabandama, sest mulje jäi tõesti, et kasulikkust mõõdan valuga.

Samas ei kurtnud ma selle üle, et arengut ei toimu. Selle koha pealt on kõik hästi :huh: Lihtsalt seda mõnusat valu pole kaua aega

tunda saanud ning kuna siin on tegijaid rohkem kui kodujuustus valku, siis ehk keegi ikka oskab mõnda harjutust

juurde soovitada ( või asemele ).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere rauakummardajad.

Küsimus triitsa arendamise kohta. Kuidas saada see lihasgrupp uuesti valutama? Soovitage mõnd head harjutust.

Tüüpiline triitsa päev: kestvus 1 h - 1,5h Harjutused: Kitsalt surumine. Nosebreaker, rööbaspuud(lisaraskustega), hantli üle pea toomine, Prantsuse surumine,

trossidel triitsale + superseeriana kätekõvedused otsa, ühele käele trossil. Hantlitega veel erinevaid asju peale.

Kui kunagi mõjusid triitsa trennid nii, et valutasin pool nädalat takkajärge, ent nüüd ei saa kuidagi päevakski lihasgruppi valutama. Olen harjutusi vahetanud, teinud mõni kord kava

tagurpidi, intensiivsusega mänginud ( üks kord pikad seeriad väiksemad raskused, teine kord lühemad seeriad raskematega ). Isegi 3 korda proovinud nädalas triitsa teha.

Mulle meeldib see valu, mida otsin taas :huh:

naksitrall

Aga mis eesmärk on - kas triitsepsi vastupidavustrenn või lihase kasvatamine? Kahte asja korraga ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tee ka nii palju harjutusi. 2 harjutusest ja 6-8 seeriast piisab. Võib teha ka 3 harjutust ehk iga pea suuremaks stimuleerimiseks üks, kuigi ega neid niikuinii täielikult isoleerida saa...

Valu ei tähenda kasvu ja kui lihas kasvab ja JÕUD SUURENEB, siis on ju kõik korras. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tee ka nii palju harjutusi. 2 harjutusest ja 6-8 seeriast piisab. Võib teha ka 3 harjutust ehk iga pea suuremaks stimuleerimiseks üks, kuigi ega neid niikuinii täielikult isoleerida saa...

Valu ei tähenda kasvu ja kui lihas kasvab ja JÕUD SUURENEB, siis on ju kõik korras. :huh:

Mis need 3 harjutust Sinu puhul oleks?

Eesmärgiks jõud. Ehk peaks tõesti trenni mahtu vähendama. Aga teema esialgne eesmärk on jätkuvalt õhus. Kas mingist hetkest alates ongi raskem seda "valu" saavutada? Eks igal inimesel

individuaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis need 3 harjutust Sinu puhul oleks?

Eesmärgiks jõud. Ehk peaks tõesti trenni mahtu vähendama. Aga teema esialgne eesmärk on jätkuvalt õhus. Kas mingist hetkest alates ongi raskem seda "valu" saavutada? Eks igal inimesel

individuaalne.

Mul näiteks tuleb valu eelkõige siis kui ma pole pikemat aega jõusaali sattunud, muidu tekib seda vähe või pea üldse mitte. Kuid jah eks ta ole igale ühele individuaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks harjutus, kus käed kehaga risti(ka lamades), teine, kus käed all(ploki alla surumine), kolmas, kus käed ülal(kukla tagant surumised). Harjutused valid, mis meeldivad.

Kui eesmärgiks jõud, siis peaks ju eriti mahuga tagasi hoidma. Lihtsalt mainisin ära, et mõnikord arvatakse, et "mul lihas kasvab küll", aga kui ikka korduseid ja treeningvahendi raskust juurde ei tule, ega siis ei ole see kasv.

Lihas harjub ära harjutustega, trenniga. Võid ju kava vahetada, siis peaks lihas jälle valutama. Või mõnda aega üldse mitte treenima ja siis kohe suure pauguga uuesti alustama: valu garanteeritud, iseasi, kui mõttekas see oleks. :huh:

Keegi mainis siin ka kepiga peksmist, kui nii väga valu tahad. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas oled proovinud samu harjutusi nii ,et võtad kergema raskuse ja rohkem kordusi või siis ,suurem raskus ja vähem kordusi.

Jep jep, olen proovind ;) samuti kava vahetanud. Aga ega ei tunnegi muret, pigem üllatust, et valulikkust pole triitsas juba enam ammu tunda saanud.

Jõudu ja jaksu kõigile jõusaalihuntidele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×