Jump to content
kaisa12

Kaalu kaotamine

Recommended Posts

Aitäh rasvade asjus vastamast! Nüüd sain paremini süsteemile pihta. Olen umbes nädal aega rohkem rasvu tarbinud ja nahk on tunduvalt pehmem, ei ole enam nii kuiv nagu vanasti ning enesetunne on hea. Püüan siis erinevaid häid rasvu tarbida. Üritan õpetada oma aju mitte kommidest vaid heast rasvast energiat saama. :D On kahetsusväärne, et inimesed (sh ka mina enne) rasvu kardavad! :D Kas rasvaprotsendi alandamiseks oleks omega 3 kalaõli kohustuslik komponent? Ma kusagilt siit lugesin, et ilma pole mõtet isegi üritada.

Ma arvan et ainsad kohustuslikud komponendid on söömine ja trenn, kõik ülejäänud aitavad ainult kaasa.Kuigi omega3 ei ole tõesti paha mõte.Võtan isegi,parandab rasvade ainevahetust ja pidavat inteligentsile ka hästi mõjuma!Ma usun et mõjub, ega ma niisama neid sessil sööma hakanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks on veel enamus purkidel soovitus võtta 2-3 kapslit päevas,aga tegelik kalaõli annus ei peaks olema üle 1000mg ,mille saab kätte juba ühest kapslist.

:D

Kui oleks vabu vahendeid siis võtaks neid kapsleid 10x päevas. Mingitest vastunäidustustest pole küll väga kuulnud. Ja kui ongi siis kasu peaks olema igal juhul suurem....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ärge unustage, et kapsleid on erinevaid ning suurem kapsel või supilusikatäis õli ei tähenda veel suuremat kasulike rasvhapete hulka

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks on veel enamus purkidel soovitus võtta 2-3 kapslit päevas,aga tegelik kalaõli annus ei peaks olema üle 1000mg ,mille saab kätte juba ühest kapslist.

Info pärineb..?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×