Jump to content
nomam

Peavalu trenni ja pingutuse ajal või järel, pingepeavalu

Recommended Posts

Tervist mehed.Mul on sama probleem umbes nagu kasutajaKashijimo.

Ainult, et kreatiini ja Dextrot ei suuda ma üldse võtta.Peale nende tarvitamist hakkab pea jubedalt valutama ja tekib selline pressiv tunne pähe ja kestab oma 6h vähemalt.Arst ütles et vererõhk on korras ja veresuhkur ka.Kuigi saunas käia enam ei kannata ja peale kerget pingutust on nägu nagu peet.Trenni aeg on hea olla, vahel halb.Kuid peale trenni lõõgastudes hakkab ikka jube halb.Nagu vererõhk lagneks kiirelt vms.Kohvi ei kannata sammuti.

Oskab keegi pakkuda miskit?Viga oleks nagu kõrges vererõhus ja samas liiga madalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poisid, aeroobset teete ka vahel?

Kui mingi asja tarvitamine tekitab valu või ebameeldivustunde siis lõpetage toote kasutamine.

On need peavalud sul muul ajal ka, näiteks peale SV-rikka toidu söömist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpetasin kasutamise ja andsin allesjäänud asjad sõbrale, tunneb vähemalt temagi asjast rõõmu.

Aeroobset ikka üritan teha, peavalu on kahjuks mirgeeni ja pingepeavalude alla pandud mul paberite järgi aga ma ei usu seda jama.

Üritan siiani põhjust leida.Toiduga pole peavalu seostada suutnud, sidrun vb ainult? Ärge kurjaks saage aga vahepeal olin Coca-Cola peal ja see hoidis peavalu eemale, ärge küsige, mul pole ka aimu.

Samas meenus 1asi, kui magama suudan jääda valuga, kaob see juba 2tunniga, ning ärgates on valu läinud.

Muudetud kasutaja Hundu^^ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pingepeavalu võib vabalt olla kaelast. Kui oled Tallinnast või Tartust, siis võta ühendust, võib üht-teist proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×