Jump to content
Indrek K

Kulturism on surnud

Recommended Posts

Uute mõtetega on alati nii.

Esiteks naerdakse need lihtsalt välja...

Lailihast võrreldakse siis, kui on lailihase võrdlemise aeg.

Noh, nagu lauljad teevad - kui häält ei ole, siis "laulavad" tissidega. :huh::P

Uute mõtetega on alati nii.

...ja seda lõpu sigala tüüpi toitlustust võiks ka muuta.

Sellest saadakse aru siis, kui tervis tuksis on, aga keda huvitab sinu tervis siis, kui sind enam laval ei ole. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellest saadakse aru siis, kui tervis tuksis on, aga keda huvitab sinu tervis siis, kui sind enam laval ei ole. :huh:

Ma räägin hetkel banketist peale võistlusi...

Toiduvalik... on eraldi teema. Bankett võiks olla nn eelarveväliselt pidulikumaks kujundatud. Sportlased, treenerid ja muidu asjapulgad ei peaks sellesse ju suhtuma, kui lihtsalt dressides inimeste taldrikute viisi toidu sissekühveldamise üritusse.

Paneme ennast korralikult riidesse, sponsoritel oleks võimalus mõned sõnad öelda, täname sportlasi jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestikatel näeb ju ka paremaid kavasid, kui need esimesed kaks....

Siiamaani küll ainult Ott Kiivikase esituses, ülejäänutel vahetuvad poosid enamasti liiga kiiresti ja vaatatakse kuidas kiiremini lava pealt minema saaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siiamaani küll ainult Ott Kiivikase esituses, ülejäänutel vahetuvad poosid enamasti liiga kiiresti ja vaatatakse kuidas kiiremini lava pealt minema saaks.

Minu teada ei ole küll ette kirjutatud, kui kaua peab poosi hoidma vabakava ajal. Tahan, siis jätan üleüldse staatika välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tuli veel üks mõte... Selle asemel, et tuua nn meelelahutust rohkem tantsutüdrukute jne arvelt sisse.

võiksime me hoopis rohkem "avada" võistlejaid endid. Näiteks vabakava võiks hea taustaga ilmestada.Hetkel on ...selline kiirjooks lavale, kiirjooks maha. Umbes nii, et saame sellega siis kähku hakkama, siis vaatame tantsutüdukuid.

Sportlase enese muutumine...siia võib tuua nii slaidiprogrammi kui ka videoid talle taustaks jne. See oleks vaatemängulisem, meie sportlaste vääriline, paneks vaatajad rohkem innustuma ja sportlasele kaasa elama. Aitaks neil samastuda, mis on vajalik.

Mr. Olympial on seda kasutatud. Enne võistleja vabakavaks lavale tulekut näidatakse ekraanil intervjuud temaga, kus ta siis arutleb selleks võistluseks valmistumise üle vms. Samamoodi on näidatud ka kiireid klippe teda selle võistluseni toonud treeningust.

Minu arust väga huvitav.

Vabakava võib ilmestada ka sünkroonse valguse kasutamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mr. Olympial on seda kasutatud. Enne võistleja vabakavaks lavale tulekut näidatakse ekraanil intervjuud temaga, kus ta siis arutleb selleks võistluseks valmistumise üle vms. Samamoodi on näidatud ka kiireid klippe teda selle võistluseni toonud treeningust.

Minu arust väga huvitav.

Vabakava võib ilmestada ka sünkroonse valguse kasutamine.

Intervjuu võibolla ei olekski nii meeliülendav. Enne ja pärast fotod ja treeninguponnistused mõjuksid vaatajale innustavamalt.

Valgusega mäng oleks ka põnev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk siis minu jaoks on kõige huvitavam jälgida sportlaste ettevalmistumist võistlusteks ja lõplik paremusjärjestus.

Kas sa kulla inimene saad aru, et see lõplik paremusjärjestus, mis sind nii väga huvitab, ei tulene võistlusteks ettevalmistusest? Loeb see, kuidas laval välja paistakse ja esinetakse.

Loomulikult kulturismi mõttes hea väljanägemine ja hea esinemine eeldab ka tublit ettevalmistust, aga kui füüsilise poole ettevalmistused on ülihead, aga laval puudub kindlus ja poseerimisoskus annab soovida ning vabakava sujuvus on kehv, siis ei loe ettevalmistus praktiliselt mitte midagi. Loeb ikkagi see mis lava peal toimub!

(ja konkreetselt sulle ütlen, et selle paremusjärjestuseni jõuda, mis sind nii väga huvitab, tuleb läbida kõigepealt võistlus ise, ilma laval poseerimata ei ole tulemusi (:huh:), seega pole üldse loogiline, et sind see laval poseerimine külmaks jätab. Või kui jätabki, siis ei tohiks sind ju tulemus huvitada :o, keegi saab aru mis ma öelda tahan?)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...kui füüsilise poole ettevalmistused on ülihead, aga laval puudub kindlus ja poseerimisoskus annab soovida ning vabakava sujuvus on kehv, siis ei loe ettevalmistus praktiliselt mitte midagi....

Ära usu külanaiste jutte. Kui mehel on ikka silmapaistvalt hea vorm ja teistest peajagu suurem lihasmass, võid sa poseerida s******t kui teised, aga kui sealjuures see mass ja vorm ikkagi välja paistab, nagu peajagu üleoleku puhul ka on, ei hakka keegi kriipsu-jukut ettepoole panema, sest ta oskab tuharat pingutada.

Samamoodi ka vabakavaga. Seal on see lausa veider, et peaks nagu hinnatama vabakava, aga tegelikult võidab sellegi raundi parema vormi ja lihasmassiga võistleja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära usu külanaiste jutte. Kui mehel on ikka silmapaistvalt hea vorm ja teistest peajagu suurem lihasmass, võid sa poseerida s******t kui teised, aga kui sealjuures see mass ja vorm ikkagi välja paistab, nagu peajagu üleoleku puhul ka on, ei hakka keegi kriipsu-jukut ettepoole panema, sest ta oskab tuharat pingutada.

Samamoodi ka vabakavaga. Seal on see lausa veider, et peaks nagu hinnatama vabakava, aga tegelikult võidab sellegi raundi parema vormi ja lihasmassiga võistleja...

Ma võin sulle pühalikult lubada, et ma vaatan vabakava, mitte vormi ja lihasmassi :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa kulla inimene saad aru, et see lõplik paremusjärjestus, mis sind nii väga huvitab, ei tulene võistlusteks ettevalmistusest? Loeb see, kuidas laval välja paistakse ja esinetakse.

Loomulikult kulturismi mõttes hea väljanägemine ja hea esinemine eeldab ka tublit ettevalmistust, aga kui füüsilise poole ettevalmistused on ülihead, aga laval puudub kindlus ja poseerimisoskus annab soovida ning vabakava sujuvus on kehv, siis ei loe ettevalmistus praktiliselt mitte midagi. Loeb ikkagi see mis lava peal toimub!

(ja konkreetselt sulle ütlen, et selle paremusjärjestuseni jõuda, mis sind nii väga huvitab, tuleb läbida kõigepealt võistlus ise, ilma laval poseerimata ei ole tulemusi (:huh:), seega pole üldse loogiline, et sind see laval poseerimine külmaks jätab. Või kui jätabki, siis ei tohiks sind ju tulemus huvitada :o, keegi saab aru mis ma öelda tahan?)

Ei, ma ei saanud aru, mida sa öelda tahad (peale selle, et minu arvamus on vale ja sinu oma õige). Mind ei huvita see, mis laval toimub, igav on noh, vahel vaatan kiiruga pildid üle. Samas on huvitav jälgida seda, kuidas keegi võistlusteks valmistub ja puht sportlikust huvist hoian ennast kursis, kuidas kellelgi võistlustel läks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturism pigem nagu ongi nagu sportlik elustiil, pitte aga täiskohaga sport.

Võib ju ka öelda, et tegelikult on tegemist hoopiski sprtliku kuntstiga

http://www.youtube.com/watch?v=bzW-yeecEFU

Sellest mehest oli juttu ka viimases pealtnägias

Nartsissism ruudus...

Ma ei saa väita, et see ei ole kulturism, kuid ma võiksin seda vaadates hüüatada küll:"Kas me sellist kulturismi tahtsimegi!?"

Mina ei tahtnud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nartsissism ruudus...

Ma ei saa väita, et see ei ole kulturism, kuid ma võiksin seda vaadates hüüatada küll:"Kas me sellist kulturismi tahtsimegi!?"

Mina ei tahtnud...

Aga sisult on asi täpselt sama ju:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga sisult on asi täpselt sama ju:)

Sisu on sisu...ja pinnavirvendus on pinnavirvendus.

Ma ei näe sellises jõngutamises mitte mingit sisu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sisu on sisu...ja pinnavirvendus on pinnavirvendus.

Ma ei näe sellises jõngutamises mitte mingit sisu.

Ega ma sellest jõnksutamisest ei räägi, räägin ikka sellest mida mees oma kehaga teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ma sellest jõnksutamisest ei räägi, räägin ikka sellest mida mees oma kehaga teeb.

Harju keskmine.....

Iga asjaga võib ülepakkuda, ka eksponeerimisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära usu külanaiste jutte. Kui mehel on ikka silmapaistvalt hea vorm ja teistest peajagu suurem lihasmass, võid sa poseerida s******t kui teised, aga kui sealjuures see mass ja vorm ikkagi välja paistab, nagu peajagu üleoleku puhul ka on, ei hakka keegi kriipsu-jukut ettepoole panema, sest ta oskab tuharat pingutada.

Samamoodi ka vabakavaga. Seal on see lausa veider, et peaks nagu hinnatama vabakava, aga tegelikult võidab sellegi raundi parema vormi ja lihasmassiga võistleja...

Tänu kaalukategooriatele ei teki olukorda, kus samas katis on "kriipsujuku" ja see "peajagu suurem lihasmassiga" kutt.

Ja klassikalises kulturismis, kuna see on ainult meeste kategooriale, siis täiskasvanud meestel on ikka piisavalt aru peas, et täitsa "kriipsujukuna" pole mõtet lavale ikkagi tulla. Ja seegi välistab selle suure erinevuse tekke laval.

Kas sa ikka ei nõustu, et halva poseerimisoskusega võib nii vabalt kaotada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noortel ja juunioritel on pidevalt selline olukord, sest on ainult 2 katti. Samamoodi võib ka sama kaalu juures olla üks 80 kg lihast ja teine nö 80 kg pekki. 10 kgne kaalusamm kulturismis on ka suur asi. Igal võistlusel on enamustes kategooriates vanad tuntud tegijad ja mõni mees metsast.

Poseerimisoskus, grimm jms mängivad koha võrra tõusmises või langemises suuremat rolli ikkagi enam-vähem võrdse taseme puhul. Mitte mingil juhul ei saa ma nõustuda et kui füüsilise poole ettevalmistused on ülihead, aga laval puudub kindlus ja poseerimisoskus annab soovida ning vabakava sujuvus on kehv, siis ei loe ettevalmistus praktiliselt mitte midagi.

Tugev liialdus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×